Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

VILNIAUS CITMA, UAB - vaisiai, daržovės

Adresas: Kirtimų g. 57A,LT-02244, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 126099193

Tel. Nr.: (5) 2603204VILNIAUS CITMA, UAB VEIKLA: Vaisiai, daržovės. UAB "Vilniaus Citma" pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vaisiais ir daržovėmis. UAB "Vilniaus Citma" yra Citma įmonių grupės narys. Citma įmonių grupę sudaro penkios įmonės, kurios yra išsidėsčiusios visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Visas įmones UAB "Vilniaus Citma" aptarnauja savo transportu pagal išankstinius užsakymus pirkėjams patogiu grafiku bei laiku. Taip pat galite atvykti pas mus į sandėlį (adr. Kirtimų 57A, Vilniuje), kur galėsite apžiūrėti, išsirinkti ir nusipirkti Jums reikiamos šviezios produkcijos didmenine kaina.

Na, o vaisiai mus pasiekia iš viso pasaulio ir patys egzotiškiausi, ir patys paprasčiausi, kurie kiekvieną dieną guli ant Jūsų stalo. Taip pat daug dėmesio skiriame įvairiems žalumynams ir prieskoninėms žolėms, kurių vis daugiau prireikia kavinėms ir restoranams. Jei jūs vis dėlto neradote savo restoranui ar kavinei produkto ar prieskoninės žolės naujai sukurtam patiekalui, jį galite užsisakyti pas mus ir per keletą dienų šis produktas jau bus Jūsų virtuvėje.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vaisiai, daržovės, prieskoniniai augalai, didmeninė prekyba vaisiais, didmeninė prekyba daržovėmis, parduotuvių aptarnavimas, maitinimo įstaigų aptarnavimas, mažmeninė prekyba vaisiais, mažmeninė prekyba daržovėmis, šviežių egzotinių vaisių ir daržovių tiekimas maitinimo įstaigoms ir parduotuvėms, didmeninė prekyba šviežiomis daržovėmis ir vaisiais.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus