Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Pastatų sienų šiltinimas užpildant sienų oro tarpus termoputomis MIPORA

Pastatų sienų šiltinimas užpildant sienų oro tarpus termoputomis MIPORA Pastatų sienų šiltinimas užpildant sienų oro tarpus termoputomis MIPORA

Norite apšiltinti mūrinį ar medinį apmūrytą namą su tuščiais tarpusieniais? Svarstote, kokį sienų šiltinimo būdą pasirinkti? Šiltinti jas iš išorės, ar užpildyti sienose esančius oro tarpus termoizoliacinėmis putomis? UAB "TERMONA", oficialus Danijos firmos THERMO-LUN atstovas, pataria, kodėl verta pastatų sienas apšiltinti termoputomis MIPORA.

Taip pat, atsakant į šį klausimą labai svarbu suprasti, kad didžiausia šilumos dalis prarandama ne tiesiogiai per sieną, bet dėl intensyvaus oro srautų judėjimo tuščiuose tarpeliuose.

Apie pusę namo šilumos netenkama dėl sienoje palikto tuščio oro tarpo ventiliacijos ir blogos sienų šiluminės varžos. Papildomai apšiltinimus sienas, bendrus namo šilumos nuostolius galima sumažinti iki 30 proc.

pastatu-sienu-siltinimas-uzpildant-sienu-oro-tarpus-termoputomis2

Apšiltinimas iš išorės efektyvus tik tada, kai sienose nėra tuščio oro tarpo: sušilęs oras kyla tarpu į viršų ir per įvairius smulkius nesandarumus pastogėje išsineša šiluma. 

Per išorinę sienos dalį namas netenka tik nedidelės šilumos dalies. Be to, išorės apšiltinimas apie 4 kartus brangesnis, nei naudojant Danijos firmos THERMO-LUN technologiją.

Šis efektyvus namų šiltinimo būdas - sienoje esančio oro tarpo užpildymas porėta termoizoliacine medžiaga, aminoplastu, - Lietuvoje vadinama patentuotu pavadinimu - MIPORA. Pasiekiamas dvigubas efektas: sustabdoma ventiliacija tarp sienų ir padidėja sienos šiluminė varža.

pastatu-sienu-siltinimas-uzpildant-sienu-oro-tarpus-termoputomis3

Aminoplasto puta - puiki priemonė šiltinti senus pastatus, kurių sienose paliktas 2 cm ir didesnis oro tarpas arba kurių šiluminė izoliacija yra sukritusi ir sudulėjusi. MIPORA taip pat tinka ir medinių, apmūrytų namų sienoms šiltinti, nes leidžia medžiui "kvėpuoti". Taip šiltinant pastatą, nepažeidžiama sienos konstrukcija ir apdaila, nes MIPORA įpurškiama per 16-18 mm skyles, išgręžtas mūro siūlėse. Namo šiltinimas termoputa, naudojant  THERMO-LUN technologiją, atitinka visus reikalavimus, būtinus naujiems ar renovuojamiems namams.

MIPORA yra įpučiama dviejų atmosferų slėgių į oro tarpą - užpildomos visos tuštumos, MIPORA stingdama nesiplečia ir neardo sienos.

pastatu-sienu-siltinimas-uzpildant-sienu-oro-tarpus-termoputomis5

Sienų su oro tarpu šiltinimas termoizoliacinėmis putomis Europoje pradėtas naudoti 19 a viduryje, o plačiai paplito nuo 1970 m., prasidėjus energetinei krizei. Danijos kompanija THERMO-LUN įsikūrė ir pradėjo šiltinimo veiklą 1960 m. Ilgų darbo metų rezultatas-unikali šiltinimo technologija ir įranga, pavadinta THERMO-LUN vardu. Šios technologijos patikimumą ir šiltinimo kokybę patvirtina ilgametė kompanijos veikla ir tūkstančiai apšiltintų namų.

Lietuvoje, THERMO-LUN atstovai, naudodami šią technologiją, dirba nuo 1994 m. ir pasiekė puikų rezultatų. Per šį laikotarpį apšiltinta daugiau kaip 10 tūkst. gyvenamų namų ir kitos paskirties pastatų, bei įgyta didžiulė teorinė ir praktinė patirtis.

pastatu-sienu-siltinimas-uzpildant-sienu-oro-tarpus-termoputomis6

 

TERMONA, UAB

Daugiau informacijos:

TERMONA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus