Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

ALPI BALTIKA, UAB - transporto paslaugos, logistika

Adresas: Sausių km., Lentvario sen.,LT-21401, TRAKŲ RAJ., Lietuva

Įmonės kodas: 300564267
PVM kodas: LT100002388814

Tel. Nr.: (8 5) 205 8404
Mob. Nr.: 8 698 34 160
Faks.: (8 5) 205 8401ALPI BALTIKA, UAB VEIKLA: Transporto paslaugos, logistika. Kelių, jūrų, oro transportas, multimodaliniai pervežimai, sandėliavimo paslaugos. Gabename krovinius nuo durų iki durų jūriniais konteineriais, pervežame dalinius krovinius sunkvežimiais, vežame krovinius naudojant keletą transporto rūšių.

UAB ALPI Baltika - transporto ir logistikos paslaugų kompanija, kuri priklauso tarptautinei ALPI įmonių grupei.

ALPI grupės veikla buvo pradėta bendrovės Albini & Pitigliani 1945 m. Italijoje, Prato, kurią įkūrė dvi italų šeimos. Šiandien įmonių grupę jau vienija daugiau nei 60 kompanijų Europoje ir visame pasaulyje. Partnerių atstovybės yra įsikūrusios visuose žemynuose pagrindiniuose miestuose arti pagrindinių pasaulio jūrų ir oro uostų.

UAB ALPI Baltika veiklą Lietuvoje pradėjo 2006 metais.

Mes siekiame, kad mūsų darbas bei patirtis atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius.

ALPI BALTIKA, UAB PASLAUGOS:

KELIŲ TRANSPORTAS: Dalinių krovinių pervežimas sunkvežimiais. Autotransporto paslaugos Europos teritorijoje bei į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Moldovą, Kazachstaną.

UAB „ALPI  Baltika“ teikia paslaugas, susijusias ir su visa, ir su daline krova, įgyvendina krovinių gabenimą, užtikrindama grupinį valdymą. Išplėtotas biurų tinklas Europoje, sujungtas į vieną sistemą, gali patenkinti bet kokį prašymą per nustatytus paslaugų tiekimo terminus ir nustatytomis kainomis, pateikti reikiamas ataskaitas ir informaciją, suteikti muitinės bei laikymo paslaugas.

JŪRŲ TRANSPORTAS: Pilnų (FCL) ir dalinių (LCL) krovinių gabenimas nuo durų iki durų jūriniais konteineriais į ir iš Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Afrikos, Tolimųjų Rytų.

Grupė „ALPI“ kasmet gabena tūkstančius sąlyginių konteinerinių vienetų (TEU) ir turi sudariusi sutartis su pasirinktais vežėjais, atsižvelgdama į jų turimas vietines galimybes ir teikiamų paslaugų patikimumą kiekviename maršrute.
   
„ALPI Baltika“ gali sutvarkyti Jūsų krovinio muitinės formalumus kiekvienu atveju, padeda Jūsų krovinius sklandžiai nugabenti į reikiamą vietą, reguliariai ir iš anksto sutvarko prekių muitinės formalumus, kad krovinio muitinės dokumentai būtų sutvarkyti iki laivui atvykstant ir krovinys būtų pristatytas be kliūčių, taip sutrumpindama bendrąjį tranzito laiką.
  
ORO TRANSPORTAS: Krovinių gabenimas oro transportu. Trumpas transportavimo laikas. Tarptautinis krovinių aptarnavimas nuo durų iki durų.

Grupė "ALPI" kasmet savo tinklo reisais nuskraidina tonas krovinių visame pasaulyje, taikydama pažangius sprendimus, skirtus rinkos poreikiams tenkinti kintančiame pasaulyje.

MULTIMODALINIAI PERVEŽIMAI: Multimodalinis krovinių gabenimas. Vežame krovinius naudojant keletą transporto rūšių, kaip pvz.: jūrų – kelių, oro – geležinkelių, kelių - geležinkelių ir t.t.

Šis krovinių gabenimo būdas yra patikimas sprendimas didelės apimties ir svorio kroviniams kai gabenama dideliais atstumais. Kvalifikuoti mūsų darbuotojai padės rasti geriausią maršrutą atsižvelgdami į paslaugų ir kainos santykį.

PAPILDOMA PASLAUGA - krovinių draudimas

SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS:

• Krovinių iškrovimas ir pakrovimas.

• Sandėliavimas, paletavimas.

• Rūšiavimas, ženklinimas,pakavimas, tvirtinimas.

• Visos muitinės tarpininkų paslaugos: importo, eksporto ir tranzito procedūros.


RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Krovinių gabenimas, krovinių pervežimas, tarptautiniai pervežimai, auto transportas, Automobilių transportas, sausumos transportas, pervežimas, pervežimo paslaugos, krovinys, kroviniai, krovinių gabenimas, pervežimas sausuma, Krovinių gabenimas, pervežimas žemės transportu, krovinių gabenimas, pervežimas iš Italijos, į Italiją, iš Vokietijos, į Vokietiją, iš Olandijos, į Olandija, iš Belgijos, į Belgiją, isš Turkijos, į Turkiją, iš Portugalijos, į Portugaliją, iš Rumunijos, į Rumuniją, iš Ispanijos, į Ispaniją, iš Graikijos, į Graikiją, iš Austrijos, į Austriją, į Rusiją, iš Baltarusijos, į Baltarusiją, Kazachstaną, iš Latvijos, į Latviją, iš Estijos, į Estiją, iš Švedijos, į švedija, iš Norvegijos, į Norvegija, iš Lenkijos, į Lenkija, iš Danijos, į Danija, iš Suomijos, į Suomija, Transporto paslaugos, Logistika, Logistikos paslaugos, Sandėliavimas, Rušiavimas, Krovos darbai, Saugojimas, Pakavimas, Išvežiojimas, Paletavimas, Muitinės paslaugos, Išmuitinimas, Užmuitinimas, Tranzito suforminimas, Tranzito kroviniai, Tranzitiniais kroviniai, Rusija, Tranzitiniai kroviniai, Baltarusija, Tranzitiniai kroviniai, Ukraina, Tranzitiniai kroviniai, Kazachstana, Importas, Eksportas, Muitinės tarpininkai, Krovinių pristatymas, Krovinių išvežiojimas Lietuvoje, Distribucija, Krovinių gabenimas oru, Krovinių pervežimas oru, Siunta, Siuntų gabenimas, Pavojingi kroviniai, Skubus kroviniai, ADR kroviniai, Negabaritiniai kroviniai, Oro kroviniai, Siuntos oru, Krovinių gabenimas iš Amerikos, Krovinių gabenimas iš Kinijos, Krovinių gabenimas oru iš viso pasaulio, Krovinių gabenimas jūra is viso pasaulio, Exportas, Amerika, Exportas Is Lietuvos oru, Importas is Kinijos, Amerikos, Azijos, Kroviniu gabenimas jura, Konteineriu pervezimas, Pilnu konteineriu gabenimas, Daliniu kroviniu pervezimas jura, LCL, I FCL, Konteineriai is Kinijos, Konteineriai is Amerikos, Indijos, Konteineriai is Azijos, Krovinys laivu, Juru transportas, Terminalas, Pervezimai zemes transportu, Zemes transportas, ekspedicija, ekspedijavimas, Amerika, Indija, Kinija, aviacija, muitines sandeliai, tarpatutiniai reisai, ivairiu kroviniu pervezimas, ivairus kroviniai, krovos darbai, sandeliavimas, transporto agentura, Baltijos salysPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus