ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

laikrodistau

Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams

Adresas:
Taikos pr. 61, LT-92001, KLAIPĖDA, Lietuva


Įmonės kodas: 301881548
PVM kodas: LT100004370610

Mob. Nr.: 8 646 83 400

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: laikrodistau.lt

Filialai: KLAIPĖDA, VILNIUS, ŠIAULIAI

Laiko Linija, UAB VEIKLA: LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, didmeninė ir mažmeninė prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims ir vaikams. Prekyba įvairių prekinių ženklų laikrodžiais internetinėje parduotuvėje ir salonuose visoje Lietuvoje.

UAB „Laiko Linija“ vykdo sėkmingą prekybą laikrodžiais jau nuo 2008 metų. Savo klientams įmonė siūlo visame pasaulyje pripažintų laikrodžių gamintojų prekes: „Tissot“, „Seiko“, „Citizen“, „Casio“, „Orient“ ir kt. „Laiko Linija“ garantuoja, kad parduodami laikrodžiai yra itin tikslūs ir tik aukščiausios kokybės. Kadangi visos parduodamos prekės yra įmonės sandėliuose, garantuojamas greitas pristatymas. „Laiko Linija“ yra daugelio laikrodžių prekinių ženklų oficialūs platintojai Lietuvoje.

Ieškote ypatingos dovanos, kuri maloniai nustebintų ir nudžiugintų net patį išrankiausią? Padovanokite prabangų, solidaus ir išskirtinio dizaino, tikslų, patikimą bei pažangiausiomis technologijomis sukurtą laikrodį – tai bus geriausia dovana kiekvienam, vertinančiam kokybiškus ir ilgaamžius aksesuarus!

Laikrodžiais „Laiko Linija“ prekiauja internetu ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Parduotuvėse „Laiko Linija“ rasite platų kokybiškų, stilingų ir originalių laikrodžių pasirinkimą – nuo klasikinių iki sportinių ar laisvalaikio.

Laikrodis – bene geriausia dovana artimam žmogui. Daugelyje Europos šalių labai populiaru dovanoti laikrodį mylimajam (-ai). Taip išreiškiami jausmai ir noras būti kartu. „Nuo šiol laiką skaičiuosime kartu“,  dovanodami laikrodį sako italai.

Laiko Linija, UAB PRODUKTAI:

LAIKRODŽIAI „SEIKO“. „Seiko“ – tai japonų tikslumas ir patikimumas. Naujos kartos „Kinetic“ mechanizmas ir „Perpetual“ funkcija atspindi „Seiko“ laikrodžio kokybę ir vertę. „Seiko“ gamintojai pirmieji pasaulyje sukūrė kvarcinį laikrodžio mechanizmą. Tik „Seiko“ tikslumu pasitikima pasaulinėse varžybose ir „Formulės 1“ trasose. Tai bene tiksliausi laikrodžiai pasaulyje.

LAIKRODŽIAI „LORUS“. Tai „Seiko“ grupei priklausanti laikrodžių kompanija. Todėl kurdami „Lorus“ laikrodžius japonų gamintojai ypač didelį dėmesį skiria jų kokybei. Šių laikrodžių gamybai naudojamos ypač kokybiškos medžiagos ir detalės. „Lorus“ laikrodžiai gaminami „Seiko“ gamyklose. Nors šie laikrodžiai nebrangūs, tačiau savo techninėmis savybėmis, dizainu nenusileidžia ir aukštesnės klasės laikrodžiams. „Lorus“ laikrodžiai sukurti tai žmonių grupei, kuri nori įsigyti kokybišką, gražų, bet ne itin brangų laikrodį.

LAIKRODŽIAI „CITIZEN“. „Citizen“ – Japonijos kompanija, viena iš didžiausių laikrodžių gamintojų pasaulyje, labiausiai orientuota į naujas, modernias, ekologiškas technologijas. „Citizen“ pelnytai gali didžiuotis „PROMASTER“ serijos laikrodžiais. Šiuos visiškai vandeniui atsparius laikrodžius tinka dėvėti tiek ekstremaliomis sąlygomis, tiek laisvalaikiu ar darbe. „Eco Drive“ mechanizmas, „Radiocontroled“ funkcija pabrėžia „Citizen“ laikrodžių išskirtinumą ir tikslumą.

LAIKRODŽIAI „Q&Q“. Tai „Citizen“ korporacijai priklausantis prekės ženklas. „Q&Q“ kompanija įsikūrusi Japonijoje, pačių laikrodžių gamyba vykdoma kitose Azijos šalyse. Atkreiptinas dėmesys, kad svarbiausias elementas, t.y. laikrodžio mechanizmas, gaminamas Japonijos gamykloje „MIYOTA“. Dėl pigesnių gamybos sąnaudų ir gamybos apimties, tikrai kokybiškas „Q&Q“ laikrodis pirkėjui pateikiamas už mažiausią įmanomą kainą. „Q&Q“ siūlo labai platų laikrodžių asortimentą: klasikinius, laisvalaikio, sportinius, kišeninius, vaikiškus.

LAIKRODŽIAI „ATLANTIC“. „Atlantic“ – visame pasaulyje pripažinta šveicariška kokybė ir prestižas. Pasitelkdama naujausias technologijas, kompanija gamina klasikinio stiliaus mechaninius ir kvarcinius laikrodžius. Tai puikus kokybės ir kainos derinys norintiems įsigyti šveicarišką laikrodį.

LAIKRODŽIAI „BISSET“. Šveicariška kokybė už mažiausią kainą! „Bisset“ laikrodžių gamybai naudojamas šveicariškas mechanizmas, nerūdijantis plienas, daugiasluoksnis paauksavimas, natūralios odos dirželiai. Teisingai paskaičiuotos gamybos bei logistikos sąnaudos nulėmė sąlyginai žemą laikrodžio kainą. „Bisset“ sukūrė klasikinio, sportinio, laisvalaikio stiliaus laikrodžius.

LAIKRODŽIAI „ORIENT“. „Orient“ – japonų kompanija, viena iš seniausiai žinomų ir pripažintų Lietuvoje. „Orient“ – tai viena iš nedaugelio laikrodžių įmonių, gaminanti mechaninius-automatinius laikrodžius. Klasikinis „Orient“ laikrodis lengvai atpažįstamas daugelio pirkėjų. Atsižvelgdami į paklausą, šiai dienai „Orient“ gamintojai sukūrė labai platų, įvairaus dizaino ir stiliaus laikrodžių asortimentą.

LAIKRODŽIAI „JACQUES LEMANS“.  „Jacques Lemans“ — austrų kompanijos laikrodžiai. Tai puikus kokybės, dizaino ir kainos santykis. „Jacques Lemans“ yra išleidusi ir „Formula F-1“ serijos laikrodžius. Šis faktas byloja apie „Jacques Lemans“ laikrodžių kokybę. „Jacques Lemans“ kompanija ypač daug dėmesio skiria naujų modelių kūrimui, laikrodžių gamyboje naudoja naujausias mados tendencijas. Šiandien „Jacques Lemans“ laikrodžių galima įsigyti daugiau nei 50 pasaulio šalių.

LAIKRODŽIAI „ROMANSON“. „Romanson“ – laikrodžių pasaulyje pakankamai jauna kompanija, savo veiklą pradėjusi 1988 m. Tačiau dėl gaminamų laikrodžių unikalaus dizaino, naudojamų modernių technologijų, kurios leidžia gaminti kokybiškus laikrodžius nedidelėmis kainomis, greitai tapo žinoma tiek Rytų, tiek Europos rinkose. Šių laikrodžių akcentu galima pavadinti tai, kad dauguma jų turi rausvo aukso padengimą, kuris labai dera prie Lietuvoje pirktų aukso papuošalų. Laikrodžių kokybę patvirtina prekės ženklui „Romanson“ suteiktas „Tarptautinis kokybės sertifikatas ISO 9001”.

LAIKRODŽIAI „ELITE“. „ELITE MODELS FASHION“ — Prancūzijos mados namų prekinis ženklas. „ELITE“ laikrodžiai stebina išpuoselėtu, šiuolaikines mados tendencijas atitinkančiu dizainu bei puikiomis techninėmis ypatybėms. Laikrodžių gamybai naudojami patikimi japoniški mechanizmai, daugelis korpusų ir apyrankių gaminami iš kokybiško nerūdijančiojo plieno.

LAIKRODŽIAI „PIERRE CARDIN“. „Pierre Cardin“ laikrodžiai jungia nepriekaištingą šveicarišką tikslumą ir prancūzišką eleganciją. Laikrodžių stilių kuria Prancūzijos dizaineriai, jų gamybai naudojami šveicariški mechanizmai (ISA, RONDO). Visiškai atnaujinta „Pierre Cardin“ laikrodžių kolekcija buvo pristatyta 2007 m. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, visas dėmesys sutelktas į naujų modelių detalių gausą ir spalvingumą, tačiau išlaikyta prabangi elegancija.

LAIKRODŽIAI „YVES BERTELLIN“. „Yves Bertellin“ – prancūzų kompanija, kurianti išskirtinius ir madingus laikrodžius vyrams ir moterims. „Yves Bertellin“ dizaineriai nuolat praturtina kolekciją madingais ir originaliais modeliais. Šiuos laikrodžius renkasi vyrai ir moterys, norintys pabrėžti savo individualumą ir gerą skonį. „Yves Bertellin“ laikrodžių gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, metalo keramika, daugiasluoksnis gelsvas ar rausvas paauksavimas.

LAIKRODŽIAI „CASIO“. Laikrodžiai iš kitų laikrodžių gamintojų išsiskiria savo asortimentu, stilių ir funkcijų įvairove. „Casio“ firmos sportiniai, laisvalaikio laikrodžiai turi daug papildomų funkcijų: žadintuvą, chronometrą, laikmatį, telefonų užrašų knygelę, mėnulio fazės, oro ar vandens temperatūros daviklį, kompasą, aukščio ar vandens gylio daviklius, rodo pasaulio laiką, kalendorių, turi ciferblato apšvietimą ir kt. „Casio“ yra sukūrusi „G-Shock“ serijos laikrodžius, kurie pasižymi ypatingu atsparumu smūgiams ir vandeniui. Tai išskirtinio dizaino masyvūs laikrodžiai, kurių korpusas pagamintas iš 7 sluoksnių gumos-kaučiuko detalių naudojant metalines tarpines. „G-Shock“ laikrodžiai skirti žmonėms, užsiimantiems ekstremaliu sportu, taip pat dirbantiems fizinį darbą (apsaugo nuo smūgių). „Casio“ gamina ne tik sportinius, bet ir klasikinius, laisvalaikio, vaikiškus laikrodžius. „Casio“ asortimentas labai platus, čia laikrodį gali išsirinkti įvairaus amžiaus pirkėjai.

LAIKRODŽIAI „STORM“. Londono mados namų prekinis ženklas, įžymus dėl išskirtinių, šiuolaikinių laikrodžių ir kitų elegantiškų mados aksesuarų. Nuo naujausios mados tendencijas atitinkančių iki rafinuota elegancija dvelkiančių laikrodžių – asortimentas tikrai nudžiugins visus, kuriančius savitą ir unikalų įvaizdį. Juk pasaulinis prekės ženklas „STORM“ ne veltui žinomas daugiau kaip 45 šalių visame pasaulyje!

LAIKRODŽIAI „CANDINO“. 1947 metais Adolf Flury-Hug Candino įkūrė nedidelę laikrodžių dirbtuvėlę, kuri ir šiandien stovi šalia itin modernios „Candino“ gamyklos Šveicarijoje. Užsispyrimo ir nesenstančių tradicijų dėka, šiandien „Candino“ gali pasigirti savo itin aukštos kokybės laikrodžiais. Kompanija nuo seno itin didelį dėmesį skyrė medžiagoms, iš  kurių gaminami jų laikrodžiai. Todėl ir šiandien galite išsirinkti laikrodį pagamintą iš titano ar anglies pluošto.

LAIKRODŽIAI „ELYSEE“. Laikrodininkas Jasques Beaufort 1920 metais įkūrė savo laikrodžių gamyklą „Elysee“ mažame kaimelyje Belmonte. Po jo mirties kompanija 1960 metais nuperka Vokiečių juvelyrikos gamintojas. Nuo tos dienos iki šiandien kompanija kuria aukštos kokybės laikrodžius. „Elysee“ laikrodininkai naudoja tik geriausias medžiagas savo laikrodžių gamybai. Šiandien „Elysee“ yra vertinama daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.
    
LAIKRODŽIAI  „TISSOT“. „Tissot“ – viena žinomiausių Šveicariškų laikrodžių gamintojų kompanijų pasaulyje įkurta 1853 metais tėvo Charles-Felicien Tissot ir sūnaus Charles-Emile Tissot. „Tissot“ – gamintojas yra pionierius inovacijų srityje. Jam priklauso tokie nuopelnai kaip pirmasis masinės gamybos kišeninis laikrodis. Pirmasis dviejų laiko zonų laikrodis, bei pirmasis anti magnetinis laikrodis. „Tissot“ dizaineriai plačiai eksperimentuodavo su įvairiomis medžiagomis, tokiomis kaip plastikas, medis bei akmuo.

Taip pat tiek parduotuvėse, tiek internetu galite įsigyti visame pasaulyje pripažintų laikrodžių gamintojų, tokių kaip: „Rodania“, „SKME“, „Condor“, „Condor“, „Festina“, „Obaku“, „Swiss Military“, „Vostok Europe“, „Anne Klein“, „Adriatica“, „Wenger“,  „Yves Bertelin“, „Slazenger, „Storm“, „Maserati“, „Jaguar“, „Certina“, gaminius.

Šiais laikrodžiais yra pasitikima jau daugelį metų!

KITŲ GAMINTOJŲ LAIKRODŽIAI.

Laiko Linija, UAB FILIALAI:

KLAIPĖDA: Laiko Linija, UAB parduotuvė – Taikos pr. 61 (PC „Akropolis“, Rusų Alėja); Mob.tel. 8  646 65 266

KLAIPĖDA: Laiko Linija, UAB parduotuvė – Taikos pr. 139, Klaipėda (PC „Molas“); Mob.tel. 8 605 12 313

VILNIUS: Laiko Linija, UAB parduotuvė – Ozo g. 25 (PC „Akropolis“, Rygos alėja); Mob.tel. 8 646 65211  

ŠIAULIAI: Laiko Linija, UAB parduotuvė – Aido g. 8 (PC „Akropolis“, Gubernijos Alėja); Mob.tel. 8 646 85 311

ŠIAULIAI: Laiko Linija, UAB parduotuvė Swiss Time – Aido g. 8 (PC „Akropolis“, „Swiss Time“, Gubernijos Alėja); Mob.tel. 8 646 83 400

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

kokybiški laikrodžiai, laikrodžiai internetu, prabangūs laikrodžiai, klasikiniai laikrodžiai, sportiniai laikrodžiai, laikrodžiai vyrams, laikrodžiai moterims, laikrodžiai vaikams, Seiko laikrodžiai, Citizen laikrodžiai, Atlantic laikrodžiai, Bisset laikrodžiai, Orient laikrodžiai, Jacques Lemans laikrodžiai, Romanson laikrodžiai, Pierre Cardin laikrodžiai, Yves Bertellin laikrodžiai, Casio laikrodžiai, Lorus laikrodžiai, Q&Q laikrodžiai, prekyba laikrodžiais, laikrodžiai Vilniuje, laikrodžiai Klaipėdoje, laikrodžiai Šiauliuose, sportiniai laikrodžiai, laikrodžiai internetu, internetinė laikrodžių parduotuvė, moteriški laikrodžiai, vyriški laikrodžiai, vaikiški laikrodžiai, klasikiniai laikrodžiai, modernūs laikrodžiai, laikrodžių atstovai, japoniški laikrodžiai, šveicariški laikrodžiai, laikrodistau.lt, laiko linija uab, uab laiko linija, laikrodžių parduotuvė Šiauliai, laikrodžių parduotuvė Klaipėda, laikrodžių parduotuvė Vilnius, laikrodis, internetinė prekyba laikrodžiais, laikrodžių internetinė parduotuvė

 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams
 • Laiko Linija, UAB - LaikrodisTau.lt: laikrodžiai, prekyba klasikiniais, sportiniais, kišeniniais ir prabangiais laikrodžiais vyrams, moterims, vaikams

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus