Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Izoliacijos sprendimai ir interjero apdaila - KAEFER 90 metų patirtis Jums visame pasaulyje

Izoliacijos sprendimai ir interjero apdaila - KAEFER 90 metų patirtis Jums visame pasaulyje Izoliacijos sprendimai ir interjero apdaila - KAEFER 90 metų patirtis Jums visame pasaulyje

Mūsų lengvai neatpažinsi, bet mes esame. Rasite mus gamyklose, jėgainėse ir naftos platformose. Tuneliuose ir vamzdynuose. Laivuose, futbolo stadionuose ir tyrimų įrenginiuose. Klinikose, viešbučiuose, mokyklose. Mes esame visur. Netgi ten, kur galbūt dabar esate Jūs. Mūsų išbaigti izoliacijos sprendimai daro aplinką, gyvenimą, darbą bei gamybą saugesniais ir patogesniais. Išorėje ir viduje - visame pasaulyje. Tai - KAEFER.

Pagrindinis KAEFER verslas yra izoliacija ir interjero apdaila klientams, dirbantiems šiose srityse: pramonėje, ofšore, laivų statyboje bei pastatų statybose. Papildomos mūsų verslo sritys, tokios kaip pastoliai ir antikorozinė apsauga, nuolatos plečiamos siekiant sustiprinti pagrindines verslo sirtis naujuose ir atnaujinamuose projektuose. Susijusios sritys - ugniai atsparus apmūrinimas, priešgaisrinė izoliacija ir asbesto šalinimas - siūlomos kai kuriose šalyse ir rinkose praplečiant pagrindinės verslo srities veiklas.

Sprendimai efektyviam resursų naudojimui ir aplinkos saugojimui:

KAEFER plėtoja specialius sprendimus energijos efektyvumo problemoms spręsti visose pramonės aplinkose ir bet kokio tipo ar dydžio įrenginiuose. Savo žinias panaudojame statant naujus įrenginius, plečiant ar atnaujinant senus, didelės apimties projektams ir palaikymo - servisiniams darbams.

Mes pažįstami su problemomis, iškylančiomis skirtingose pramonės situacijose, tokiomis kaip nuolat besikeičiančios sąlygos, naujų žaliavų paklausa ir aplinkosaugos teisinių aktų pokyčiai, bei galime joms pateikti sprendimus.

Mūsų kvalifikuotas personalas patikrintas šioje srityje per daugybę metų ir gali garantuoti išskirtinį efektyvumą bei pateikti inovatyvius sprendimus laiku, tuo pačiu taupant kliento resursus ir tausojant aplinką.

IZOLIACIJA: Dedame izoliaciją ten, kuri ji tikrai reikalinga. Mes žinome kaip izoliuoti ir įrengti pramoninius įrenginius. Izoliuojame vamzdžius ir turbinas, nustatome triukšmo šaltinius ir juos nuslopiname, taip sudarydami geriausias sąlygas veikimui bei darbui.

PASTOLIAI: Priėjimas visur. Priėjimas prie darbo vietos yra prioritetinis. Visi rangovai turi galėti pasiekti reikiamas vietas. Tam, kad užtikrinti aptarnavimą, remontą ir patikrinimus sunkiausiai pasiekiamose vietose, mes tiekiame inovatyvius pastolių sprendimus ir kvalifikuotą personalą. Be nelaimingų atsitikimų, laiku ir visame pasaulyje.

ANTIKOROZINĖ APSAUGA: Ilgesnis plieno komponentų gyvavimo laikas. Pastatus reikia saugoti. Ne tik nuo ugnies, bet ir nuo vėjo bei oro sąlygų. Tam taikoma antikorozinė apsauga - ji palaiko struktūrą tinkamos būklės ilgiau gaisro atveju, taip pat sulaiko vandens ir deguonies prasiskverbimą. Taigi, korozijai nelieka šansų.

PRIEŠGAISRINĖ IZOLIACIJA: Užtikriname, kad ugnis neplistų. Mūsų priešgaisrinės izoliacijos sistemos stabdo ugnies, dūmų ir toksninių dujų praėjimą iš vienos patalpos į kitą. Padengiame patalpas nedegiomis, dūmams nepralaidžiomis medžiagomis tam, kad sienos, lubos ir metalo stukrūros galėtų ilgiau atsilaikyti prieš liepsnas ir nuodingos dujos negalėtų prasiskverbti toliau.

KATILŲ APMŪRIJIMAS: Užtikriname tvarkingą operacijų veikimą. Aukštakrosnės plieno pramonėje turi pakelti labai aukštas temperatūras. Įrangos apsaugojimui taikome keraminius ir monolitinius ugniai atsparius padengimus. Ne tik plieno pramonėje, bet ir jėgainėse, cemento darbuose užtikriname veiklą be trikdžių.

ASBESTO ŠALINIMAS: Asbestas pašalinamas taip, kaip reikia. Šaliname asbestą ir atliekame taisomuosius darbus pastatuose ir pramonės įrenginiuose naudodami naujausią įrangą ir tinkamas technologijas. Bet kokiu atveju laikomasi saugumo standartų ir vietinių teisės aktų.

Sprendimai pramonės sektoriui:

Jėgainės: aukštos kokybės izoliacija yra labai svarbi efektyviai jėgainių, elektrinių veiklai. Ji įgalina gauti didesnį elektros gamybos našumą ir gerina efektyvumą bei saugumą. KAEFER izoliacijos sistemos, taikomos didelėse elektrinėse, jėgainėse, pramonės ar municipaliniuose įrenginiuose, atitinka tarptautinius kokybės, pelningumo ir saugaus naudojimo standartus jėgainių konstrukcijose.

Mūsų pasaulinė patirtis ir globali padėtis leidžia naudotis sinergija naujų jėgainių statybose. Pavyzdžiui, specialiose dirbtuvėse iš anksto gaminant individualius komponentus, KAEFER kompanija gali užtikrinti nuolatinius aukštus kokybės standartus jėgainėse visame pasaulyje, įskaitant Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, Pietų Afriką.

Cheminės / petrocheminės gamyklos: cheminiai transformacijos ir atskyrimo procesai, kurie vyksta reaktoriuose, dažnai reikalauja labai tiksliai kontroliuojamų temperatūrų. Šių procesų teisinga ir nuolatinė eiga labai priklauso nuo izoliacijos darbo kokybės.

KAEFER siūlo platų sprendimų ir taisymo sistemų spektrą chemijos ir petrochemijos pramonei, kas leidžia pakeisti šalčio izoliaciją nenutraukiant veikimo operacijų. Taip padedam klientams dirbti saugiai ir efektyviai bet kokiu metu, bei taupyti laiką ir pinigus.

Naftos perdirbimo gamyklos: Naftos perdirbimo gamyklos yra viena iš didžiausių KAEFER veiklos sričių. KAEFER randa tinkamą sprendimą kiekvienoje situacijoje - ar reiktų įrengti pastolius, izoliaciją, ugnies apsaugą, pramoninį skardinimą ar atlikti asbesto šalinimą, uždarant gamyklą ar nepertraukiant operacijų.

Štai kodėl mums patikimos pačios įvairiausios užduotys pagrindinėse statybų aikštelėse visame pasaulyje, tame tarpe:

• Vamzdynų ir gamyklų izoliacija (Neste naftos perdirbimo gamykla, Suomija)

• Kolonų, reaktorių, talpų ir šilumokaičių izoliacija (OMV AG)

• Izoliacijos nuėmimas, keitimas, dėjimas (Shell naftos perdirbimo gamykla, Hamburgas, Vokietija)

• Izoliacija, ugnies apsauga ir elektrinis trasos apšildymas (Preemraff naftos perdirbimo gamykla, Švedija)

Darbai taip pat apima antikorozinę apsaugą, izoliaciją, pastolius ir dažymą.

Bioenergetikos sektorius: bioenergija vis labiau naudojama kaip alternatyva iškastiniam kurui. Ji saugo natūralius resursus ir padeda mažinti žalingas emisijas. Tačiau iki biomasės (pvz., medis, šiaudai, kukurūzai, rapsai ar biogeninės atliekos) kaip kuro, elektros ar šildymo panaudojimo, ji turi būti konvertuojama naudojant įvairias pereinamąsias technologijas.

Naujausios KAEFER izoliacijos sistemos siūlo didžiulį potencialą mažinant resursų kiekį ir energiją šiame procese, kas yra labai naudinga aplinkai. Mūsų izoliacijos sistemos pasižymi greitesniu atsipirkimo laiku nei kitos aplinkai draugiškos investicijos, ir tai yra dar viena priežastis jų vis dažnesniam naudojimui biodyzelino ir biodujų gamyklose bei biomasės jėgainėse. Gamykloje izoliuodami vamzdynus, įrengimus, kaupimo talpas, įrenginius ir bakus, mes prisidedame mažindami visos gamyklos energijos sunaudojimą.

Medienos ir popieriaus pramonė: KAEFER yra patikimas partneris ir medienos bei popieriaus pramonėje. Kuo kokybiškiau izoliuojami įrengimai celiuliozės fabrikuose, tuo pajėgiau jie dirba ir tuo efektyviau naudoja elektros energiją.

Tai kaip tik ir yra KAEFER darbas. Mūsų specialistai pateikia profesionalius izoliacijos sprendimus boileriams, vamzdynams, talpoms ir filtrams.

Atliekų deginimas: atliekų deginimo gamyklose atliekos perdirbamos termiškai. Išgaunama energija gali būti panaudojama rajonų apšildymui ar energijos generavimui. Aukštos tempertaūros šiose gamyklose ir jų fiziniai parametrai reikalauja puikiai suplanuotos izoliacijos koncepcijos.

KAEFER profesionaliai teikia šias koncepcijas. Garantuojame saugias gamyklos veikimo operacijas ir aukštą energijos našumą tuo pačiu metu.

Apie mus:

Daugiau nei 90 metų kokybės ir patirties

1918 m. Carl KAEFER įsteigė kompaniją, kuri specializavosi izoliacinių medžiagų ir paslaugų tiekime laivų statybos pramonei. Jo idėja buvo naudoti durpes šaltų patalpų sienoms izoliuoti - gimė efektyvios energijos ekonomijos vizija.

Greitas kompanijos augimas įrodė, jog Carl Kaefer suprato to laiko tendenciją. Neužilgo buvo pradėtos plėsti naujos rinkos ir visame pasaulyje įsteigti nauji padaliniai.

Nuo to laiko KAEFER tapo didžiausia nepriklausoma izoliacijos technologijų kompanija pasaulyje. Carl Kaefer idėja išliko svarbi kartoms ir vis dar veda kompanija keliu į sėkmingą ateitį.

KAEFER veikia trijose verslo srityse: pramonėje, ofšore ir laivų statyboje, bei pastatų statyboje. Direktorių valdyba (BoD) vykdo tolimesnę strateginę plėtrą diegiant standartus ir sistemas, taip pat skatina regionines veiklas.

Veikti patikimai ir atsakingai - tai tikslas, kurio negali pasiekti vienas. Todėl mes bendradarbiaujame su institucijomis ir asociacijomis bei laikome savo pareiga paremti vykstančią plėtrą ir naujovių pristatymą rinkai. Mūsų aktyvus vaidmuo pramonės asociacijose ir tyrimų projektuose tobulina mūsų pačių žinias ir įgalina mus padėti visai izoliacijos rinkai.

 

KAEFER, UAB

Daugiau informacijos:

KAEFER, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus