Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

50 masažo rūšių? Kokį masažą galite atlikti? Profesionalų ir veiksmingą!:)

50 masažo rūšių? Kokį masažą galite atlikti? Profesionalų ir veiksmingą!:) 50 masažo rūšių? Kokį masažą galite atlikti? Profesionalų ir veiksmingą!:)

Dažnai sulaukiame tokio klausimo, ir dažnai taip atsakome.

Reklamos specialistai suformavo įspūdį, kad egzistuoja daugybė masažo rūšių ir reikia išbandyti visus, norint atrasti sau tinkamą. Tai MITAS.

Iš tiesų, skirtinguose pasaulio regionuose skiriasi masažo technikos, tačiau masažo ištakos – tos pačios. Masažo tikslas taip pat vienas – gerinti savijautą.

Ko gero, 90% visų Lietuvoje profesionaliai atliekamų masažų yra klasikinis masažas, tiesiog skiriasi jo intensyvumas, trukmė, masažo metu naudojamos priemonės (akmenys, aliejai ir kt.). Tikrasis, arba klasikinis masažas yra skirstomas pagal anatomines kūno zonas, intensyvumą ir tai, kam jis atliekamas, tačiau ne pagal pavadinimus „Rojaus sala“ ar kt.)

„Masažo Namuose“ Jūs nerasite 50 skirtingų masažo rūšių. Tiesą sakant, mes tiek ir nežinome:) Tačiau ką žinome, tą mokame tikrai gerai. Todėl kviečiame išbandyti klasikinio, gydomąjį poveikį turinčio masažo seansą pas ilgametę patirtį turinčius meistrus. Skirtumą pajusite, esame tikri!

Rezervuokite laiką telefonu: +370 5 262 7069.

https://www.masazonamai.lt/gydomasis-masazas-gerina-ir-stiprina-visas-organizmo-funkcijas/

MASAŽO NAMAI, UAB

Daugiau informacijos: www.masazonamai.lt

MASAŽO NAMAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus