ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

PONTEM, UAB - maisto produktai, namų apyvokos prekės

Adresas: Ukmergės g. 126,LT-08100, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 221412030

Tel. Nr.: (5) 2727228PONTEM, UAB VEIKLA: Maisto produktai, namų apyvokos prekės. UAB PONTEM – viena didžiausių šalyje didmeninę prekybą maisto produktais ir namų apyvokos prekėmis vykdančių bendrovių. Maisto produktų didmeninė prekyba - viena svarbiausių įmonės veiklos sričių. Mūsų klientai yra iš valstybinio ir privataus-verslo sektoriaus. Vykdydami didmeninę prekybą ir tiekdami prekes, bendradarbiaujame su daugiau nei 200 įmonių iš visos Lietuvos ir užsienio šalių.

Viena iš svarbiausių maisto sektoriuje dirbančios įmonės logistikos funkcijų- maisto prekių kokybės užtikrinimas prekių sandėliavimo ir transportavimo procese.

Sandėliuojame greitai gendančias prekes, tačiau garantuojame atitinkamą temperatūrą, drėgmę, slėgį ir visas kitas būtinas laikymo sąlygas, kurias galima užtikrinti tik specialiuose sandėliuose, turinčiuose atitinkamą įrangą.

Organizuojame ir vykdome ugdymo įstaigų auklėtinių, ligonių ir slaugos įstaigų pacientų bei darbuotojų maitinimą visoje Lietuvoje.

Turime savo kavinių "Myls in tempo" tinklą, organizuojame orlaivių keleivių maitinimą "Myls aero", teikiame pobūvių maitinimo organizavimo paslaugą "Myls banquet", taip pat organizuojame įmonių darbuotojų maitinimą.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Maisto produktai, didmeninė prekyba maisto produktais, mėsa, pienas, pieno produktai, duonos gaminiai, vaisiai, daržovės, gėrimai, gaivieji gėrimai, kavinės, Myls in tempo, ligonių matinimas, mokinių maitinimas, pobūviai, pobūvių organizavimas, pokyliai, vaišių organizavimas, banketai, furšetai, , išvažiuojamieji pobūviai, proginiai pietūs, organizacijų pobūviai, VIP renginiai, verslo renginiai, šeimos šventės, įmonių darbuotojų maitinimas, maitinimas orlaiviuose.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus