Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

STIKLŲ PASAULIS - stiklų keitimas, stiklų remontas, stiklų poliravimas, stiklų tamsinimas, stiklo pakėlėjų remontas

Adresas: Savanorių pr. 174A,LT-03153, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 302621845
PVM kodas: LT100009317611

Tel. Nr.: (8 5) 277 8890
Mob. Nr.: 8 611 19 911STIKLŲ PASAULIS atliekamos paslaugos: stiklų keitimas, stiklų remontas, stiklų poliravimas, stiklų tamsinimas, stiklo pakelėjų remontas.

STIKLŲ PASAULIS specializuojasi įvairių automobilių stiklų prekyboje bei teikia kitas paslaugas, susijusias su automobilių stiklais. Bendrovė dirba su patikimiausiais pasaulyje automobilių stiklų gamintojais ir tiekėjais: Guardian, Pilkington, Saint Gobain, Splintex, ACG, FYG, XYG, Benson, todėl gali pasiūlyti nepriekaištingą kokybę ir gamintojų garantijas.

Netvarkingi, įtrūkę ar kitaip pažeisti automobilio stiklai pablogina matomumą ir gali būti avarijų priežastimi. Įmonės specialistai pasirūpins bet kokiu Jūsų automobilio stiklo pažeidimu, užtikrindami saugumą kelyje. Jei stiklo pažeidimas yra per didelis, kad jį būtų galima pataisyti, stiklas bus pakeistas. STIKLŲ PASAULIS užsakys ir pristatys stiklą kiekvienam automobiliui. Jūsų patogumui, automobilių stiklų remontą bei keitimą įmonė atlieka visoje Lietuvoje.

STIKLŲ PASAULIS PASLAUGOS:

Automobilių stiklų keitimas ir remontas: Pakeisime visų tipų automobilių priekinius, galinius ar šoninius stiklus. Pasirūpinsime įbrėžimais ar įtrūkimais ir Jūsų automobilio stiklas vėl bus kaip naujas. Parinksime ir pakeisime stiklą bet kokio tipo transporto priemonei: lengvajam automobiliui, autobusams, krovininiam transportui, žemės ūkio ir statybinei technikai, vandens ir oro transportui.

Priekinis stiklas yra sudarytas iš trijų sluoksnių: vidinio stiklo, plastiko plaušelių ir išorinio stiklo. Jei nėra pažeistas plastiko plaušelių ir vidinis stiklo sluoksnis, priekinis stiklas gali būti sutaisytas. Daugeliu atveju yra naudinga taisyti stiklą. Jei turite išskirtinį ar bet kokį kitą automobilį ir niekur negalite rasti tinkamų stiklų, kreipkitės į mus. Užtikriname, kad stiklai, užsakyti pas mus, visada pristatomi puikios būklės ir laiku. Visiems atliktiems darbams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Automobilių stiklų tonavimas (tamsinimas): Stiklas tonuojamas ne tik dėl išskirtinės automobilio išvaizdos. Siūlome pažangiausias klijavimo technologijas, užtikrinančias kokybišką bei profesionalų automobilio stiklų tonavimą, be to tonuoti plėvele automobilio stiklai atlieka ir kitas funkcijas:

SAUGUMAS – speciali tonavimo plėvelė turi šukių sulaikymo savybę, stiklo dūžimo metu. Tonavimo saugos plėvelė sumažina sužalojimo tikimybę avarijos metu. Stiklai tonuoti plėvele apsaugo ir nuo saulės, sniego ar priešais atvažiuojančio automobilio šviesų akinimo. Tonuoti stiklai taip pat blokuoja kenksmingų ultravioletinių spindulių žalą automobilio salonui bei Jūsų odai!

APSAUGA – tonuoti specialia plėvele automobilių stiklai padeda apsaugoti automobilio saloną nuo vagysčių. Toks stiklas yra daug atsparesnis smūgiams ir gali užkirsti kelią vandalizmui ar įsilaužimams.

KOMFORTAS - tonuoti stiklai suteikia daugiau komforto vairuotojui, sumažindami šilumos kiekį patenkantį pro automobilio stiklus, o taip pat ir neutralizuodami saulės akinimą.

EKONOMIŠKUMAS - tonuoti stiklai apsaugo automobilio vidų nuo karščio vasarą, tuo tarpu žiemą padeda išlaikyti turimą šilumą automobilio viduje.

PRIVATUMAS - tonavimas taip pat naudojamas norint suteikti daugiau privatumo automobilio keleiviams.

Atliktiems stiklo tonavimo darbas suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Automobilio stiklų perklijavimas: Siūlome ne tik nepriekaištingą automobilių stiklų klijavimo paslaugą, tačiau ir platų stiklų asortimentą, kurie visiškai atitinka kokybės bei techninius standartus. Visada pasiūlysime ir parinksime stiklą, kuris labiausia tiks Jūsų markės automobiliui. Automobilio stiklo klijavimo darbus atliksime taip gerai, kad sunku bus pastebėti skirtumus tarp naujai įklijuoto ir išimto originalaus stiklo. Kad užtikrintumėme kokybišką auto stiklų servisą, naudojame žinomiausių gamintojų stiklus, pažangiausias technologijas bei patikimiausias klijavimo medžiagas. Laikomės stiklų klijavimo reikalavimų bei transporto priemonių gamintojų rekomendacijų. Kokybiškas ir tik specialistų įklijuotas stiklas gali užtikrinti automobilio struktūrinį vientisumą ir Jūsų saugumą.

Galinio vaizdo veidrodėlių klijavimas: Tik naudojant specialius klijus, galima priklijuoti galinio vaizdo veidrodėlį taip, kad jis laikytų ilgus metus ar net dešimtmečius. Jei susidūrėte su atrodo “neįmanoma” veidrodėlių klijavimo problema ir norite priklijuoti metalinį paviršių prie stiklo arba stiklinį paviršių prie stiklo, kreipkitės į mus.

Prekyba automobilių stiklais: Transporto priemonės stiklas atlieka daug funkcijų ir gali pasižymėti įvairiomis savybėmis: tonacija, šviesos, šilumos laidumu ir t.t. Tačiau svarbiausia, ką turi padaryti stiklas, tai užtikrinti gerą matomumą bei Jūsų saugumą. Auto įvykių metu, net 30% mirčių yra susijusios su vairuotojo ar keleivių išmetimu iš transporto priemonės. Todėl labai svarbu, kad Jūsų transporto priemonės stiklas būtų ne tik iš patikimų bei sertifikuotų gamintojų, bet ir profesionaliai įmontuotas. Savo klientams siūlome geriausių pasaulio gamintojų transporto priemonių stiklus, nepriekaištingą aptarnavimą, ilgalaikę patirtį bei kokybiškas ir profesionalias serviso paslaugas.

Pilkington – aukštos kokybės stiklo, naudojamo automobilių pramonėje gamintoja, viena pagrindinių pasaulio laminuoto bei grūdinto, dar kitaip vadinamo sustiprinto, stiklo tiekėjų. Technologinio procesu metu termiškai apdorotas stiklas yra sustiprinimas. Toks stiklas pasižymi tvirtomis savybėmis, o dūžio metu suskilęs į daugybę gabaliukų kelia mažesnį pavojų vairuotojui ar keleiviams. Grūdintas stiklas yra vadinamas saugiu stiklu ir dažniausiai naudojamas šoniniams ir galiniams automobilio stiklams. Priešingai nei grūdintas, laminuotas stiklas nesubyra į granules. Šis tipo stiklas naudojamas priekiniams stiklams.

Saint Gobain – Saint Gobain gaminami specialūs stiklai, susidedantys iš dviejų stiklo lakštų su aukštos kokybės plastiku tarpsluoksnyje, kurie padeda apsaugoti automobilio vidų nuo įsibrovėlių. Lyginant su kitų rūšių stiklu, jis gali būti dešimt kartų atsparesnis smūgiams. O tai yra labai svarbu, užkertant kelią vandalizmui, įsilaužimams ar automobilio vagysčių atveju.

Guardian – yra viena iš didžiausių pasaulio flotacinio stiklo ir kitų stiklo produktų gamintojų. Flotacinis stiklas neiškreipia vaizdo ir maksimaliai praleidžia šviesos srautą. Guardian taip pat yra didžiausia pažangių, aukštos kokybės dangų ant plastiko ir stiklo tiekėja. Paviršiaus dangos gali būti taikomas norint suteikti daugiau savybių ir funkcijų, kaip pavyzdžiui, sumažinti priežiūros reikalavimus, pagerinti matomumą bet kokiomis oro sąlygomis, išgauti specialų atspindėjimą, šviesos perdavimą, atsparumą braižymui ir pan.

Bendrovė taip pat gali pasiūlyti firmų Splintex, ACG, FYG, XYG, Benson stiklų.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Automobilių stiklai, transporto priemonių stiklai, automobilių stiklų keitimas, automobilinių stiklų keitimas, prekyba automobilių stiklais, auto stiklai, stiklų poliravimas, autostiklai, autostiklai Vilniuje, automobilių stiklų įtrūkimų remontas, lengvųjų automobilių stiklai, sunkvežimių stiklai, autobusų stiklai, firminiai automobilių stiklai, stiklų klijavimas, originalūs stiklai, mažmeninė ir didmeninė prekyba stiklais, auto stiklai, automobiliniai stiklai, automobilinis stiklas, automobilio stiklas, automobilio stiklų keitimas, automobilio stiklų keitimas, automobilių stiklai, galiniai stiklai, galinis stiklas, įskilę automobilio stiklai, įskilę mašinos stiklai, įskilę stiklai, įskilęs automobilio stiklas, įskilęs mašinos stiklas, mašinų stiklų keitimas, naujas stiklas, priekiniai stiklai, priekinis stiklas, šoniniai stiklai, šoninis stiklas, stiklai, stiklai automobiliams, stiklai mašinoms, stiklo keitimas, stiklų servisas, sudužę stiklai, sudužęs stiklas, autostiklų keitimas, autostiklų remontas, auto stiklų remontas, autostiklų taisymas, auto stiklų taisymas, įtrūkimų taisymas, įtrūkimų remontas, autostiklai vilnius, auto stiklai vilnius

  • STIKLŲ PASAULIS - stiklų keitimas, stiklų remontas, stiklų poliravimas, stiklų tamsinimas, stiklo pakėlėjų remontas


Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus