visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Joninis katilas BERIL – optimalus šildymo būdas

Joninis katilas BERIL – optimalus šildymo būdas Joninis katilas BERIL – optimalus šildymo būdas

UAB „Beril“ prekiaujanti šildymo sistemomis siūlo įsigyti joninius elektrinius katilus „Beril“. Šie katilai pasižymi kokybe, ilgaamžiškumu, patikimumu, saugumu, kompaktiškumu ir ekonomiškumu.

Katilo galia priklauso nuo šilumos nešėjo sudėties, jo temperatūros ir tekėjimo greičio. Elektrinis joninis katilas „Beril“ dėl savo paprastos konstrukcijos yra ilgaamžiškas, todėl aptarnavimo kaštai labai sumažėja. Katilas pagaminti taip, kad optimaliai dirbant, tarnautu dešimt metų.

Joninių šildytuvų kilmė

Pirmieji joniniai šildytuvai buvo sukonstruoti karinės pramonės užsakymu ir naudoti povandeniniuose laivuose. Tai atitiko specifinius poreikius – šilumos gaminimo įrenginys palyginti saugus, ilgaamžis, užima mažai vietos ir naudoja mažai energijos.

Į Lietuvą joniniai katilai patalpų šildymui atkeliavo iš Rusijos ir Estijos įmonių. Jie pirmiausia buvo įrengiami mažose ir vidutinio dydžio patalpose, kurių savininkai drąsiau eksperimentuoja. Joninė šildymo sistema racionalus pasirinkimas buityje.

Joninis katilas Beril

Joninis katilas taupo elektrą

Įprasto įrenginio, kai šilumą gamina kaitinimo elementas, naudingumo koeficientas yra apie 75-80 proc. Panaudoti energiją efektyviai trukdo kalkės, nusėdančios ant kaitinimo elemento bei mažas jo paviršiaus plotas. Joninio šildytuvo naudingumo koeficientas beveik 100 proc, o tai padeda taupyti elektrą.

Joniniam šildytuvui būtinas specialus šilumos nešėjas: skystis su specialiomis druskomis. Būtent tirpale esančios druskos, veikiamos kintamosios elektros srovės, priverčia skystį kaisti ir net pakelia jo slėgį. Tuomet šildymo sistema veikia net ir be cirkuliacinio siurblio.

Joninės šildymo sistemos įrengimas labai paprastas, nes jai nereikia nei kamino, nei sandėlių kuro atsargoms. Joninis katilas montuojamas ten, kur yra elektros įvadas. Patalpoms iki 100 kv. m šildyti gana ir vienfazio įvado, erdvesnėms verčiau naudoti trifazį.

UAB „Beril“ tikslas – pateikti klientams ekonomiškas, ekologiškas, alternatyvias ir – svarbiausia kiekvienam klientui – prekes prieinamomis kainomis, todėl bendrovė itin didelį dėmesį skiria naujovėms ir originaliems sprendimams. Patirtis, įgyta įrenginėjant daugybę sėkmingų projektų, susijusių su katilinių įrengimu ir modernizavimu, padeda užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį.

BERIL, UAB

Daugiau informacijos: www.beril.lt

BERIL, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus