Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Presoterapija rankoms, kojoms, pilvui ir kojų įvyniojimas su anticeliulitiniu šildančiu kremu

Presoterapija rankoms, kojoms, pilvui ir kojų įvyniojimas su anticeliulitiniu šildančiu kremu Presoterapija rankoms, kojoms, pilvui ir kojų įvyniojimas su anticeliulitiniu šildančiu kremu

„Masažo namai“ siūlo naujieną – presoterapiją rankoms, kojoms, pilvui ir kojų įvyniojimą su anticeliulitiniu šildančiu kremu. Tai puiki procedūra kovai su celiulitu ir antsvoriu.

Presoterapija naudojama esant celiulitui, antsvoriui, edemai, „sunkių kojų“ efektui, odos glebumui, taip pat reabilitacijai po operacijų. Bet kurios anticeliulitinės programos ar programos, kurios yra nukreiptos kovai su nutukimu ir kūno apimčių mažinimui, turi ir limfodrenažą, kadangi tik limfinė sistema gali pašalinti iš organizmo sunaikintas riebalų ląsteles ir jų turinį. Presoterapija ypač būtina tiems, kuriems kontraindikuojama raumenų audinių elektros stimuliacija.

Presoterapija rankoms, kojoms, pilvui ir kojų įvyniojimas su anticeliulitiniu šildančiu kremu

Presoterapijos tikslas – „išjudinti“ užsistovėjusią limfą, išvalyti limfinius takus ir pašalinti toksinus iš organizmo. Procedūros metu pacientas užsideda specialų korsetą, kojines ar rankoves, į kuriuos aparatas paduoda suspaustą orą. Preso-masažas – tai ritmiška slėgio ir pauzių kaita. Oro bangos tiesiogiai mechaniškai veikia odą, poodinę riebalų ląstelieną, raumenis ir gilias venų bei limfos gyslas. Toks masažas atstato limfos ir veninio kraujo tekėjimą, didina metabolizmą, pašalina iš organizmo skysčių perteklių ir kenksmingas medžiagas, padeda atsikratyti patinimų, žymiai sumažina kūno apimtis.

Procedūra trunka 30 – 40 min. Ji yra saugi, labai maloni – seanso metu juntamas pilnas atsipalaidavimas ir komfortas. Teigiamas presoterapijos efektas yra pastebimas iš karto. Jau po pirmos procedūros yra juntamas kūno lengvumas, žvalumas, pagerėja nuotaika, nyksta papildomi kilogramai ir centimetrai. Norint pasiekti stabilių rezultatų paprastai reikia 15 procedūrų, kurios yra atliekamos kartą per 2 – 3 dienas priklausomai nuo individualių rodmenų.

Kojų įvyniojimui naudojamas anticeliulitinis šildantis kremas, kuris skirtas celiulito požymiams mažinti. Šildantis kremas gerina ir normalizuoja medžiagų apykaitą bei vandens cirkuliaciją odos ląstelėse, gerina limfodrenažą ir ląstelių metabolizmą.

„Masažo namuose“ dirba ilgametę patirtį bei medicininį išsilavinimą turintys kvalifikuoti masažuotojai ir kineziterapeutai. Specialistai nuolatos gilina žinias ir tobulinasi savo srityje. Siekiant geriausių rezultatų gydymo metodika taikoma kiekvienam klientui individualiai.

MASAŽO NAMAI, UAB

Daugiau informacijos: www.masazonamai.lt

MASAŽO NAMAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus