ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

KOTET, UAB - logistikos paslaugos, reklamos paslaugos

Adresas: Linkmenų g. 28,LT-08217, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 120650191

Tel. Nr.: (5) 275 21 89KOTET, UAB VEIKLA: Logistikos paslaugos, reklamos paslaugos. Teikiame logistikos paslaugas ir specializuojamės pervežimais tarp ES ir NVS šalių. Mes galime pasiūlyti įvairių rūšių transporto priemones. Teikiame visas reklamos paslaugas. Spausdiname vizitines korteles, įvairaus formato spaudą, gaminame šviesdežes ir iškabas, apipavidaliname vitrinas. 

KOTET, UAB PASLAUGOS: 
Rusija – Vakarų Europa, Baltijos šalys, Skandinavija – Rusija
Rusija, Vakarų Europa, Baltijos šalys – Centrinė Azija
Lietuva, Latvija - Baltarusija, Vakarų Europa – Lietuva, Latvija
Mes galime pasiūlyti įvairių rūšių transporto priemones. Visos transporto priemonės atitinka tarptautinius reikalavimus.
Be to, remiantis sutartimis, mes dirbame su daugeliu vežėjų Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Lietuvoje, taip pat Centrinėje Azijoje. Mes esame atsakingi už krovinio draudimą CMR (Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija).
Visi automobiliai turi mobilų arba palydovinį ryšį, kuris leidžia stebėti visų automobilių buvimo vietą esamu metu reguliuoti jų maršrutą, taip pat leidžia optimaliai suderinti pakrovimo ir iškrovimo laiką.
Mes norime užmegzti ryšius su pramonės ir komercijos bendrovėms ir vykdyti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą krovininių transportavimo srityje.
Mūsų kainos remiasi esama patirtimi ir orientuotos į tolimesnį bendradarbiavimą su klientais. Todėl, prieš atliekant užsakymus visada aptariame šį klausimą, atsižvelgdami į abipusę naudą.

Įmonė UAB KOTET teikia visas reklamos paslaugas. Spausdiname vizitines korteles, įvairaus formato spaudą, gaminame šviesdežes ir iškabas, apipavidaliname vitrinas. Ruošiame ir sumaketuojame reklaminius projektus, derinam su užsakovu ir miesto institucijomis. Ilgalaikė patirtis, leidžia visus darbus atlikti kokybiškai, atsižvelgiant į kliento norus ir pageidavimus. Puikiai sekasi KPF informacinių ir aiškinamųjų stendų gamyba. Turime specialistų video reklamos gamybai ir internetinių svetainių kūrimui.
Kreipkitės į mus, mes įgyvendinsime Jūsų norus ir idėjas!

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Logistika, pervežimai, krovinių pervežimas, reklama, reklamos paslaugos, reklaminių stendų nuoma, reklaminiai plotai, videoreklama, videoreklamos paslaugos, reklaminių plotų nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos oro uostuose, reklaminių plotų nuoma Vilniaus geležinkelio ir autobusų stotyse, videoreklama Vilniaus oro uoste, spausdinimo paslaugos, bukletai, vizitinės kortelės, lankstinukai, oro uostas, interneto paslaugos, web saitų kūryba

 Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus