Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

I. Stonkuvienė: Vyras namuose pastebi kiekvieną pokytį

I. Stonkuvienė: Vyras namuose pastebi kiekvieną pokytį I. Stonkuvienė: Vyras namuose pastebi kiekvieną pokytį

Žvelgiant į aktorę, televizijos laidų vedėją, „Facebook“ žvaigždę ir įvairių pramoginių projektų dalyvę, žmoną ir dviejų vaikų mamą Indrę Stonkuvienę, daugeliui kyla mintis: „Ir kaip ji viską spėja?“. Vis dėlto viešumoje nuolat matomai moteriai iš visų veiklų svarbiausia – namai. „Juos puoselėdama nesivadovauju jokiomis mados tendencijomis. Man svarbiausia suderinti komfortą, stilių bei praktiškumą“, – pabrėžė I. Stonkuvienė.    

Nuo daiktų lūžtančios lentynos – tabu

Kuriantiems namų interjerą I. Stonkuvienė pataria nesivaikyti madų ir atrasti tai, kas būtų priimtina visai šeimai bei leistų namuose gerai jaustis, atsipalaiduoti.

„Namai – tai ta vieta, į kurią visada norisi sugrįžti, tačiau kuriant namų interjerą labai svarbu, kad šis pirmiausia atitiktų pačių šeimininkų poreikius ir gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, vieniems galbūt patinka ryškios raudonos sienos, nuo daiktų gausos lūžtančios lentynos, kurių vienintelė paskirtis – rinkti dulkes. Mane toks vaizdas vargintų, todėl suvenyrais ar nuotraukų rėmeliais nukrautos lentynos – ne man. Visada stengiuosi, kad namai atrodytų stilingai, būtų jaukūs ir neperkrauti nereikalingomis detalėmis“, – sakė I. Stonkuvienė.

Moteriai jaukiausia erdvė – svetainė, kuri Manto ir Indrės Stonkų namuose sujungta su virtuve ir valgomuoju. Svetainė – pagrindinė šeimos susibūrimų vieta. Visgi po dienos darbų I. Stonkuvienė labiausiai laukia, kada galės praverti miegamojo duris, nes tai vienintelė vieta, kur galima atsipalaiduoti. „Svajoju, kada galėsiu grįžti namo, suguldyti vaikus į lovas ir mėgautis laiku tik sau. Vis dėlto šiuo metu realybė tokia, jog lova tenka dalintis ne tik su vyru, bet ir su dviem vaikais“, – juokėsi I. Stonkuvienė. Su vyru Mantu ji augina 4-erių metų Ceciliją ir perpus jaunesnį Pranciškų, kuriam gruodžio mėnesį sueis 2-eji.

I. Stonkuvienė: Vyras namuose pastebi kiekvieną pokytį

Namų interjeras – tarsi dėlionė     

Moteris įsitikinusi, kad namų jaukumas susideda iš atskirų, tačiau tarpusavyje derančių ir viena kitą papildančių interjero detalių, kurios pagyvina visą aplinką ir kartu suteikia pilnatvės jausmą.

„Jei įsikūrus naujuose namuose viskas iškart sudėliojama į vietas, sutvarkoma – tai vienkartinis džiaugsmas, kadangi ilgainiui su tuo susigyveni ir jis nebekelia jokio susižavėjimo, skirtingai nei pradžioje, kai mintyse dar tik dėliojasi būsimų namų vaizdas. Manau, kad kaita, nauji dalykai yra labai gerai ir jie neleidžia atsirasti nuoboduliui, įneša į namus džiugesio. Todėl mėgstu kiekviena interjero detale pasirūpinti pati ir labai džiaugiuosi, kad mano vyras visada jas pastebi“, – šypsenos neslėpė I. Stonkuvienė.  

Neseniai su dar dvejomis garsiomis Lietuvos kūrėjomis – mados dizainere Agne Kuzmickaite ir architektūros bei dizaino studijos „Prusta“ architekte-dizainere Ieva Prunskaite, I. Stonkuvienė sutiko dalyvauti išskirtiniame dizaino projekte „Menas įJUNGia“, kurio metu bus sukurtos visiškai originalios – vardinės – šviesos jungiklių kolekcijos.

„Šį pasiūlymą priėmiau kaip dar vieną avantiūrą, o piešinio, kurio fragmentai papuoš jungiklius, idėją įkvėpė būtent mano vaikai. Tokį žaismingą jungiklį, kuris netrukus bus pagamintas ir iš piešinio persikels į tikrovę, galbūt – ir ant mūsų namų sienų, įsivaizduoju vaikų kambaryje, kadangi ryškios spalvos suteikia interjerui gyvumo, spalvingumo. O ir patiems vaikams matyti ir liesti tokį jungiklį būtų savotiška pramoga, kadangi mūsų namuose visi jungikliai yra jiems lengvai pasiekiamame aukštyje”, – sakė I. Stonkuvienė.

Vienas kūrybinio jungiklių projekto sumanytojų, automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centro „Jung Vilnius” vadovas Raimundas Skurdenis pasidalijo mintimi, kad jungiklius galima apipavidalinti ir pačių vaikų kurtais piešiniais ar jų fragmentais.

„Kurdami namų erdvę, stengiamės interjerui suteikti kiek įmanoma daugiau savitumo, išskirtinumo, tačiau nepelnytai pamirštame smulkiausias interjero detales – jungiklius, kurie taip pat gali virsti stilinga interjero detale ar net nedideliu paveikslėliu. Tereikia turėti idėją, o naudojant specialų dizaino įrankį internete kiekvienas gali lengvai susikurti norimos išvaizdos jungiklį“, – pasakojo R. Skurdenis.

Projekto „Menas įJUNGia“ pabaigoje visų trijų menininkių sukurti piešiniai bus perkelti ant „Jung“ jungiklių – dienos šviesą išvys vardinės A. Kuzmickaitės, I. Prunskaitės ir I. Stonkuvienės kolekcijos. Viešumoje jos bus pristatytos lapkričio 25 dieną, PC „Europa“, Konstitucijos pr.  7A, Vilniuje.

I. Stonkuvienė: Vyras namuose pastebi kiekvieną pokytįDaugiau informacijos:
Kristina Sušinskaitė
Projektų vadovo asistentė
„vipcommunications“
Tel. +370 628 780 90
El. p. kristina(eta)vipcommunications.lt

JUNG VILNIUS, UAB

Daugiau informacijos: www.jung.de/lt

JUNG VILNIUS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus