Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Nestandartiniai korpusiniai baldai DENDRUS: pagal poreikius ir galimybes

Nestandartiniai korpusiniai baldai DENDRUS: pagal poreikius ir galimybes Nestandartiniai korpusiniai baldai DENDRUS: pagal poreikius ir galimybes

Renkatės baldus savo svajonių būstui, biurui? Net ir dideliuose baldų salonuose sunku rasti tai, kas atitiktų jūsų vizijas, o rėmai, į kuriuos įstatomi pirkėjai, neleidžia mąstyti kūrybiškai ar nestandartiškai. Džiugina tai, kad, kuriant ir projektuojant baldus, galima pasitelkti nestandartinių baldų gamintojus, kurie, sutelkdami dėmesį į individualius pageidavimus, parenka medžiagas, pasiūlo geriausius sprendimus virtuvės, svetainės, miegamojo ar kitai įrenginėjamo būsto erdvei.

Nestandartiniai korpusiniai baldai DENDRUS


Ko reikia, kad baldai atitiktų asmeninius poreikius?

UAB „Dendrus“ direktorius, bendraudamas su klientais, pastebi tendenciją: baldai prekybos centruose bei baldų salonuose neatitinka pirkėjų lūkesčių.

„Norėdami įsirengti savo būstą taip, kaip svajojo, žmonės susiduria su daugybe problemų dėl netinkamų baldų išmatavimų, nepriimtinos baldų kokybės, projektavimo ar dizaino sprendimų, pasakoja pašnekovas. Rinkoje pateikiami standartiniai pasiūlymai nėra patrauklūs, todėl vis dažniau sulaukiame individualių ir kūrybiškų užsakymų.“

Nestandartiniai korpusiniai baldai DENDRUS

Nestandartiniai korpusiniai baldai yra unikalūs ir dažniausiai vienetiniai. Jų kokybė yra ne mažiau  svarbi nei estetinė išvaizda ar funkcionalus praktiškumas. UAB „Dendrus“ vadovas nurodo pagrindinius aspektus, kurie padeda kurti kokybiškus nestandartinius baldus:

• nauja ir moderni įranga užtikrina baldams precizišką kokybę ir apsaugo atskiras gaminių detales nuo galimų paklaidų ar neatitikimų. Modernios technologijos leidžia pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį. Mažiau broko, laiko sąnaudų bei daugiau laiko kontaktui su klientu palaikyti;

• medžiagos yra bene svarbiausias ilgaamžio baldo garantas, todėl patikimi partneriai prisideda prie nepriekaištingo rezultato. Platus pagrindinių bei papildomų  medžiagų spektras (stiklas, metalas, medžio masyvas, akmuo), iš kurių pageidaujama pagaminti nestandartinius baldus, padidina pasirinkimo galimybes.

Nestandartiniai korpusiniai baldai DENDRUSIššūkiai pagal klientų poreikius

UAB „Dendrus“ įmonės vadovas neslepia, jog siekiant sėkmingai konkuruoti nestandartinių baldų gamybos ir pardavimo rinkoje, negalima sau leisti kartotis, todėl konsultacijos bei vizitai pas klientus jau tapo šio verslo kasdienybe.

„Kiekvienas ieškantis idealaus baldo savo namams, biurui ar komercinės paskirties patalpoms turi savitą požiūrį ir nuomonę, todėl nestandartinių baldų gamintojui svarbiausia, jog kliento poreikiai būtų patenkinti. Būtina siekti, kad baldai būtų būtent tokie, kokių užsakovas norėjo, o ne tokie, kokius stengėsi įbrukti didieji baldų gamintojai“.

Nestandartiniai korpusiniai baldai DENDRUS

Straipsnis parengtas pagal www.jumsinfo.lt; Nestandartiniai korpusiniai baldai: pagal poreikius ir galimybes  

DENDRUS, UAB

Daugiau informacijos: www.dendrus.lt

DENDRUS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus