visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

MALTOSA, UAB - salyklo gamyba, salyklas

Adresas: Slėnio g. 9A, ŠVENČIONĖLIAI,LT-18223, ŠVENČIONIŲ RAJ., Lietuva

Įmonės kodas: 125829141
PVM kodas: LT258291410

Tel. Nr.: (387) 31115MALTOSA, UAB VEIKLA: Salyklo gamyba, salyklas, prekyba salyklu, karamelinis salyklas, gamyba, salyklinių miežių supirkimas. Šiuo metu įmonė gamina aukštos kokybės šviesųjį ir karamėlinį salyklą, kurį perka Lietuvos bei Latvijos aludariai bei giros gamintojai. Šiais metais numatoma pagaminti apie 30 tūkst. tonų salyklo ir pilnai išnaudoti turimus gamybinius pajėgumus.

Uždaroji akcinė bendrovė "Maltosa" buvo įsteigta 2001 m. gruodžio mėnesį. 2002 metais buvo parengtas verslo planas "Grūdų perdirbimo įmonės perorientavimas salyklo gamybai" ir pradėtas įmonės modernizavimas.

Visa įmonė yra pilnai automatizuota ir valdoma operatorių iš centrinio pulto. Esama programa kontroliuoja visų technologinių linijų darbą ir užtikrina gerą produkcijos kokybę. Produkcijos kokybės kontrolės užtikrinimui buvo rekonstruota ir sukomplektuota įmonės laboratorija. Joje be šiuolaikinių kokybės analizės prietaisų sumontuota ir mikrosalyklinė, kuri leidžia analizuoti ir programuoti būsimą technologinį procesą ir sudaro galimybę gaminti aukštos kokybės produkciją iš skirtingų veislių salyklinių miežių.

Šiuo metu įmonė gamina aukštos kokybės šviesųjį salyklą, kurį noriai perka Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Moldovos, Lenkijos, Švedijos, Vokietijos, Uzbekijos aludariai. Šiais metais numatoma pagaminti apie 30 tūkst. tonų salyklo ir pilnai išnaudoti turimus gamybinius pajėgumus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Salyklo gamyba, šviesusis salyklas, šviesus salyklas, karamelinis salyklas, grūdai, grūdų supirkimas, džiovinimas, saugojimas, MALTOSA.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus