ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

asmiralda-ir-arturas-il-logotipas

Asmiralda ir Artūras, IĮ - buhalterinė apskaita, įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas ir konsultacijos, buhalterinė programinė įranga

Adresas:
Tiekėjų g. 19A, LT-97123, KRETINGA, Lietuva


Įmonės kodas: 141881529
PVM kodas: LT100005511512

Mob. Nr.: 8 656 61 130

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: apskaitininkas.lt


Asmiralda ir Artūras, IĮ VEIKLA: buhalterinė apskaita, įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas ir konsultacijos, buhalterinė programinė įranga. „Asmiralda ir Artūras“ teikia kvalifikuotas ir kokybiškas buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms, prisiimdami visišką atsakomybę už teisingą apskaitos tvarkymą.

„Asmiralda ir Artūras“ pilnai tvarko įmonių buhalterinę apskaitą. Apdorojus pirminius apskaitos duomenis, įmonė paruošia visas ataskaitas bei deklaracijas ir jas pristato visoms kontroliuojančioms institucijoms. Analizės ataskaitos yra derinamos su kiekvienu klientu atskirai, taip kad ir turinys, ir pačios ataskaitos forma maksimaliai atitiktų kiekvieno kliento poreikius.

„Asmiralda ir Artūras“ siūlo tiek pilną apskaitą, tiek atskirą pareigybę Jūsų įmonei (apskaitininko, buhalterio, vyr.buhalterio), o taip pat ir atskirus darbus (darbo užmokesčio apskaitą, sandėlio ir kt. apskaitą). „Asmiralda ir Artūras“ gali dirbi tiek su savo, tiek su kliento buhalterinėmis programomis. Įmonės darbuotojai yra įvaldę šias programines įrangas: „EuroSkaita“, „LengvaSkaita“, „Skaita2000“, „SkaitaDOS“, „NetSkaita“, „BC Plius“, Pragma“ „KONTO“, „Rivilė“, „RivilėDOS“, „Prorūna“, „Stekas“, „Pragma“, „StoreHause“, „Centas“. „Asmiralda ir Artūras“ dirba su visuomeninio maitinimo programomis „R-Keeper“ ir „R-Keeper Store House“.

„Asmiralda ir Artūras“ subūrė aukštos kvalifikacijos kolektyvą, kuris yra pasiruošęs palengvinti nedidelių bei pradedančių savo veiklą įmonių naštą, perimant visą apskaitos tvarkymą ir net su tuo susijusią riziką.

Asmiralda ir Artūras, IĮ PASLAUGOS:

Buhalterinės paslaugos. „Asmiralda ir Artūras“ pagelbės ne tik teikiant PVM deklaraciją, bet ir visas privalomas deklaracijas VMI pagal Jūsų veiklos modelį (UAB, Mažoji bendrija, IĮ, Vieša įstaiga, individuali veikla, verslo liudijimas ir kita). Įmonės apskaita tvarkoma remiantis verslo apskaitos standartais ir buhalterinės apskaitos įstatymu. „Asmiralda ir Artūras“ atstovauja klientą VSDFV (Sodra), VMI, Statistikos departamente. Taip pat „Asmiralda ir Artūras“ padeda paruošti verslo planus.

Apleistos buhalterijos tvarkymas.

Deklaracijų už praėjusius laikotarpius VMI ir VSDF užpildymas.

Pajamų deklaracijų gyventojams pildymas.

Programinės įrangos pardavimas ir diegimas. „Asmiralda ir Artūras“ atstovauja UAB „Prototechnika“, todėl parduoda ir diegia buhalterinės apskaitos „LengvaSkaita“ ir personalo, bei darbo užmokesčio „PersonaloSkaita“ programinę įrangą.

Konsultacijos programinės įrangos klausimais. „Asmiralda ir Artūras“ konsultuoja programinės įrangos „LengvaSkaita“ ir „PersonaloSkaita“ klausimais.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

buhalterinė apskaita, apskaita, buhalterija, buhalteriai, vyr. buhalteris, buhalterija Kretinga, buhalteriai Kretingoje, buhalterinė įmonė Kretingoje, apskaita, apskaitininkai, buhalterijos paslaugos, buhalterinės paslaugos, buhalterijos apskaita, Asmiralda ir Artūras, apskaitos paslaugos, buhalterinė programa, buhalterinės programos platinimas, buhalterinės programos diegimas, buhalterinės programos priežiūra, buhalterinės konsultacijos, ataskaitų ruošimas, deklaracijų pildymas, buhalterinės apskaitos tvarkymas, buhalterinės apskaitos priežiūra, įmonės vidaus auditas, finansinė analizė, mokesčių deklaracijų pildymas, ES projektų finansų apskaita, revizoriaus paslaugos, apskaitos politikos parengimas, valdymo apskaita, paraiškų pildymas kredito įstaigoms, atstovavimas klientui

  • Asmiralda ir Artūras, IĮ - buhalterinė apskaita, įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas ir konsultacijos, buhalterinė programinė įranga

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus