ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai

Adresas:
Dubysos g. 23, LT-91181, KLAIPĖDA, Lietuva


Įmonės kodas: 140891278
PVM kodas: LT408912716

Mob. Nr.: 8 611 20 044
Mob. Nr.: 8 698 12 888
Mob. Nr.: 8 698 45513
Mob. Nr.: 8 611 40 200


Filialai: VILNIUS

DECOPOLIS, UAB VEIKLA: šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai. Prekyba židiniais, krosnimis, malkinėmis ir granulinėmis krosnelėmis bei jų priedais, židinių projektavimas, montavimas ir restauracija. Sertifikuotų kaminų ir įdėklų montavimas ir prekyba. Prekyba vidaus sienų ir lubų apdailos plokštėmis „Laatu Paneeli“, „Fibo-Trespo“ bei „Huntonit.“ Prekyba NANO dangomis.

„Decopolio“ kolektyvas - entuziastingų, talentingų ir profesionalių žmonių komanda, sėkmingai dirbanti nuo 1994 m. Įmonės sėkmės garantas - profesionalus ir atsakingas požiūris į klientą bei atliekamą darbą.

„Decopolis“ veiklą sudaro trys kryptys:

Šildymo įrenginių (židiniai, krosnelės, krosnys, granulinės krosnelės ir granuliniai židiniai, dujiniai židiniai, lauko židiniai, kaminai ir dūmtraukiai, karščiui atsparios montavimo medžiagos) mažmeninė ir didmeninė prekyba ir montavimas.

Medžio masyvo laiptų, durų ir baldų projektavimas pagal individualius užsakymus ir gamyba, senų gaminių restauravimas ir dekoravimas.

Sienų ir lubų apdailos plokščių, skirtų bendro naudojimo ir drėgnoms patalpoms prekyba ir montavimas. Įmonė parduoda „Laatu Paneeli“, „Huntonit“, „Fibo-Trespo“, „Unilin“ ir kitų gamintojų dekoratyvines apdailos plokštes.

„Decopolyje“ galite įsigyti išskirtinio dizaino, drėgmei atsparias sienų apdailos plokštes „Fibo-Trespo“, kurių pagalba galite užmiršti varginanti ir nepigiai kainuojanti darbą su gipso kartono plokštėmis, hidroizolacinėmis membranomis, plytelių klijavimu ir t.t. Su „Fibo-Trespo“ vandens nepraleidžiančiomis plokštėmis, kurios atrodo kaip keramikos plytelių, marmuro, granito ar medžio paviršius, įrengsite šlapių patalpų sienas saugiai, greitai, lengvai ir patikimai. Šios plokštės yra jūrinė fanera padengta HPL. Siūlių imitacijose  nesikaupia joks grybelis bei taip pat lengvai valosi kaip ir visas likęs paviršius. Dėl „Aqualock“ sistemos plokštes tarpusavyje sujungsite labai lengvai, greitai ir saugiai, o montavimas pareikalaus kur kas mažiau laiko nei įprastinių plytelių klijavimas. Šios sistemos dėka plokštės gali būti montuojamos net dušo zonoje kur yra tiesioginė vandens srovė. Plokštes galima tiek klijuoti prie sienų tiek montuoti prie karkaso (visi varžtai pasislepia). Kokybiškai ir techniškai teisingai sumontuotoms„ Fibo-Trespo“ sienų plokštėms yra suteikiama garantija net 15 metų!

Įmonė yra išskiritnis italų krosnių meistrų gamintojo „Segio Leoni“ bei inovatyvių granulinių krosnelių, židinių ir šildymo sistemų gamintojo „MCZ GROUP“ atstovas Lietuvoje.

Taip pat UAB „Decopolis“ yra įgaliotas „Rust-Oleum“, „Mathys“, „Byggma group“, „Fibo-Trespo“, „Nordpeis“, „Cadel“, „DRU“, „Jydepejsen“ ir „Skantherm“ kompanijų atstovas bei partneris.

„Decopolis“ sėkmingai bendradarbiauja su architektais, dizaineriais ir statybų vystytojais. Įmonė teikia profesionalias konsultacijas įrangos, medžiagų pasirinkime ir sumontavime, garantiniame ir pogarantiniame aptarnavime. Bendrovės kolektyvo tikslas - padėti klientui susikurti jaukius ir šiltus namus.

DECOPOLIS, UAB PRODUKTAI:

ŠILDYMO ĮRENGINIAI

Židiniai. „Decopolis“ gali pasiūlyti Jums namų šilumos ir jaukumo sprendimą, pasirenkant šildymo įrenginį, nesvarbu, ar tai būtų katilas, kr osnis, židinys, krosnelė ar pečius. Šildymo tipas gali būti malkomis, granulėmis, dujomis, skystu kuru (dyzelinu), biokuru ar elektra. Taip pat įmonė pristato ir šiuolaikiškus 3D elektrinius židinius bei standartinius malkinius, granulinius ar dujinius židinius ir krosneles, kurias galima valdyti išmanaus telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba. Aksesurai ir priežiūros priemonės židiniams, krosnelėms, katilams ir lauko kepsninėms pagal Jūsų skonį.Įrangos sumontavimui galėsite pasirinkti kaminus ir visas reikalingas montavimo medžiagas vienoje vietoje - taip sutaupysite laiko ir pinigų.

„Sergio Leoni“ krosnys. UAB „Decopolis“ siūloma italų meistrų rankų darbo „Sergio Leoni“ prabangių malkinių keraminių krosnelių kolekcija - puikūs meno kūriniai, kurie ne tik šildo, bet ir puošia namus. Krosnelės gali būti montuojamos bet kur, joms nereikia būti prie sienų. „Sergio Leoni“ transformavo tradicinio židinio archetipą: tyrinėjo senus modelius ir žvalgėsi technines ir menines galimybes ugniai atsparioms medžiagoms, kad sukurtų išskirtinės išvaizdos krosneles su optimaliu šilumos išskiriamumu.

Krosnelės. „Decopolis“ parduoda aukštos kokybės krosneles su vandens kontūru, malkines krosnelės bei granulines krosneles.

Krosnys. Jei pasirinksite namus šildyti su šilumą kaupiančiomis „Nordpeis“ arba „Sergio Leoni“ krosnimis galėsite mėgautis šiluma ilgiau, negu kūrenantis tradiciniais židiniais arba krosnelėmis. Tuo būdu turėsite ekologišką šildymą ir tausosite aplinką bei taupysite savo išlaidas. „Nordpeis“ sukūrė seriją šilumą kaupiančių krosnių „SALZBURG“. Visos „Nordpeis“ „SALZBURG“ serijos krosnys turi švaraus stiklo sistemą (stiklas ilgiau išlieka švarus), švaraus degimo sistemą (neteršiama aplinka, daugiau šilumos), oro privedimo iš lauko sistemą (nedeginamas patalpos deguonis), pelenų puodą, baltos keramikos pakurą , kuri išlieka balta, o šviesiame fone ugnis atrodo ryškesnė ir gražesnė.

Lauko židiniai ir kepimo krosnys. „Decopolis“ parduoda paprastas ir PRO serijos kepsnines bei picų-duonos kepimo krosnis.

Viryklės. „Decopolis“ parduoda malkines, dujines ir elektrines virykles, granulines virykles.

Granuliniai katilai.

Kaminai. „Decopolis“ meistrai padės Jums teisingai pasirinkti reikiamą kaminą ar jo įdėklą. Atliekamos kvalifikuotos kaminų ir kaminų įdėklų montavimo paslaugos. Taip pat teikiamos kaminų priežiūros ir valymo pasaugos.

Montavimo medžiagos ir priedai.

BALDAI

„Decopolis“ parduoda aukštos kokybės darbo kambario, valgomojo, vonios kambario, virtuvės, miegamojo svetainės, prieškambario ir kitus baldus. Išskirtinio dizaino, specialiai pagal kliento norus sumeistrauti, rankų darbo, medžio masyvo baldai papuoš netik individualaus būsto interjerą, bet ir suteiks unikalumo ir prabangos barams, restoranams, viešbučiams, kirpyklom ar grožio salonams, biurams ar net dvarams. Medžio masyvo vienetiniai baldai bus sukuti ir pritaikyti tik jums, kurie netik puoš ir reprezentuos jūsų interjerą bet ir kartu kurs jūsų namų istoriją. Įmonė siūlo tradicinio, klasikinio, Art-deco ar modernaus stiliaus medinius virtuvės, vonios, prieškambario, miegamojo, svetainės, valgomojo, baro ar darbo kambario baldus, kurie skleis natūralumą, šilumą ir jaukumą ilgus metus.

DURYS

„Decopolis“ parduoda medines ir medžio masyvo duris, gaminamas iš pušies, juodalksnio, uosio ir ąžuolo medienos. Durys gali būti beicuotos, dažytos, lakuotos ar kitaip dekoruotos, įvairių formų, stilių ir ornamentų. Įmonė gamina vidaus naudojimo duris: varstomas, suveriamas, slankiojančias įvairių paskirčių ir dydžių. Durys yra individualaus dizaino, pasižyminčios išskirtinumu ir menine verte.

LAIPTAI

„Decopolis“ siūlo medinius, klijuoto medžio masyvo laiptus, kurie gali būti įvairaus dizaino ir įvairų formų: tiesūs, sukti, L ar U formos, sraigtiniai ir t.t. Laiptai montuojami ant medinių, metalinių ar betoninių laiptasijų. Laiptai pagaminti iš aukštos kokybės įvairių medienos rūšių: ąžuolo, uosio, klevo, buko ir t.t. Įmonės pagaminti laiptai puošia namus tiek Lietuvoje tiek užsienio šalyse.

ŠVIESTUVAI.

NANO DANGOS IR PRODUKTAI AUTOMOBILIAMS IR NAMAMS.

APDAILOS PLOKŠTĖS.

Su „Decopolis“ siūlomomis sienų ir lubų plokštėmis greitai, paprastai ir kokybiškai atnaujinsite ar įrengsite patalpas. Plokščių pagalba namus įrengsite itin lengvai - nereikia jokio glaistymo, šveitimo bei dažymo. Apdailos plokštės gali būti pritaikomos vonioje, virtuvėje, komercinėse ir gyvenamose patalpose, saunose. Dėka didelio pasirinkimo – „Laatu Paneeli“, „Fibo-Trespo“, „Huntonit“, „Unilin ClicWall“ – savo patalpoms suteiksite išskirtinumo. Plokštės ekologiškos, tvirtos, lengvai montuojamos ir originalios.

DECOPOLIS, UAB FILIALAI:

KLAIPĖDA: DECOPOLIS, UAB centrinė būstinė - Dubysos g. 23; Tel. 8 611 20 044

VILNIUS: Verkių g. 42; Tel. 8 698 12 888

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Židiniai, krosnys, krosnelės, granulinės krosnelės, prekyba židiniais, prekyba krosnelėmis, šildymas, šildymo įranga, granuliniai katilai, biožidiniai, lauko griliai, kaminai, schiedel, kaminų įdėklai, židinių medžiagos, židinių parduotuve, apdailos darbai, akmens gaminiai, hidroizoliacija, plyteliu klijai, metalo dažai, apdailos plokštės, apdailinės plokštės, apdailos medžiagos, Huntonit plokštės, Fibo Trespo plokštės, durys, vidaus durys, medinės durys, laiptai, prekyba durimis, prekyba laiptais, šviestuvai, prekyba šviestuvais, interjero prekės, statybinės medžiagos, malkiniai židiniai, granuliniai židiniai, Bio židiniai, elektriniai 3D židiniai, židiniai su apdaila, dujiniai židiniai, krosnelės su vandens kontūru, malkinės krosnelės, granulinės krosnelės, kepsninės, PRO serijos kepsninės, malkinės viryklės, dujinės ir elektrinės viryklės, granulinės viryklės, katilai, aksesuarai, darbo kambario baldai, valgomojo baldai, vonios kambario baldai, virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, prieškambario baldai, medinės durys, medžio masyvo durys, durys gaminamos iš pušies, juodalksnio durys, uosio ir ąžuolo medienos durys, mediniai laiptai, klijuoto medžio masyvo laiptai

 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai
 • DECOPOLIS, UAB - šildymo ir interjero sprendimai: židiniai, krosnys, krosnelės, kaminai, mediniai baldai, durys, apdailos plokštės, laiptai


Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus