ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Nostra, UAB - tekstilė, audiniai, patalynė

Adresas:
Sausių k. 3A, LT-21401, TRAKŲ RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 120897213
PVM kodas: LT208972113

Tel. Nr.: (5) 2162016
Faks. Nr.: (5) 2162039Nostra, UAB VEIKLA: Tekstilė, audiniai, patalynė. Didmeninė prekyba tekstile ir jos gaminiais iš medvilnės, bei mišrių pluoštų. Tiekiame žaliavas tekstilės įmonėms (medvilnę, verpalus...), įvairius margintus, balintus ir dažytus audinius namų tekstilei, darbo drabužiams siūti, frotinius rankšluosčius, patalynę, lovatieses, antklodes ir kt. prekybos tinklams, viešbučiams, ligoninėms.

Įmonė įkurta 1991 metais. Bendrovė yra žinoma kaip didmeninės prekybos įmonė, kuri nuo pat įkūrimo pradžios specializavosi tik tekstilės srityje, todėl sukaupė didelę patirtį ir įgijo verslo partnerių bei finansinių organizacijų pasitikėjimą. Nuo 1992 metų mūsų bendrovė yra Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos narė, o nuo 1996 metų - Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų narė.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:
audiniai, patalynė, tekstilė, rankšluosčiai, chalatai, lovatiesės, antklodės, medvilnė, siūlai, patalynė, staltiesės, mažmeninė prekyba, didmeninė prekyba, medžiagos audinių apdorojimas, lovatiesės, antklodės, medvilnė, chalatai, lovatiesės, pledai, paklodės, pagalvės
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus