Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

PAROC, UAB - akmens vatos izoliacija

Adresas: Savanorių pr. 124,LT-03153, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 110711742
PVM kodas: LT107117411

Tel. Nr.: (8 5) 274 0000
Tel. Nr.: (8 5) 274 0031
Faks.: (8 5) 274 0003PAROC, UAB VEIKLA: Akmens vatos izoliacija. Paroc gamina akmens vatos gaminius skirtus pastatų šilumos, garso izoliacijai, priešgaisrinei apsaugai. Mūsų produktai, tokie kaip statybinės izoliacijos medžiagos, techninės ir jūrinės izoliacijos gaminiai, kompozicinės plokštės ir akustiniai gaminiai į rinką patenka su mūsų prekės ženklu PAROC ir lengvai atpažįstamose raudonai-baltai dryžuotose pakuotėse.

Paroc Group yra tarptautinis izoliacinių medžiagų iš akmens vatos gamintojas. Mūsų pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Suomijoje, keturiose šalyse veikia mūsų gamyklos, o 13-oje šalių turime savo atstovybes.

„Paroc“ kompanijoje jau nuo 1930-ųjų metų vystome savo gamybos technologijas. Šiandien esame pirmaujantys izoliacinių medžiagų tiekėjai Suomijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse.

Mes vystome ir išbandome naujas statybų koncepcijas, tokias kaip energiškai efektyvi renovacija arba energiškai efektyvių, pasyvių namų statybos technologijos, kurios padeda sumažinti ne tik pastatų energijos suvartojimą ar CO2 emisiją, bet ir pačiu padidina gyvenimo kokybę naujo tipo pastatuose.

Mūsų klientai yra patys įvairiausi, nuo individualių gyvenamųjų namų statytojų ir architektų iki rangovų, produkcijos platintojų ir statybinių elementų gamintojai.

„Paroc Group“ priklauso keliems instituciniams investuotojams bei „Paroc“ darbuotojams, turintiems nedidelę akcijų dalį.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Akmens vata, stogų izoliacija, priešgaisrinė izoliacija, smūgio izoliacija, garso izoliacija, izoliacinės medžiagos, šiltinimo medžiagosPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus