ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys

Adresas:
Budninkų k. 2, Maišiagalos sen., LT-14247, VILNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 111743878
PVM kodas: LT117438716

Mob. Nr.: 8 800 00 017
Faks. Nr.: (8 5) 260 2837HÖRMANN BALTIC, UAB VEIKLA: Garažo vartai, pramoniniai vartai, vidinės ir išorinės durys, pavaros, krovimo technika, staktos.  "Hörman" - Viskas iš vienų rankų bekompromisės kokybės.

„Hörmann“ - vienintelis gamintojas tarptautinėje rinkoje, galintis pateikti daugybę kompleksinių sprendimų kiekvienam statybiniam projektui. Konstrukcinių elementų rinkoje vartai, durys, staktos ir pavaros šiandien siejami su „Hörmann“ vardu. Šioje srityje „Hörmann“ įmonių grupė yra didžiausias gamintojas Europoje. Tai dešimtmečius trukusio nuolatinio šeimos bendrovės augimo, pasižyminčio naujovėmis, kokybės garantija bei dėmesiu klientams, rezultatas. 

Hörmann grupė yra pirmaujanti durų ir vartų gamintoja bei tiekėja. Nuo jos įkūrimo 1935 metais buvo pagaminta ir visame pasaulyje pristatyta daugiau nei 20 milijonų vartų. 27 specializuotose gamyklose Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje daugiau nei 6000 darbuotojų projektuoja bei gamina aukštos kokybės vartus, duris, staktas ir pavaras, skirtas naudoti privatiems ir komerciniams tikslams.

Bendrovės „Hörmann“ gaminiai projektuojami ir gaminami aukštos specializacijos gamyklose. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai intensyviai dirba prie naujų gaminių, nuolatinių tobulinimų ir detalių gerinimų.

Bendrovė „Hörmann“ naudoja aplinką tausojančius metodus ne tik užpildant vartus ir duris 100% PU kietosiomis putomis be (FCKW), bet ir padengiant juos dažų danga. Su ypač moderniais regeneraciniais ištraukiamo oro valymo įrenginiais kelis kartus sumažinami energijos poreikiai.

„Hörmann“ - Jūsų patikimas partneris, užtikrinantis aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą.

HÖRMANN BALTIC, UAB PRODUKTAI:

GARAŽO VARTAI:

Segmentiniai garažo vartai: Elegantiški automatiniai segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai į viršų. Taip Jūs sutaupote vietos garaže ir priešais jį, o visas pravažiavimas lieka laisvas. Segmentiniai vartai tinka visada, nežiūrint į tai, ar Jūsų garažo vartų anga yra stačiakampės ar įstrižos formos, su segmentine ar su apvalia arka. 

Plokštuminiai „Berry“ vartai: Viskas byloja originalo naudai: kokybė ir saugumas, patraukli išvaizda ir patogumas bei brandi ištobulinta technika. Kiekvienuose bendrovės „Hörmann“ plokštuminiuose „Berry“ vartuose slypi didesnė nei 50 metų patirtis, gaminant garažo vartus. Gausybės motyvų dėka neabejotinai rasite ir pageidaujamus vartus savo namams

Garažo vartai „RollMatic“: Bendroves „Hörmann“ garažo vartai „RollMatic“ užima labai mažai vietos Jusu garaže. Mašina galite pastatyti tiesiai priešais vartus, be to, garaže lieka laisvos lubos. „RollMatic“ vartu profilis pagamintas iš aukštos kokybes nerudijancio aliuminio. Vartuose standartiškai įrengiama moderni „Hörmann“ pavarų technika. 

PAVAROS:

Garažo vartų pavaros: Su bendroves „Hörmann“ vartu pavaromis Jus visada turesite „laisva ivažiavima“, nes savo garažo ir kiemo vartus atidarysite rankiniu siustuvu greitai, patogiai ir saugiai sededami automobilyje. „Hörmann“ siulo patogia ir greita „SupraMatic“, nebrangia „ProMatic“, akumuliatoriumi maitinama „ProMatic Akku“ ir kt. naujoviška pavaru technika.

Įvažiavimo vartų pavaros: Jūsų vartai taps ypač patogūs įsigijus nuotoliniu būdu valdomą pavarą. Žinoma, tai turėtų būti ne bet kokia pavara, o kokybiškas gaminys, kuriuo Jūs galėtumėte kiekvieną dieną pasikliauti. Pavarą galima papildomai įrengti Jūsų jau turimuose atveriamuose arba stumdomuosiuose įvažiavimo vartuose.

Pramoninių vartų pavaros: Visi pagrindiniai vartų ir pavarų komponentai, pavyzdžiui, staktos, apkaustai, pavaros ir valdikliai projektuojami ir gaminami bendrovėje „Hörmann“. Taip užtikrinamas didelis vartų, pavaros ir valdiklio suderinamumas. Norint gamybą išlaikyti to paties aukšto lygio, naudojami specialūs, pačių sukurti gamybos įrenginiai. Projektuodami mes atsižvelgiame į tai, kad vartai ir pavara būtų optimaliai tarpusavyje suderinta sistema.

PRAMONINIŲ VARTŲ SISTEMOS:

Pramoniniai segmentiniai vartai: Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taip taupo vietą priešais vartus ir už jų. Vartų elementai vienas po kito montuojami horizontaliai po lubomis, vertikaliai – virš angos arba stogo. Segmentiniai vartai iš plieno, plieno ir aliuminio derinio arba aliuminio užsakomi dėl išskirtinio asortimento, puikaus dizaino ir sertifikuotos saugos.

Greitaeigiai vartai: Bendrovės „Hörmann“ greitaeigiai vartai naudojami pastatų viduje ir išorėje, eismo srautui optimizuoti, patalpos klimatui pagerinti ir energijai taupyti. „Hörmann“ siūlo vertikaliai ir horizontaliai atsidarančius vartus su lanksčia danga, taip pat greitaeigius vartus derinyje su segmentiniais ir susukamais vartais bei galingais ir lengvai techniškai prižiūrimais spiraliniais vartais su lygaus paviršiaus aliuminio profiliais.

Susukami vartai ir susukamos grotos: Bendrovės „Hörmann“ susukami vartai ir susukamos grotos iš aliuminio ir plieno dėl jų genialiai paprastos konstrukcijos yra ypač ekonomiški. Susukami vartai ir susukamos grotos virš angos beveik neužima vietos, jie kompaktiškai susukami už sąramos. Šonuose ir lubų srityje neprarandama vertingo ploto.

Bendro naudojimo garažų vartai ET 500: Optimalus ekonomiškumas, ilgalaikė funkcinė ir asmeninė sauga bei ypatingai tyli eiga net ir esant dažnam naudojimui – tai dėmesio verti bendro naudojimo garažo vartų ET 500 požymiai. Praktiškai techninės priežiūros nereikalaujanti vartų konstrukcija, nesusidėvinčios techninės atsvarų įrangos dėka atsidaro ir užsidaro labai lengvai, tyliai bei saugiai.

Juostinės užuolaidos: Bendrovės „Hörmann“ „Flex“ juostines užuolaidas ypač tinka naudoti didelių matmenų paviljonų angoms. Atsparios PVC juostos sandariai užsidaro ir atsidaro tik transporto priemonės arba krovinio plotyje. Taip, net ir esant dideliam judėjimui, temperatūros nuostoliai sumažinami iki minimumo.

Švytuokliniai vartai: Bendrovės „Hörmann“ „Flex“ švytuokliniai vartai sukurti naudoti pastatuose, kuriuose vyksta krautuvų judėjimas. Švytuokliniai vartai pristatomi iki galo iš anksto sumontuoti, kad juos būtų paprasta sumontuoti montavimo vietoje. Vartai turi būti dvigubai aukštesni ir 500 mm aukštesni nei transportuojamas krovinys.

Priešgaisriniai stumdomieji vartai: Atsižvelgdama į gaisro pavojų, visoms objektų sritims bendrovė „Hörmann“ pristato patikimus, eksploatavimo sąlygas ir riziką atitinkančius, vienos arba dviejų sąvarų stumdomuosius vartus. Priešgaisrinės konstrukcijos patikrintos pagal DIN 4102. Jų kokybė nuolat tikrinama Braunšveigo medžiagų bandymo centre ir papildomai pagal DIN 18095. Stumdomuosius vartus rekomenduojama naudoti visose gausiai žmonių lankomose srityse, kuriose, įvykus gaisrui, žmones reikia apsaugoti nuo gyvybei pavojingų dūminių dujų pasklidimo.

KROVIMO TECHNIKA:

Rampos aukščio išlyginimo aikštelės: Bendrovės „Hörmann“ aukščio išlyginimo aikštelės – tai apgalvoti sprendimai, norint tiksliai subalansuoti skirtumą tarp skirtingų krovininių automobilių krovimo platformų ir aukščio išlyginimo aikštelių. Taip vieninteliu horizontaliu judesiu krovinį galima įvežti į krovininį automobilį arba išvežti iš jo..

Krovimo šliuzai: Krovimo šliuzai pastatomi priešais paviljoną ar sandėlį. Tai reiškia, kad visą patalpų plotą galima išnaudoti iki pat išorinių sienų. Bendrovės „Hörmann“ krovimo šliuzai visada geras sprendimas yra tuomet, kai paviljonuose ar sandėliuose negalima įrengti vidinių rampos aukščio išlyginimo aikštelių arba kai nėra galimybės privažiuoti po rampa.

Vartų sandarikliai: Bendrovės „Hörmann“ vartų sandarikliai saugo krautinas prekes nuo atmosferos poveikio, taupo energijos išlaidas, neleidžia susidaryti skersvėjui, taigi, susirgti personalui. Naudojant juos kartu su aukščio išlyginimo aikštelėmis, nereikia naudoti papildomų stogelių ir statinių priešais rampas.

DURYS:

ThermoPro“ įėjimo durys: Plieninės namo ir šoninių įėjimų durys užtikrina didelę saugą ir gerą šiluminę izoliaciją už palankią kainą. Šios durys yra nebrangios, turi keliagubą serijinį užraktą, todėl už jų jausitės saugūs, o puiki šiluminė izoliacija padės jums neeikvoti šilumos – tokios durys bus daili Jūsų namų vizitinė kortelė.

Vidinės durys: Naujoms statyboms ir modernizavimui bendrovė „Hörmann“ Jums iš vienų rankų siūlo plienines, plienines / medines ir aliuminines duris įvairiems pastatams. Šios durys įtikina aukšta kokybe, spalvų deriniu ir apipavidalinimo variantų įvairove bei patraukliomis kainomis.

Priešgaisrinės ir priešdūminės durys: Per dešimtmečius bendrovė „Hörmann“ savo priešgaisrinių gaminių pasiūlą palaipsniui išplėtė iki šiandieninio kompleksinio pasiūlymo. Nuo per visą plotą įstiklintų apsaugos nuo dūmų, T30 ir T90 vamzdinio rėmo elementų iš plieno ir aliuminio, viename lygmenyje su plokštuma esančių plieninių priešgaisrinių durų iki tvirtų durų iš plieno ir tauriojo plieno.

Universaliosios plieninės durys: Dėl geros medžiagų kokybės ir tikslios gamybos šie konstrukciniai elementai yra ypač atsparūs ir stabilūs. Todėl pieninės durys naudojamos ten, kur reikalingas patvarumas: kotedžuose ir daugiabučiuose namuose, taip pat pramonėje, prekyboje ir versle, statybose ir žemės ūkyje.

Apsauginės durys: Jau kelis dešimtmečius bendrovė „Hörmann“ gamina patikrintas apsaugines duris, kaip tai rekomenduoja saugos ekspertai, draudimo bendrovės ir policija. Statybininkams ir restauratoriams rekomenduojame nebrangias apsaugines duris KSi 40. Jos tinka ne tik įėjimui į rūsį, tačiau ir priestatams bei galiniam įėjimui į garažą.

Garažo šoninės durys: Šoninės durys visada yra labai praktiškos, kai norite greitai iš garažo atsinešti daiktų, nenorėdami atidaryti vartų arba Jūsų antrasis automobilis pastatytas tiesiai priešais garažą ir įėjimas į garažą yra užstatytas.

STAKTOS: 

Plieninės staktos: Mūsų pasiūloje, skirtoje durų varčioms su užlankais ir sandūrinėms durų varčioms, Jūs rasite gausybę apipavidalinimo galimybių. Be to, mes pristatome blizgių išskirtinių spalvų staktas arba staktas su specialiomis vyrių sistemomis ir amortizaciniais profiliais bei gausybe specialios įrangos patogumui ir saugai užtikrinti.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vartai, garažo vartai, durys, pramoniniai vartai, segmentiniai vartai, vartų sandarinimo įranga, rampų išlyginimo aikštelės, pramoninių vartų pavaros, pramoniniai vartai, plokštuminiai vartai, garažo šoninės durys, vidaus durys, universalios durys, pakeliami vartai, automatiniai vartai, garažo vartai, plokštuminiai vartai, sekcijiniai vartai, apšiltinti vartai, garažo vartų automatika, aliuminiai vartai, greituminiai vartai, susukami vartai, juostinės užuolaidos iš PVC, rampos, aukščio išlyginimo tilteliai, durys, priešgaisrinės durys, lauko durys, plieninės durys, Hormann, Hormann Baltic

 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durys
 • HÖRMANN BALTIC, UAB - garažo vartai, pramoniniai vartai, pavaros, durysŽymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus