Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

BALIONŲ KARALIAI, UAB - balionai su heliu, reklaminiai balionai

Adresas: Ateities g. 10,LT-08303, Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 122949961
PVM kodas: 229499610

Tel. Nr.: (5) 2343999BALIONŲ KARALIAI, UAB VEIKLA: Balionai su heliu, reklaminiai balionai. siūlome reklaminius balionus, papuoštus firmos logotipais. Kokybė, kaina ir operatyvumas.

Džiaugsmas ir laimė - tai dalykai, kurios mes siekiame sukurti. Su tokiu tikslu 1995 metais buvo įsteigta uždaroji akcinė bendrovė "BALIONŲ KARALIAI", kuri tapo balionų verslo pradininke visoje Lietuvoje. Bėgant metams, turėdami tikslą, mes einame tik į priekį. Tam mums reikia žinių platumo, minčių jėgos, vaizduotės galios ir, aišku, darbščių rankų. Taip susikaupė neįkainuojama patirtis, kurią iki šių dienų puoselėja ir tobulina kūrybingi, savo darbą gerai išmanantys darbuotojai bei didelis noras kas kartą būti vis geresniais. Todėl nuolat dalyvaujame tarptautiniuose seminaruose, specializuotose parodose ir taip supažindiname Lietuvos vartotoją su pasaulinėje rinkoje atsirandančiomis naujovėmis, jas platiname savo šalyje.

Mūsų atliekami darbai patrauklūs savo idėja, forma, spalvomis – vizualia harmoninga estetika, kurios pagrindinis tikslas atkreipti ir pritraukti kiekvieno iš mūsų dėmesį, susižavėjimą – padėti sukurti tikrą šventę ir gerą jos nuotaiką. O siūlomų prekių asortimentas kokybiškas ir platus, pritaikytas kiekvieno vartotojo poreikiui.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:
Reklama ant balionų, patalpų puošimas balionaia, Balionai, šviečiantys žaislai. Didmeninė, mažmeninė prekyba, Pompos, helis, dujos, balionų pildymas helio dujomis, Kompresoriai balionų pildymui ir pripūtimui, Patalpų, interjero dekoravimas balionais, girliandomis, Reklama ant vėjo malūnėlių, Balionų efektai, Balionų puokščių pristatymas į namus, įteikimas, Lazdelės balionams. , Šviečiantys žaislai , Popierinės girliandos, vėliavėlėsPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus