Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys: Kodėl verta rinktis?

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys: Kodėl verta rinktis? Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys: Kodėl verta rinktis?

Įmonė UAB "Eurofortas" jau daugiau nei 14-a metų parduoda, projektuoja, montuoja plienines, priešgaisrines, apsaugines, laiptinių, aliuminio, medines, kompozicines, lauko ir vidaus duris. Bendrovės direktorius R.Tulas, pataria į ką labiausiai reikia atsižvelgti renkantis lauko duris: "Labai svarbu lauko duris rinktis ne tik gražias, bet ir tvirtas, patikimas bei patogias, kadangi jos užtikrina Jūsų namų saugumą, šilumą, jaukumą bei komfortą. Lauko durys - nėra vienadienė investicija, todėl renkantis jas, taupyti neverta".

Lauko durys gali būti ne tik plieninės, aliumininės ar plastikinės, bet ir sparčiai dėl išskirtinių savo savybių populiarėjančios kompozicinės, t.y. pagamintos iš specialaus kompozito, apjungiančio idealias šilumines savybes, tvirtumą bei puikų dizainą.

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys

Šios durys - geriausias pasirinkimas ieškantiems lauko įėjimo durų namui. Tai labai šiltos lauko durys. Šios durys savyje apjungia estetinį medžio grožį, aliuminio lengvumą, plastiko vientisumą ir apsaugines plieno savybes. Tuo pačiu šios durys neturi trūkumų, kurie pasitaiko duryse, pagamintose iš plieno, aliuminio ar plastiko.

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys: Kodėl verta rinktis?

Kompozicinės durys gaminamos iš specialaus kompozito, susidedančio iš armuoto stiklo pluošto bei naujos kartos izoliacinės ekologiškos putos, savo sudėtyje neturinčios freono. Stiklo pluoštas GRP (Glass Reinforced Polyester) – patvarus ir itin tvirtas, atsparus besikeičiančioms oro sąlygoms ir korozijai, ypač sandarus. Ši medžiaga – nekintanti, ji nesitraukia ir nesiplečia. Izoliacinė didelio tankio (0,045m3) puta be freono varčios viduje ypatinga tuo, kad nesugeria drėgmės.

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys: Kodėl verta rinktis?

Šios durys nereikalauja jokios apsaugos nuo saulės ar drėgmės, neturi jokios galimybes rūdyti ar išsikraipyti. Jos absoliučiai tinka bet kokiomis, net ir ekstremaliomis atmosferinėmis sąlygomis. Tai - idealios lauko durys.

Šios durys pasižymi labai gerai šilumos izoliacijos parametrais, ypač aktualiais šaltuoju metų sezonu. Durų šilumos perdavimo koeficientas - nuo 0,81 W/(m2∙K). Jos turi gerą garso izoliaciją, apsaugančią nuo gatvės triukšmo bei sukuriančią ramybės oazę Jūsų namuose, taip pat yra atsparios mechaniniams pažeidimams.

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys: Kodėl verta rinktis?

Kompozicinėse duryse panaudoti įspausti, patrauklaus dizaino filingai, imituojantys medį, ko negali turėti plieninės, plastikinės ar aliumininės durys. Kompozicinėse duryse gali būti tonuoti, skaidrūs, veidrodiniai arba papuošti vitražais stiklo paketo langeliai. Duryse - dvi įspraudžiamos sandarinimo tarpinės, užtikrinančios ypač gerą durų sandarumą pučiant net ir stipriausiam vėjui, tripusio rakinimo spyna, 3 vnt. tripusio reguliavimo vyrių.

Durų paviršiaus padengimas - specialia ilgaamže dvikomponente medžio imitacijos danga arba pagal RAL spalvų paletę. Kompozicinės durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su nevarstoma stacionaria dalimi ar viršlangiais. Jos taip pat gali būti su užlaida arba be jos.

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys: Kodėl verta rinktis?

Visos bendrovės UAB "Eurofortas" tiekiamos lauko durys yra gaminamos pagal užsakovo matmenis, spalvą, varstymo kryptį bei norimą dizainą. Prie visų durų galime sukomplektuoti įvairias, patikimas ir saugias spynas. Visos lauko durys gali būti tiek vienvėrės, tiek dvivėrės, tiek su nevarstomomis šoninėmis dalimis arba viršlangiais.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus