visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9 iki 22 val., sekmad. iki 21 val.

Adresas: Gerosios Vilties g. 1,LT-03147, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 123958618
PVM kodas: LT239586113

Tel. Nr.: (8 5) 210 5048
Tel. Nr.: (8 5) 213 2982
Faks.: (8 5) 210 5049JAKOVO VETERINARIJOS CENTRO, UAB VEIKLA: Veterinarijos klinika ir vaistinė. Veterinarijos gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Veterinarijos klinikoje atliekamos visos veterinarijos paslaugos susijusios su šunų ir kačių ligų diagnostika, gydymu bei profilaktika. Kokybišką diagnostiką užtikrina šiuolaikinė laboratorija, rentgeno ir ultragarso tyrimai, veterinarijos gydytojų specializacija ir nuolatinis tobulėjimas.

UAB „Jakovo veterinarijos centras“ – seniausia Vilniuje, įkurta 1991 metais, privati veterinarijos klinika besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus jums rūpimus klausimus susijusius su Jūsų augintiniu.

Nuo 1995 metų vet. klinikos veterinarijos gydytojai ėmė dirbti specializacijos principu kas suteikė galimybę ženkliai padidinti gydytojų kvalifikaciją. „Jakovo veterinarijos centro“ veterinarijos gydytojų specializacijos sritys yra: Terapija, chirurgija, dermatologija, oftalmologija, neurologija, onkologija, traumatologija, veterinarijos profilaktika, stomatologija, laboratorijos diagnostika, gyvūnų reprodukcija. Klinika aprūpinta puikia aukštos kokybės diagnostine įranga (naujausio modelio skaitmeniniu echoskopu, rentgenodiagnostikos aparatais, elektrokardiografu, laboratoriniais kraujo bei šlapimo tyrimu analizatoriais ir t.t.) ir tai leidžia veterinarijos specialistams tiksliai ir greitai nustatyti paciento diagnozę ir įvertinti jo būklę. Taip pat jau daugelį metų veterinarijos klinikoje dirba patyrusi laboratorijos gydytoja, kuri profesionalios laboratorinės įrangos dėka atlieka įvairius tyrimus - bendrą kraujo tyrimą, atskirus jo parametrus, biocheminius kraujo tyrimus kaprologinį (išmatų) tyrimą, šlapimo tyrimus, chlamidiozės ir kitus tyrimus.

Kiekvienas klinikoje dirbantis gydytojas dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą. Oftalmologija, kardiologija, odos ligos, vidaus ligos, taip pat rentgeno diagnostika ir traumatologija yra puikiai išvystytos veterinarijos sritys, kurių specialistai mielai padės išspręsti iškilusias problemas.

„Jakovo veterinarijos centre“ jau daugiau nei dešimt metų dirba patyręs okulistas, atliekantis visus su akių ligomis susijusius tyrimus, taip pat atlieka įvairių akių ligų gydymą bei chirurgines akių operacijas.

Veterinarijos klinikoje dirba keli traumatologijos specialistai, yra puiki rentgeno diagnostikos įranga, kuria galima nustatyti įvairių traumų pobūdį, nustatyti tikslią diagnozę ir vėliau išspręsti iškilusią problemą. Taip pat atliekami tyrimai pažangiu naujovišku echoskopu, nesuteikiant jokio skausmo ir nepadarant žalos Jūsų augintinio sveikatai. Sudėtingų operacijų metu gali būti taikoma inhaliacinė narkozė, o tai taip pat yra saugiau jūsų gyvūnui.

„Jakovo veterinarijos centras“ - vienintelė veterinarijos gydykla Vilniuje, kur yra atliekama klubo ir alkūnės sąnarių displazijos ekspertizė, reikalinga norint veisti didelių veislių šunis, o taip pat turi ir diagnostinę reikšmę kai kurių sutrikusio vystymosi sukeltų ligų nustatymui. Klubo ir alkūnės sąnarių displazijos laipsnį ir įvertinimą suteikia licencijuotas, pagal FCI taisykles pripažintas veterinarijos gydytojas ekspertas, klinikos vadovas Jakov Šengaut.

Veterinarijos klinikoje taip pat suteikiamos konsultacijos ir tvarkomi visi dokumentai, kurių reikia norint išvykti su šuniu ar kate į užsienį. Greitai ir neskausmingai įvedama speciali mikroschema – mikročipas - su tik jai būdingu numeriu, pagal tai išduodamas Europos Sąjungos naminio gyvūnėlio pasas, dedami visi reikalingi antspaudai, konsultuojama visais su išvykimu susijusiais klausimais ir atskirų šalių keliamais reikalavimais. Jei yra reikalinga, veterinarijos gydytojas atlieka kraujo paėmimo procedūrą siuntimui į Nacionalinę laboratoriją pasiutligės neutralizuojančio antikūnio kraujo tyrimui atlikti. Šiai procedūrai pageidaujama suderinti laiką iš anksto.

Nemaža dalis veterinarijos klinikos pacientų sudaro vyresnio amžiaus šunys ir katės, todėl nereta problema yra širdies ligos. Klinikoje yra galimybė atlikti elektrokardiogramą, dirba daktarė kardiologė, galinti profesionaliai padėti jūsų gyvūnui.

Taip pat veterinarijos gydykloje atliekamos įvairaus pobūdžio chirurginės operacijos, atliekamas dantų apnašų valymas naudojant ultragarso aparatą. „Jakovo veterinarijos centre“ dirba kvalifikuoti vidaus ligų specialistai, taip pat odos ligų gydytoja, greitu laiku planuojama įrengti modernų stacionarą sunkiai sergantiems ligoniams, pacientams po operacijų ir tiems, kurių šeimininkai neturi sąlygų prižiūrėti sveikstančio gyvūno namuose.

Veterinarijos klinikos darbo laikas yra pakankamai ilgas, todėl neretai padedame ekstra atveju sužeistam, apkandžiotam, mašinos partrenktam gyvūnui. Ypatingai sunkiais atvejais, kuomet negalime padėti arba šeimininkams pageidaujant, atliekame gyvūno eutanaziją.

Patyrę specialistai konsultuoja šunų ir kačių auginimo, mitybos ir priežiūros klausimais, jūsų augintiniui parenkamas tinkamas pašaras ar maisto papildai, taip pat veterinarinės gydomosios dietos. Čia pat esanti veterinarijos vaistinė prekiauja firmų „Hill’s“, „Nutra Nuggets“, „Specific“,„Virbac“, „Royal Canin“ firmų super premium klasės pašarais ir veterinarinėmis dietomis, skirtomis šunims ir katėms. Čia galite rasti jūsų augintiniui skirtų priežiūros priemonių, o taip pat profilaktikai nuo išorinių ir vidinių parazitų skirtų priemonių.

Taip pat „Jakovo veterinarijos centre“ veikia kačių kirpykla, šiai paslaugai reikia paskambinti ir užsirašyti iš anksto Jums patogiu laiku.

JAKOVO VETERINARIJOS CENTRO, UAB PASLAUGOS:

Veterinarinė profilaktika;

Gyvūnų terapinis gydymas;

Rentgenas, ultragarsas, laboratoriniai tyrimai;

Vakcinacijos (skiepai) nuo užkrečiamų ligų, gyvūnų apsauga nuo parazitų;

Šunų, kačių sterilizacija, kastracija, laparoskopinė sterilizacija;

Vidaus ir širdies ligų gydymas;

Šunų ir kačių odos ir ausų ligų gydymas;

Veterinarijos chirurginė pagalba šunims ir katėms;

Skubi reanimacinė ir traumatologinė pagalba;

Veterinarinė neurologija ir ortopedija;

Veterinarinė oftalmologija;

Veterinarinė stomatologija - šunų, kačių dantų gydymas;

Kompjuterinė tomografija, rentgenas, ultragarsas, laboratoriniai tyrimai;

Veterinarinė ginekologija, reprodukcija, spermos bankas;

Gyvūnų ženklinimas, registracija, kelionės dokumentų tvarkymas;

Stacionaro skyrius (gyvūnų ligoninė);

Šunų ir kačių kirpykla;

Veterinarinė endoskopija: Veterinarinė cistoskopija, vaginoskopija, tracheoskopija, laparoskopija, ezofagoskopija.

VETERINARIJOS VAISTINĖ:

„Jakovo veterinarijos centro“ veterinarijos vaistinė orientuota į smulkių miesto gyvūnų (šunų ir kačių) poreikius. Čia rasite receptinius ir nereceptinius veterinarijos vaistus šunims, bei katėms, aukščiausios kokybės sausus ėdalus (pašarus) šunims ir katėms: „HILL`S“, „VIRBAC“, „EUKANUBA“, „PURINA“ pašarai šunims ir katėms, pieno pakaitalai šuniukams ir kačiukams, skirtingų gamintojų šlapi (konservuoti) ėdalai, „HILL`S“ kompanijos veterinariniai dietiniai šlapi (konservuoti) ėdalai ir kt.

Didelis asortimentas skirtingų gamintojų vitamininių ir mineralinių maistinių priedų skirtų šunims ir katėms. Maistiniai priedai ir vitaminai šunų lėtiniams sąnarių susirgimams gydyti bei profilaktuoti.Taip pat vaistinėje galite įsigyti maistinius priedus, veikiančius gyvūno plauko pigmentaciją, įvairias priemonės nuo ektoparazitų (blusų, erkių) - aplikuojamus ant gyvūno kaklo lašus, arozolius, apykakles, šampūnus ir skysčius nuo blusų ir kt. Klientai gali įsigyti įvairius šunų ir kačių priežiūros reikmenis: reguliarius ir gydomuosius šampūnus ir kondicionierius, ausų, akių, prepucijaus valiklius, dantų pastas bei šepetukus, šukas, šepečius, nagų kirpimo žirkles, pavadėlius, apykakles ir kt.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Veterinarai, veterinarija, veterinaras, veterinaro paslaugos, veterinarų paslaugos, veterinarijos klinika vilniuje, veterinarijos klinika vilnius, veterinaras vilniuje, veterinarai vilnius, veterinaro paslaugos vilniuje, gyvūnų gydymas, gyvūnėlių gydymas, šunų gydymo paslaugos, kačių gydymo paslaugos, šunų gydymas, kačių gydymas, šunų gydykla, kačių gydykla, veterinarijos klinikos, klinika, veterinarijos gydytojas, veterinarijos gydytojai, gyvūnų gydytojas, gyvūnų gydymas, gydytojai, terapija, chirurgija, dermatologija, oftalmologija, neurologija, onkologija, laparoskopija, endoskopija, traumatologija, stomatologija, veterinarijos profilaktika, gyvūnų profilaktika, šunų profilaktika, kačių profilaktika, gyvūnų diagnostika, gyvūnų reprodukcija, mikročipai, mikročipavimas, gyvūnų čipavimas, šunų čipavimas, kačių čipavimas, šuniukų mikročipavimas, kačiukų mikročipavimas, ženklinimas

 • JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9 iki 22 val., sekmad. iki 21 val.
 • JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9 iki 22 val., sekmad. iki 21 val.
 • JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9 iki 22 val., sekmad. iki 21 val.
 • JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9 iki 22 val., sekmad. iki 21 val.
 • JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9 iki 22 val., sekmad. iki 21 val.
 • JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9 iki 22 val., sekmad. iki 21 val.
 • JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9 iki 22 val., sekmad. iki 21 val.Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus