Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Duobių taisymas: Kontroliuojamas asfalto dangos renovavimas C.A.R

Duobių taisymas: Kontroliuojamas asfalto dangos renovavimas C.A.R Duobių taisymas: Kontroliuojamas asfalto dangos renovavimas C.A.R

Atėjus pavasariui aktualiausia visų vairuotojų tema yra duobės. Po žiemos keliuose atsivėrusios duobės pridaro nemažai žalos automobilių vairuotojams. Duobės - ne tik sugadintas automobilis, bet ir nuotaika. Viso to galime išvengti.

UAB „Rodsta“ siūlo efektyvų, analogų Lietuvoje neturintį duobių taisymo būdą. Atsisakykime neefektyvaus duobių taisymo, kai mūsų kelininkai prie tos pačios duobės sugrįžta 2 kartus į metus, tam išleisdami nemažai lėšų.

C.A.R - tai kontroliuojamas asfalto dangos renovavimas.

Dangų atnaujinimui naudojamas asfalto šildytuvas su infraraudonaisiais spinduliais, leidžiančiais įšildyti asfaltbetonio dangą iki plastinio būvio, neišdeginant bitumo.

Duobių taisymas įšildymo būdu, naudojant asfalto šildytuvus su infraraudonaisiais spinduliais laikoma viena pažangiausių technologijų.

Naudojant šią technologiją esamą duobę galima užtaisyti greitai ir efektyviai. Kelio dangoje neliks jokios buvusios duobės žymės.

Svarbu - duobes taisyti galima ne tik atšilus orams, bet ir šaltuoju metų laiku. Net ir žiemą taip suremontuota duobė tarnaus ilgai.

UAB „Rodsta“ specializuojasi kelių ir gatvių tiesimo bei aplinkos tvarkymo srityje. Įmonėje dirba ne tik kvalifikuoti, gerai savo darbą išmanantys, bet ir labai savo darbą mylintys specialistai. Bendrovės darbuotojai turi didelę objektų statybos bei valdymo patirtį ir yra atestuoti šios srities specialistai.

 

RODSTA, UAB

Daugiau informacijos: rodsta.lt

RODSTA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus