Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

thumb_copy-pro-uab-logotipas

Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ

Adresas: Gedimino pr. 33,LT-01104, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 302539490
PVM kodas: LT100005611519

Tel. Nr.: (8 5) 260 0522
Mob. Nr.: Gedimino pr. 33, Vilnius – 8 688 02 504
Mob. Nr.: Pylimo g. 22D, Vilnius – 8 674 53 554

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: www.copypro.lt

Filialai: Pylimo g. 22D, LT-01118, VILNIUS, Lietuva

Kopijavimo paslaugų centro Copy Pro, UAB VEIKLA: dokumentų kopijavimas, spausdinimas ir skenavimas VISĄ PARĄ. „Copy Pro“ – kopijavimo centras, siūlantis platų dokumentų apdorojimo paslaugų asortimentą ir nuolat tobulinantis paslaugas pagal naujas technologijas bei augančius klientų reikalavimus. „Copy Pro“ kopijavimo centre Gedimino pr. klientus operatyviai aptarnauja dėmesingi ir rūpestingi darbuotojai, dirbantys pamainomis ir užtikrinantys paslaugų teikimą KIEKVIENĄ DIENĄ VISĄ PARĄ nuo 0:00 iki 24:00 val.

„„Copy Pro“ – MŪSŲ NENUKOPIJUOS NIEKAS!“

Kopijavimo paslaugų centras „Copy Pro“ jau daugiau nei dešimt metų veikia Rygoje, o nuo 2010 m. spalio atvėrė duris ir Vilniaus centre. „Copy Pro“ teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas VISŲ FORMATŲ, pradedant nuo A8 ... A4, A3, A2, A1, A0, A0+ (plotis - 1067mm). Taip pat atliekamos papildomos paslaugos, tokios kaip: įrišimas, laminavimas, skenavimas (įskaitant didelius formatus) ir kt.

„Copy Pro“ siūlo didelį dokumentų tvarkymo paslaugų pasirinkimą, nuolat tobulina užsakovų aptarnavimo kokybę, atitinkančią technologijų raidą bei klientų reikalavimus. „Copy Pro“ naudojasi naujausiais ir kokybiškiausiais įrenginiais. Kopijų ir spaudos kokybę užtikrina sertifikatus turintys įrenginių aptarnavimo inžinieriai ir techninius rodiklius atitinkančios medžiagos.

Esate laukiami Gedimino pr. 33 (darbo laikas: 0:00 – 24:00) ir Pylimo g. 22D (darbo laikas: 7:00 – 22:00), Vilniuje.

Kopijuoti galima ir kitur, tačiau PAJUSK „Copy Pro“ paslaugų IŠSKIRTINUMĄ!

Kopijavimo paslaugų centro Copy Pro, UAB PASLAUGOS:

SPAUSDINIMO PASLAUGOS

Nespalvotas spausdinimas. „Copy Pro“ kopijavimo paslaugų centre įdiegtos pačios populiariausios bei naujausios kompiuterinės programos, skirtos grafikos darbams, prezentacijoms, brėžiniams apdoroti bei spausdinti nespalvotai. Kompiuterio operatoriai su malonumu paruoš bei atspausdins Jums svarbią informaciją.

Spalvotas spausdinimas. „Copy Pro“ kopijavimo centre spalvoti atspaudai atliekami moderniausiais lazeriniais įrenginiais. Spausdinami įvairaus tipo bei dydžio kalendoriai, plakatai, skrajutės, nuotraukų knygos, atspausdinamos aukštos kokybės vizitinės kortelės ant įvairaus storio balto bei faktūrinio popieriaus.

Plačiaformatė spauda. Kopijuoti bei spausdinti didelio formato dokumentus galima kaip spalvotai, taip ir juodai baltai. Kopijuojami ir spausdinami visų formatų dokumentai nuo A2 iki A0+, taip pat atliekamos kopijos bei atspaudai nestandartinių dydžių (B3, B2 ir B1, maksimalus popieriaus platumas nespalvotai spaudai yra 914 mm, spalvotai – 1067 mm. ). Dažniausia paslauga yra nespalvotas didelio formato brėžinių spausdinimas ir kopijavimas ant standartinio 80 g. balto popieriaus, tačiau neretai klientai pageidauja spalvotai atspausdinti arba nukopijuoti plakatą ant storesnio popieriaus arba nuotrauką ant matinio ar blizgaus fotopopieriaus.

Planšetai. „Copy Pro“ siūlo įvairių dydžių planšetus! Planšetai dažniausiai naudojami architektūros, dizaino ir kt. darbų pristatymams. Galite rinktis spalvotus arba juodai baltus. Darbus spausdintus ant lipnios plėvės galima paklijuoti ant standaus pagrindo.

Drobės. „Copy Pro“ pagamins drobę su Jūsų pasirinktomis nuotraukomis! Jūsų nuotrauka bus atspausdinta ant specialios medžiagos, kuri užtempiama ant medinio porėmio. Drobė be porėmio gali būti atspausdinta tą pačią dieną, su – truks apie 3 darbo dienas.

Skrajutės. Skrajutės yra vienas iš populiariausių reklamos būdų, informuojančių potencialius klientus apie naują produktą, įvairias nuolaidas ar renginius. Tai yra puikus būdas pateikti informaciją platesnei auditorijai. Skrajutes galite rinktis iš įvairaus dydžio ir storio popieriaus.

KOPIJAVIMO PASLAUGOS

Juodai baltas kopijavimas. Dokumentų dauginimo srityje juodai baltų dokumentų dauginimas vis dar dominuoja, nepaisant to, ar reikia nuotraukos pasui, ar senų laikų fotografijos, ar verslo projekto pristatymo kopijos. Vis didesnė reikšmė skiriama kokybei ir spartai. „Copy Pro“ siūlo paruošti įvairaus dydžio (iki A3 formato arba didelio formato juodai baltas kopijas), aukštos kokybės juodai baltas kopijas per galimai trumpą laiką, t.y., iki 18 000 vienpusių A4 dydžio lapų per valandą. Galimybės: vienpusės ir dvipusės kopijos, 25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės, automatinis lankstinukų sudarymas, dokumentų paruošimas talpinti į segtuvus – 2 arba 4 skylės, dokumentų susegimas, dokumentų skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose, įskaitomas antspaudas ir parašas dokumento kopijoje, išreikšta juodai balta ar pilka skalė diagramose ir schemose.

Spalvotas kopijavimas. Spalvoms kasdien skiriama vis didesnė reikšmė, suteikiant galimybę išsiskirti, daryti dokumentą lengviau suvokiamą. Galimybės: vienpusės ir dvipusės kopijos, iki A3 dydžio (arba didelio formato), 25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės, dokumento skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose, fotografijų pasui dauginimas.

Plačiaformatės kopijos. Teikiant paslaugą naudojama technika garantuoja tikslumą ir kokybę perkeliant iš originalo į kopiją pačias mažiausias detales ir pačias smulkiausias linijas net iki kraštų su tūrine spalvos danga. „Copy Pro“ kopijavimo paslaugų centre teikiama spalvotų didelio formato dokumentų kopijavimo paslauga, kuria naudojantis dokumentai yra aiškesni, informaciniu atžvilgiu lengviau suvokiami ir solidesni. „Copy Pro“ siūlo skirtingo storio ir įvairių rūšių popierių, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai atitinkantį jūsų norus ir dauginamos medžiagos naudojimo poreikius. Galimybės: 25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės, dokumentų paruošimas talpinti į segtuvus – 2 arba 4 skylės, dokumentų susegimas, dokumentų skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose, įskaitomas antspaudas ir parašas dokumento kopijoje, išreikšta juodai balta ar pilka skalė diagramose ir schemose.

Kopijavimas nuo stiklo. Knygų ir įrištų dokumentų kopijavimas nuo stiklo.

SKENAVIMO (NUSKAITYMO) PASLAUGOS

Skenavimas – tai yra dokumento (bylos, nuotraukos, brėžinio, žemėlapio ir t.t.) nuskaitymas į elektroninę rinkmeną, kurį gali būti atsiųsta el. paštu arba įrašyta į duomenų laikmeną. „Copy Pro“ gali Jūsų failą padidinti ar sumažinti nuo 3x4 cm iki A0!

SAVITARNOS PASLAUGOS

„Copy Pro“ centre įrengti savitarnos spausdinimo ir kopijavimo aparatai, leidžiantys Jums valdyti visą kopijavimo ir spausdinimo procesą! Galima nukopijuoti knygą, pasidaryti paso kopiją, paryškinti prieš tai atspausdintą ar kopijuotą originalą, padaryti kopijas studijoms ir t.t. Dažniausiai kopijuojama, kaip ir spausdinama ant standartinio 80 gr. balto popieriaus, tačiau galima kopijuoti ir ant storesnio popieriaus skirtingų spalvų bei faktūrų. Kopijos atliekamos kaip A4, taip ir A3 formato.

Savitarnos erdvėje pajungtas internetas, tad galite prisijungti prie savo elektroninio pašto ir atspausdinti reikalingą Jums failą arba dokumentą, jeigu neturite jo su savimi el. laikmenoje (CD diske arba USB-flash rakte).

LAMINAVIMO PASLAUGOS

Laminavimas – tai yra medžiagų suklijavimo tarpusavyje procesas terminio kalandravimo būdu, klijais ir kt. Laminuojant siekiama pagerinti medžiagų šilumines savybes, padaryti jas neperšlampamas, sustandinti ir apsaugoti nuo išorės poveikio. Geras būdas pasiekti, kad dokumentas, valgiaraščiai, asmens kortelės ar leidimai būtų atsparūs sugadinimui. „Copy Pro“ siūlo laminavimą iki A3 formato ir lipnų laminavimą iki A4 formato.

BIGAVIMO PASLAUGOS. Specialiomis bigavimo mašinomis storesniame popieriuje ar kartone sulenkiami deformaciniai grioveliai, popieriaus lapas per lenkimo liniją nelūžta ir nesideformuoja.

LANKSTYMO PASLAUGOS

Sulankstytą daugintą medžiagą yra patogu naudotis, transportuoti, tai patogu įsidėti ir saugoti segtuvuose. „Copy Pro“ lanksto ir šventinius kvietimus, ir didelės apimties techninių brėžinių projektus pagal tarptautinius standartus.

ĮRIŠIMO PASLAUGOS

Dauginta medžiaga tampa patraukli, reprezentatyvi, patogi naudotis ir apsaugoma nuo susidėvėjimo, jei naudojamasi kuriuo nors iš daugelio įrišimo būdų. „Copy Pro“ teikia įrišimo kietu viršeliu, įrišimo plastikine spirale, įrišimo metaline spirale, terminio įrišimo, notarinio įrišimo, brošiūravimo, susegimo ir lankstinukų susegimo paslaugas.

Diplomo įrišimas / kietas viršelis. Idealus įrišimo būdas diplominiams darbams, įvairiems vadovams, reprezentatyvioms metinėms ataskaitoms, finansinėms ir kitoms ataskaitoms, pasiūlymams ar kompanijos prezentacinei medžiagai įrišti. Procesas trunka tik kelias minutes, o rezultatas: jūs gaunate puikiai įrištą medžiagą, beveik kaip knygą. „Copy Pro“ siūlo įvairių spalvų odos imitacijos viršelius. Greitas ir patogus papildomų lapų įsegimas ar išėmimas.

Plastikinė spiralė. Idealus įrišimo būdas techniniams brėžiniams, instrukcijoms, metinėms ataskaitoms, finansinėms ataskaitoms, mokykliniams vadovėliams, referatams, kursiniams darbams, prezentacinei medžiagai ir kitiems jūsų projektams. Galima įrišti net iki 450 lapų storio dokumentą. Įrišimo būdas garantuoja pasikartojančių lapų įdėjimą ar išėmimą. Dokumento apsaugą ir papildomą įforminimą užtikrina plastikinė spiralė su pasirenkamu įvairių spalvų skaidriu viršeliu ir nugarėle.

Termo įrišimas. Proceso rezultatas: patvariai įrištas dokumentas, su fiksuota šonine juostele, skaidriu arba matiniu, lanksčiu viršeliu ir nugarėle, kurios apsaugos dokumentą nuo sugadinimo. Šis įrišimo būdas yra idealus ataskaitoms ir pasiūlymams, finansinėms ataskaitoms ir balansams, referatams ir kursiniams darbams, prezentacinei medžiagai įrišti ir kitiems jūsų projektams. Itin trumpas darbų atlikimo laikas – tik kelios minutės.

Notarinis įrišimas. Vienas iš labiausiai paplitusių svarbių dokumentų įrišimo būdų. Tai skirta nedideliam lapų skaičiui įrišti su siūlu, garantuojant, kad bus akivaizdu, jei dokumentas bus pažeistas.

Brošiūravimas (susegimas įsukama kniede). Kiekviena sutartis, sandėrio dokumentas ar prekių prezentacinė medžiaga atrodys profesionaliau parengta, jei lapams sutvirtinti pasirinksite brošiūravimo būdą. Kiekvieną išimtą lapą ar dokumento įdrėskimą pastebėsite iš karto, nes neįmanoma pakeisti dokumento turinio nesugadinant jo vizualios išvaizdos. Sutvirtina iki 10 lapų.   

Susegimas. Paprastas ir greitas dokumentų įrišimo būdas. Automatinis kopijuojamos / spausdinamos medžiagos susegimas net iki 50 lapų. „Copy Pro“ rankomis susegs medžiagą net iki 150 lapų.

Lankstinukų susegimas. Jei planuojate sukurti lankstinuką ar informacinę medžiagą ir sąsagėlių reikia per pusę sulenktos medžiagos centre, lapų lankstymo vietoje. Susega net iki 60 lapų.

PJAUSTYMO PASLAUGOS

Kad reklaminė skrajutė, mažesnio dydžio vardinė kortelė ar įdomiai sukurtas lankstinukas įgytų reikiamą dydį, vizualaus apipavidalinimo norimą galutinį rezultatą ar tiesiog jais būtų patogu naudotis, juos būtina apipjauti. „Copy Pro“ kopijavimo centre tai galima padaryti tiksliai ir per trumpą laiką, tai užtikrina darbuotojų patirtis ir techninis aprūpinimas.

SKYLIŲ MUŠIMO IR RŪŠIAVIMO PASLAUGOS

Kai būtina medžiagą įsegti į segtuvus, pramušame dokumentuose įvairių rūšių skyles. Kad lankstinukas, mokymų priemonė ar prezentacinė medžiaga būtų patraukli, aiški ir reprezentatyvi, ją reikia atitinkamai sutvarkyti. Siekdami klientams palengvinti šį darbą, „Copy Pro“ siūlo dokumentus rūšiuoti pagal nuorodas ir norus.

PRISTATYMO PASLAUGOS

„Copy Pro“ pasirūpins ne tik medžiagos dauginimu, įrišimu ir apipavidalinimu, bet ir jos saugiu pristatymu Jūsų pageidaujamu laiku į norimą vietą.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Kompiuterio operatoriaus darbas kompiuteriu (failų koregavimas ar paruošimas spaudai). Taip pat papildomai galima padaryti disko kopiją bei atspausdinti CD lipduką, nusipirkti įmaučių, segtuvų arba vokų. „Copy Pro“ siūlo klijavimo, rūšiavimo, pjaustymo ir kitas paslaugas.

PASLAUGOS VERSLUI

Kliento kortelė. Įmonėms „Copy Pro“ siūlo pasirašyti paslaugų sutartį, kuri suteikia nuolatines nuolaidas paslaugoms ir patogius atsiskaitymo būdus.

Vizitinės kortelės. Vizitinės kortelės spausdinamos ypatingai greitai ant įvairaus aukštos kokybės popieriaus. Taip pat galite pasirinkti skirtingą dizainą, storį, popierių.

Antspaudai. Galima užsisakyti įvairių tipų ir dydžių antspaudus – tinka tiek verslui, tiek šventėms (vestuvių antspaudai ir kt.). Taip pat galima užsisakyti antspaudų pagalvėles ir rašalus.

Kanceliarinės prekės. Abiejose kopijavimo centruose „Copy Pro“ siūlo platų raštinės reikmenų asortimentą: rašymo ir taisymo įrankius – rašiklius, pieštukus, žymeklius, pieštukus ir kt.; biuro reikmenis – klijus, lipnias juostas, staplerius, žirkles ir kt.; dokumentų laikymo tūtas didelio formato spaudai, baltus ir spalvotus vokus, burbulų vokus, plastikinius aplankus, USB laikmenas ir kt.; šilko popierių ir dovanų pakavimo popierių; spausdintuvo kasečių pildymo paslaugas.

Kopijavimo paslaugų centro Copy Pro, UAB FILIALAI:

VILNIUS: Kopijavimo paslaugų centro COPY PRO, UAB centrinė būstinė – Gedimino pr. 33 / Vasario 16-oios 17 g.; Tel (8 5) 260 0522; Mob. 8 688 02 504

VILNIUS: Kopijavimo paslaugų centras COPY PRO, UAB – Pylimo g. 22D; Mob. 8 674 53 554  

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Kopijavimas, padauginimas, kopijavimas Vilniuje, kopijavimo darbai, kopijavimo paslaugos, paros kopijavimas, paros kopijavimo darbai, padauginimo darbai, dokumentų kopijavimas, didelio formato kopijavimas, didelio formato nespalvotas kopijavimas, didelio formato spalvotas kopijavimas, nespalvotas kopijavimas, spalvotas kopijavimas, dokumentų spausdinimas, spausdinimas, išklotinė, spausdinimas, spalvingi atspaudai, didelio formato spaudiniai, didelio formato spaudinys, A5 formatas, A4 formatas, A3 formatas, A2 formatas, A1 formatas, A0 formatas, A0+ formatas, skaitmeninis spausdinimas, spausdinimo paslaugos, spausdinimas iš USB atminties, spausdinimas iš e-pašto, savitarna kopijavimas ir spausdinimas iki A3 dydžio, skenavimo paslaugos, dokumentų skenavimas, skenavimas, savitarna skenavimas, didelio formato skenavimas, spalvotų ir nespalvotų dokumentų skanavimas, papildomas apdorojimas, dokumentų vėlesnis apdirbimas, laminavimas, laminavimo paslaugos, didelio formato laminavimas, lenkimas, brošiūravimas, pjovimas, lankstymas, perforacija, sąvaržų kalimas, rūšiavimas, įrišimas, įrišimo darbai, diplominių darbų įrišimas, įrišimas viršeliu, įrišimas spiralėje, įrišimas plastikine spirale, įrišimas metaline spirale, įrišimas į kietus viršelius, įrišimas tvirtais viršeliais be užrašų, įrišimas tvirtais viršeliais be užrašų, spauda su folija, termo įrišimas, atspaudai, antspaudas, antspaudų gamyba, spaudai ir antspaudai, antspaudų pagaminimas, klišė, klišės, antspaudų rašalas, vizitinės kortelės, vizitinių kortelių gaminimas, vizitinių kortelių spausdinimas, vizitinių kortelių spausdinimas, vizitinės kortelės pagaminimas, foto paslaugos, nuotraukų gaminimas, nuotraukų spausdinimas, nuotraukų gamyba, nuotraukų spausdinimas, nuotraukų pagaminimas internete, foto spausdinimas, foto montažas, nuotraukų albumai, fotoalbumas, fotoalbumai, vestuvių fotoalbumai, vaikų fotoalbumai, nuotraukų knygos, fotoknygos, fotoknyga, fotoknyga, skaitmeninės foto knygos, albumo pagaminimas, kalendoriai, kalendorių gamyba, kalendoriaus pagaminimas, asmeniniai kalendoriai, sieniniai kalendoriai, stalo kalendoriai, stalinis kalendorius, foto atvirukai, sveikinimų atvirukai, sveikinimo atvirukai, sveikinimų atvirukai, kvietimai, kvietimas, pakvietimų pagaminimas, didelio formato nuotraukos, didelio formato spauda, skenavimas, nuotraukų skanavimas, foto kopijos, spalvotas kopijavimas,nuotraukų drobės, nuotrauka ant drobės, spauda ant drobės, dovanos, dovana, dovanos suvenyrai, reklaminiai suvenyrai.

 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ
 • Kopijavimo paslaugų centras Copy Pro, UAB - dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas VISĄ PARĄ


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus