visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

GEALAN BALTIC, Lietuvos ir Vokietijos UAB - langai, durys, vėdinimo sistemos

Adresas: Lakūnų g. 3a,LT- 09108, Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 210764870
PVM kodas: LT107648716

Tel. Nr.: (5) 2777222
Faks.: (5) 2779649GEALAN BALTIC, UAB VEIKLA: Langai, durys, vėdinimo sistemos. PVC profilių naudojamų plastikinių langų, durų, žiemos sodų, vitrinų, konstrukcijų gamybai. Šiandien tai yra vienintelė tokio tipo įmonė Baltijos šalyse ir viena didžiausių NVS teritorijoje. Gamybos procese naudojamos žaliavos bei medžiagos yra gaunamos iš Vokietijos. Gamyba vyksta laikantis griežtų Vokietijos standartų.

GEALAN BALTIC, UAB įkurta 1997 m. yra Europoje žinomo koncerno GEALAN WERK padalinys Baltijos valstybėse. GEALAN BALTIC kokybės laboratorija kompiuteriniu tinklu sujungta su kokybės kontrolės ir valdymo padaliniu Vokietijoje. Tai apsprendžia, kad mes gaminame vokišką produktą su Vokietijos firmos prekės ženklu Lietuvoje. 96% visos GEALAN BALTIC produkcijos yra eksportuojama per Gealan sandėlius į visas Europos šalis. Įmonei yra suteiktas tarptautinis kokybės valdymo sertifikatas ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatas ISO 14000.

GEALAN BALTIC, UAB PRODUKTAI:

Durys

Langai, jų konstrukcijos

Profilių sistema S 3000

Profilių sistema S S 7000 IQ

Profilių sistema S 8000 IQ

Spalvoti profiliai

Medžio imitacija

GECCO 3 savaiminio vėdinimo sistema

PVC žaliava

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

GEALAN WERK , langai, langų konstrukcijos, durys, profiliai, profilių sistemos, PVC profiliai, spalvoti profiliai, medžio imitacija, savaiminio vėdinimo sistema, Durys, Langai, Plastikai ir plastikiniai gaminiaiPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus