Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Šunų spermos banko paslaugos Jakovo veterinarijos centre

Šūnų spermos banko paslaugos Jakovo veterinarijos centre Šūnų spermos banko paslaugos Jakovo veterinarijos centre

Jakovo veterinarijos centras nuo 2009 m. vykdo visas šunų spermos banko paslaugas. Šunų spermos bankas yra naudingas tiek šunų patinų, tiek šunų kalių savininkams. Šunų patinų savininkams tai yra naudinga, nes Lietuvos čempionų savininkai turi galimybę prekiauti savo augintinio sperma be papildomų rūpesčių ją surenkant, užšaldant ir transportuojant. UAB „Jakovo veterinarijos centras“ organizuoja spermos surinkimą, užšaldymą/atvėsinimą ir persiuntimą į bet kurią pasaulio vietą.

Šunų kalių savininkams nebereikia vežti didelės kalės rujos metu toli į kitą Europos miestą, kuomet kelionei ir gyvenimui nežinomame miestelyje (gyvenant viešbutyje kur leidžiama apsistoti su šunimis) reikia skirti beveik savaitę. Be viso to nemažą sumą sudaro kelionės bei apsigyvenimo viešbutyje išlaidos.

Vietoje visų šių problemų ir suderinus su patino šeimininkais suteikiama galimybė atsisiųsti atšaldytą arba užšaldytą spermą. Vieną ar porą kartų iš anksto suderintu laiku atvažiuojate į kliniką sėklinimo procedūrai (iki 30 minučių). Vienintelis Jūsų rūpestis – tai surasti norimą patiną ir suderinti su jo šeimininkais galimybę įsigyti jo spermą, sužinoti jos kainą ir pardavimo sąlygas. Suderinę spermos pirkimo sąlygas, pranešate mums patiną aptarnaujančios veterinarijos įstaigos kontaktinius duomenis, kad mes galėtume suderinti krovinio priėmimą.

Patarimai:

Visus spermos pirkimo organizacinius klausimus reikia spręsti iš anksto, kas padeda užtikrinti, kad sperma bus gauta laiku ir be papildomų rūpesčių.

Plačiau apie Jakovo veterinarijos centrą

Jakovo veterinarijos centras - tai Vilniaus mieste esanti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus jums rūpimus klausimus susijusius su Jūsų augintiniu.

Jakovo veterinarijos centras - tai pirmoji Vilniaus mieste privati veterinarijos klinika, savo darbą pradėjusi jau 1991 metais. Nuo 1995 metų veterinarijos klinikos veterinarijos gydytojai ėmė dirbti specializacijos principu kas suteikė galimybę ženkliai padidinti gydytojų kvalifikaciją.

Klinikoje atliekamos visos veterinarijos paslaugos, susijusios su šunų ir kačių ligų diagnostika, gydymu bei profilaktika. Klinika aprūpinta puikia aukštos kokybės diagnostine įranga (naujausio modelio skaitmeniniu echoskopu, rentgeno diagnostikos aparatais, elektrokardiografu, laboratoriniais kraujo bei šlapimo tyrimų analizatoriais ir kt.), ir tai leidžia veterinarijos specialistams tiksliai ir greitai nustatyti paciento diagnozę ir įvertinti jo būklę. Taip pat jau daugelį metų veterinarijos klinikoje dirba patyrusi laboratorijos gydytoja, kuri profesionalios laboratorinės įrangos dėka atlieka įvairius tyrimus - bendrą kraujo tyrimą, atskirus jo parametrus, biocheminius kraujo tyrimus, kaprologinį (išmatų) tyrimą, šlapimo tyrimus, chlamidiozės ir kitus tyrimus.

Kiekvienas klinikoje dirbantis gydytojas dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą. Oftalmologija, kardiologija, odos ligos, vidaus ligos, taip pat rentgeno diagnostika ir traumatologija yra puikiai išvystytos veterinarijos sritys, kurių specialistai mielai padės išspręsti iškilusias problemas.

 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus