Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Patalynės pirkimo gidas: Ką reikia žinoti?

Patalynės pirkimo gidas: Ką reikia žinoti? Patalynės pirkimo gidas: Ką reikia žinoti?

Gražus miegamojo lovos ir patalų vaizdas, žinoma, yra individualaus skonio reikalas, tačiau patalynės patogumas ir komfortas yra labiau objektyvūs kriterijai. Patalynės audinio kokybė, jo tankumas, audimo būdas turi didelę įtaką miego kokybei. Žemiau išvardinti 3 pagrindiniai kriterijai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį perkant patalynę.

Siūlų skaičius

Siūlų skaičius apibrėžtame plote (angl. k. thread count) turi esminę reikšmę audinio lygumui, kokybei, švelnumui. Patalynės audiniuose siūlų skaičius  įprastai būna 144-1000 colyje. Kuo šis skaičius didesnis, tuo audinio kokybė aukštesnė.

Patalynės pirkimo gidas: Ką reikia žinoti?

Patalynės pasiuvimas

Nors audinio siūlų skaičius ir labai svarbus patalynės kokybės kriterijus, tačiau ne vienintelis. Taip pat labai svarbu kokybiškas gaminio pasiuvimas. Tai labai svarbu tiek vaizdui, tiek funkcionalumui. Labai svarbu, kad patalynės užvalkalai būtų patogūs juos užvilkti ir užsegti. Dar svarbu, kad užsegimas būtų ne tik gražus ir patogus, tačiau ir netrukdytų miegui, būtų nejuntamas.

Patalynės pirkimo gidas: Ką reikia žinoti?

Audinio rūšis

100% medvilnė

Tai natūralus augalinis pluoštas. Patalynė iš medvilnės yra patvari, ilgaamžė, lengvai prižiūrima, ją galima skalbti aukštoje  temperatūroje.  Audinys pasižymi geru oro pralaidumu, todėl tinka linkusiems prakaituoti žmonėms.

Egipto medvilnė

Egipte yra labai palankus klimatas medvilnei augti, ten užauginta medvilnė pasižymi didesniu celiuliozės kiekiu. Tai yra plonapluoštė medvilnė, tai reiškia, kad iš jos galima suverpti labai plonus audinius. Tai itin kokybiška ir prabangi medvilnės rūšis, iš kurios pagaminti patalynės komplektai pasižymi ypatingu komfortiškumu.

Pima medvilnė

Pima medvilnė yra auginama Peru. Tai aukščiausios kokybės, suausta iš ypatingai ilgo pluošto (gali būti net dvigubai ilgesnio nei įprastos medvilnės), labai plona ir šilkinio minkštumo audinio rūšis. Ji pasižymi dideliu patvarumu ir net po daugkartinio skalbimo nepraranda savo puikių savybių.

Poli-medvilnė

Tai poliesterio ir minkšto medvilnės pluošto mišinys. Jis pasižymi pakankamu komfortu ir patalynės gaminiai iš jo yra lengvai prižiūrimi. Dažnai iš šio audinio gaminami patalynės gaminiai dekoruoti spauda.

Mikropluoštas

Tai audinys pagamintas iš 100% poliesterio. Jis yra patvarus, lengvai prižiūrimas, greitai džiūstantis. Tačiau šio audinio oro pralaidumo savybės nėra tokios geros kaip medvilnės, tad jis mažiau tinka linkusiems prakaituoti žmonėms.

Perkelis

Tai audinys dažniausiai pagamintas iš medvilnės, tačiau pasižymintis savitu drobiniu pynimo būdu. Pasitaiko, kad perkelis būna pagamintas iš medvilnės mišinio su poliesteriu. Jis dažniausiai būna dažytas. Perkelis – tai tankus ir patvarus audinys, dažnai naudojamas paklodėms siūti.

Patalynės pirkimo gidas: Ką reikia žinoti?

Satinas

Satininio pynimo, labai lygus audinys, dažniausiai pasižymintis gražiu blizgesiu ir primenantis atlasą.  Šis audinys yra paprastai yra gaminamas iš medvilnės ir naudojamas aukštesnės kokybės patalynei siūti. Kartais jis gaminamas iš medvilnės mišinio su poliesteriu, tokiu būdu gaunamas patvarus audinys, tačiau skalbiant gali susidaryti kamuoliukai.

Atlasas

Pagamintas iš medvilnės pluošto, specifinio atlasinio pynimo audinys. Jis pasižymi ypatingu žvilgesiu ir primena šilką. Patalynės komplektai iš šio audinio atrodo ypač prabangiai.

Žakardas

Tai audinys turintis austinį raštą. Jis gali būti iš spalvotų siūlų, taip pat raštas gali būti ir vienspalvis.

Daugiau patalynės rūšių ieškokite www.deldeko.lt, mes padėsime sukurti namus apie kuriuos svajojate. Elektroninėje parduotuvėje rasite jau pagamintų miegamojo, valgomojo, vaikų kambario, vonios tekstilės prekių įvairovę. Galėsite lengvai susikurti individualius, pagal Jūsų išmatavimus tinkančius, unikalius tekstilės gaminius iš gausios kokybiškų audinių kolekcijos.

DELDEKO TEKSTILĖ, UAB

Daugiau informacijos: www.deldeko.lt

DELDEKO TEKSTILĖ, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus