ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

PRAIMAS, UAB - Arsan salonas: prekyba vonios ir virtuvės įranga, vonios kambario santechnika

Adresas:
Lakūnų g. 51, LT-09108, VLNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302720964
PVM kodas: LT100006644813

Mob. Nr.: 8 608 08 686PRAIMAS, UAB VEIKLA: Arsan salonas: prekyba vonios ir virtuvės įranga, vonios kambario santechnika. Platus gaminių asortimentas.

„Arsan“ salonas yra įsikūręs Lietuvos sostinėje – Vilniuje. Salone prekiaujama vonios ir virtuvės įranga, vonios kambario smulkiąja santechnika. Parduodama išskirtinė, stilinga, moderni ir klasikinė įranga, pritaikyta kiekvieno žmogaus skoniui bei norams. Profesionalią virtuvės ir vonios įrangą galite pasirinkti pagal savo poreikius ir galimybes.

Prekės keliauja iš geriausių Europos gamintojų, todėl „Arsan“ garantuoja kokybę bei ilgaamžiškumą. Kiekvienas, užėjęs į „Arsan“ saloną, klientas yra konsultuojamas, kiekvienam rekomenduojama ir patariama kaip gražiau, unikaliau ir komfortabiliau įsirengti virtuvės bei vonios kambarį. Specialistai komplektuoja iš „Arsan“ salono įsigytą įrangą, užtikrina saugumą ir patikimumą.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

santechnikos prekės, vonios kambario įranga, vandentiekio įrenginiai, radiatoriai, džiovintuvai, elektriniai radiatoriai, rankšluosščių džiovintuvai, priedai rankšluosčių džiovintuvams, vonios įranga, vonios aksesuarai, vonios, praustuvai, plautuvės, klozetai, pisuarai, bide, nuleidimo mygtukai, klozetų dangčiai, dušo kabinos, dušo padėklai, sifonai, maišytuvai, vonios baldai, dušo stovai, vonios kambario priedai, WC, rankų džiovintuvai, santechnikos prekės, vandentiekio sistemos, dušo padėklai, sifonai, maišytuvai, vonios baldai, dušo stovai, keramika, vonios keramika, dušo kabinos, vonios, dušo komplektai, santechninės žarnelės, žarnos vandentiekiui, plautuvės


Vietovė:
ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Vonios praustuvų tipai: kokį pasirinkti? Vonios praustuvų tipai: kokį pasirinkti?

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus