Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Geoterminiai šilumos siurbliai NIBE - nauja šilumos siurblių karta

Geoterminiai šilumos siurbliai NIBE - nauja šilumos siurblių karta Geoterminiai šilumos siurbliai NIBE - nauja šilumos siurblių karta

Grunte susikaupusi saulės energija - milžiniški energijos rezervai, tiesiog laukiantys panaudojimo! Ką matai pažiūrėjęs per langą? Gatvę? Namą priešais? Medžius ir pievas? NIBE čia mato nemokamą šilumos šaltinį - gruntą! Su geoterminio šilumos siurblio pagalba saulės energija, sukaupta žemėje, gali būti surenkama ir naudojama Jūsų namo šildymui.

Šilumos kaupimas grunte prasideda jau pirmosiomis pavasario dienomis, kai tik prasideda atodrėkiai, o ypač vasarą, kai saulės spinduliai vidurdienį prasiskverbia giliau. Lygiai taip pat čia sukauptas šilumos kiekis rudenį mažėja, tačiau sukauptos energijos pakanka apšildyti Jūsų namui net šalčiausią žiemą. Šilumos siurblys surenka ir perduoda šią šilumą namams, net jeigu vasara buvo lietinga ir šalta, užtikrindamas komfortišką patalpų temperatūrą.

O jeigu namams nereikalinga šiluma, tą pačią sistemą galima naudoti patalpų vėsinimui. Pasinaudojant pastovia grunto temperatūra ( +4- +12C°), namai gali būti vėsinami - lygiai taip pat, kaip ir šildomi. Tai neįtikėtina, bet tiesa. Mes žinome, nes šilumos siurblių technologijos Švedijoje naudojamos jau daugiau nei 30 metų.

Kodėl verta rinktis geoterminį šilumos siurblį?

Jūs taupote pinigus. Sumontavę NIBE šilumos siurblį, išlaidas šildymui Jūs galite sumažinti iki 80%. Taip yra todėl, nes geoterminiai šilumos siurbliai naudoja žemėje, viršutiniame dirvos sluoksnyje ar vandenyje susikaupusią nemokamą energiją. Nors šilumos siurblys neatsiperka pirmą mėnesį, tačiau finansinę naudą Jūs pajusite mokėdami ženkliai mažesnes sąskaitas už šildymą. Maža to - naujos kartos NIBE šilumos siurbliai (jie pasižymi ypatingai aukštu veikimo koeficientu) sutrumpins Jūsų investicijos atsipirkimo laiką.

Antroji priežastis rinktis NIBE geoterminį šilumos siurblį yra ta, kad jo naudojimas yra nekenkiantis aplinkai. Perduodant saulės energiją šilumos siurbliu namo šildymo sistemai ir karštam vandeniui, CO2 išskyrimas į aplinką yra ženkliai mažesnis, nei naudojant iškastinio kuro katilus.

Kai kurių šalių vyriausybės ir savivaldos remia privačių namų šeimininkus, keičiančius iškastinio kuro katilus į modernius, naudojančius atsinaujinančias kuro rūšis. Šiuo metu šilumos siurbliai yra paskelbti kaip atsinaujinančios energijos šaltinis, todėl tikrai verta pagalvoti apie šilumos siurblius.

geoterminiai-silumos-siurbliai-nibe5Keturi žemės šilumos paėmimo būdai

Terminas „žemės šiluma“ apima keturis sikirtingus šilumos šaltinius: giluminius gręžinius, paviršinį dirvos sluoksnį, gruntinius vandenis bei vandens telkinius. Kurį būdą rinktis geriausia būtų Jūsų atveju apsprendžia tokie faktoriai kaip pastato šilumos poreikis, esama šildymo sistema, vietovė, kurioje yra namas. Visais keturiais atvejais šilumos siurblys paima sukauptą energiją ir perneša karštam radiatorių vandeniui, grindinio šildymo sistemai, ruošia karštą vandenį vonioms ir dušams.

Uoliena - giluminių zondų panaudojimas. Idealus būdas, renovuojant senas šildymo sistemas. Esant nepakankamam plotui taip vadinamosios „sekliosios geotermijos“ šilumos šaltiniui įrengti, šis būdas taip pat gali būti naudojamas apvalius metus. Šilumos siurblys paima saulės energiją iš kolektoriaus, įleisto į gręžinius. Gręžinių gylis gali būti iki 200m gylio, priklausomai nuo parinkto šilumos siurblio galios. Šis būdas gali būti naudojamas visiems pastatams - tiek mažiems bei dideliems, tiek privatiems bei visuomeniniams. Kai vietos nedaug, giluminis zondas gali būti įrengiamas net mažiausiame sklype.

Paviršinis dirvos sluoksnis - horizontalus kolektorius. Ekonomiškiausias kolektoriaus išpildymas. Vasaros metu saulės šiluma kaupiama dirvoje. Ji čia patenka lietaus ir oro pagalba. Šilumos siurblys paima čia susikaupusią saulės energiją užkasto horizontalaus kolektoriaus pagalba. Kolektoriaus vamzdynai, užpildyti neužšąlančiu skysčiu, įrengiami 100-120cm gylyje, vieno vamzdyno ilgis būna 250-400m ilgio, priklausomai nuo parinkto šilumos siurblio galingumo. Šis šilumos šaltinio įrengimo būdas yra ekonomiškiausias. Didesnis efektas pasiekiamas drėgnesnėje dirvoje.

Gruntinis vanduo. Efektyvus šilumos šaltinis namams, prie kurių aukšti gruntiniai vandenys. Gruntinis vanduo taip pat gali būti naudojamas kaip šilumos šaltinis, kadangi jo temperatūra būna +4- +12C° ištisus metus. Šilumos siurblys surenka susikaupusią saulės energiją iš gruntinio vandens. Žinoma, vanduo imamas iš vieno gręžinio, o grąžinamas į kitą.

Vandens telkinio kolektorius. Efektyvus būdas namams, esantiems prie vandens telkinių. Jei namas statomas šalia vandens telkinio, šiluma iš telkinio imama horizontalaus kolektoriaus, paskandinto dugne, pagalba.

kaip-veikia-zemes-silumos-siurblys8Kaip veikia žemės šilumos siurblys?

Metai iš metų žemė sugeria ir kaupia saulės šilumą, užtikrindama mums pastovų atsinaujinančios energijos šaltinį. Jau 1,5m gylyje yra pastovi +4- +12C° temperatūra. Čia sukauptas milžiniškas žemos temperatūros energijos kiekis laukia, kad būtų panaudotas šildymui.

Žemės šilumos siurblys surenka sukauptą po žeme saulės šilumą kolektoriaus, kuris užkastas viršutiniame dirvos sluoksnyje arba patalpintas gręžinyje, pagalba.

Šiluma iš žemės į šilumos siurblį pernešama naudojant antifrizo ir vandens mišinį. Šis cirkuliuoja uždarais kolektoriaus vamzdynais, surinkdamas šiluminę energiją ir atiduodamas ją šilumos siurbliui. Šilumos siurblyje cirkuliuojančio šaltnešio pagalba surinkta žemės šiluma paverčiama aukštų temperatūrų šiluma bei atiduodama į namo namo šildymo sistemą - radiatorius ir grindinį šildymą arba karšto vandens talpai.

1. Naudojant užpildytą skysčiu vamzdyną, kitaip dar vadinamą žemės kolektoriumi, Jūs galite pernešti saulės energiją, sukauptą vandens telkinio dugne ar metro gylyje po pievele. Kolektoriuje cirkuliuojantis skystis yra pašildomas čia susikaupusios saulės šilumos.

2. Neužšąlantis skystis, patekęs į šilumos siurblį, kontaktuoja su kita uždara sistema, kurioje cirkuliuoja šaltnešis. Šaltnešis virsta garais net labai žemoje temperatūroje.

3. Kompresoriui stipriai suspaudus šaltnešio garus, temperatūra smarkiai padidėja. Vėliau kondensatoriuje šiluma perduodama namo šildymo sistemos vandeniui.

4. Tuo pačiu šaltnešis pereina į skystą būseną, pasiruošęs vėl daugybę kartų virsti garais ir pernešti naują energijos kiekį.

Kokį poveikį turi NIBE šilumos siurblys Jūsų energijos suvartojimui?

Jis sumažina energijos sunaudojimą šildymui ir karštam vandeniui iki 80%. Dėka eilės efektyvumą didinančių naujovių, tokių kaip mažai energijos naudojantys cirkuliaciniai siurbliai (A taupumo klasė), ypatingai gera karšto vandens talpos izoliacija, suprojektuota būtent šiai talpai, NIBE šilumos siurbliai užtikrina ypatingai aukštą metinį veikimo faktorių (SPF- Seasonal Performance Factor). Jis nurodo vidutinį metinį veikimo koeficientą, įvertinant oro sąlygas bei kintantį pastato energijos poreikį. Šilumos siurblio efektyvumas dažniausiai nusakomas veikimo koeficientu COP (coefficient of performance), kuris nusako, kiek kartų daugiau energijos gauname, naudodami elektros energiją, reikalingą šilumos siurbliui veikti. Tačiau, kad susidaryti tikslų vaizdą apie mūsų naujos kartos šilumos siurblių efektyvumą, siūlome naudoti SPF.

Daugiau priežasčių, dėl kurių verta keisti Jūsų tradicinį katilą į NIBE žemės šilumos siurblį:

 • NIBE šilumos siurbliai yra idealiai pritaikyti grindinio ir radiatorinio šildymo sistemoms. Pakankamos grunto temperatūros dėka jie aprūpina namą šiluma ištisus metus.
 • Dauguma NIBE šilumos siurblių gali atlikti ir šaldymo funkciją.
 • Įranga tarnaus ilgiau, nei bet koks kitas katilas
 • Nereikalingas dujotiekis, patalpai nereikalingas dūmtakis ar vėdinimas
 • NIBE šilumos siurblys užtikrina švarią, mąstančią šildymo sistemą, eliminuodamas kamino poreikį.
 • Triukšmo lygis yra ypatingai žemas, o lauko kolektorius, įrengtas po žeme, aplinkos vaizdo negadins.
 • Šilumos siurblį yra paprasta montuoti bei valdyti, naudojantis paprastu ir informatyviu displėjumi.

NIBE žemės šilumos siurbliai ir jų priedai

naujoji-nibe-silumos-siurbliu-karta-14Žemės šilumos siurbliai iš principo yra paprasti, tačiau NIBE tobulino šią technologiją daugelį metų, visuomet pirmaudami šių produktų vystyme ir kurdami šiuolaikiškiausius įrenginius. Mūsų naujosios kartos žemės šilumos siurbliai remiasi naujausiomis technologijomis, bet tuo pačiu juos neįtikimai lengva montuoti ir valdyti. Suprojektuoti prijungimui prie radiatorių, konvektorių ir grindinio šildymo sistemų, naujieji šilumos siurbliai užtikrina neįtikėtiną ekonomiją bei minimalų poveikį supančiai aplinkai.

Dabar dar efektyvesnis! NIBE naujieji šilumos siurbliai sutaupo iki 15% energijos daugiau, lyginant su ankstesniais modeliais. Tai pasiekta panaudojus mažai energijos naudojančius cirkuliacinius siurblius bei ypatingą karšto vandens talpos šiluminę izoliaciją. Šis efektyvumas, dar labiau mažinant CO2 išmetimą bei išlaidas šilumos energijai, yra gera žinia namų šeimininkams bei aplinkai!

Patogumas. Jums niekada netruks karšto vandens. Aprūpintas didelio ploto gyvatuku ir 180 litrų talpa, naujasis šilumos siurblys su integruotu vandens šildytuvu yra ženkliai efektyvesnis už ankstesnius ir dar greičiau reaguoja į karšto vandens poreikį.

Jūs galite sutaupyti dar daugiau energijos, sudarydami šilumos siurbliui tvarkaraštį, nurodydami, kada jis turėtų daugiau šildyti namus ar ruošti karštesnį vandenį- dienos bėgyje, savaitės bėgyje ar net ilgesniam laikotarpiui. Dar daugiau - mūsų naujieji šilumos siurbliai dirba taip tyliai, kad Jums bus sunku jį išgirsti!

Pritaikytas vartotojui. Mūsų naujosios kartos šilumos siurbliai turi išmaniąją valdymo sistemą, pritaikytą vartotojui ir montuotojui. Pavyzdžiui, automatiškai aktyvuojamas paleidimo gidas leis Jums paleisti įrenginį greitai ir teisingai. Taip pat galima naudotis pagalbos fukcijomis, jei Jums reikia daugiau informacijos apie veikimą, kilusių problemų priežastis bei kaip jas pašalinti. Lengvai išimamas kompresoriaus modulis ir preciziškai išpildyta vidaus konstrukcija palengvins montavimą bei servisą. US B jungtis užtikrina greitą bei nesudėtingą programos ir darbo nustatymų atnaujinimą.

Daugiafunkcinis. Mūsų naujieji šilumos siurbliai su įvairiais papildomais priedais gali daug daugiau nei namo šildymas ar karšto vandens ruošimas. Pavyzdžiui, jie gali vasarą namus šaldyti, vykdyti vėdinimo funkciją ar šildyti Jūsų baseiną. Reikalingi priedai gali būti naudojami visi kartu, sukurdami kartu vientisą sistemą. Įrengus visus priedus, jie valdomi per šilumos siurblį, todėl Jums reikės mokytis valdyti tik vieną įrenginį. Žemės šilumos siurbliai iš principo yra paprasti, tačiau NIBE tobulino šią technologiją daugelį metų, visuomet pirmaudami šių produktų vystyme ir kurdami šiuolaikiškiausius įrenginius.

Spalvotas ekranas. Naujosios kartos šilumos siurblių pasirodymas paprastumo naudoti kartelę pakėlė į naują lygį. Didelis, lengvai suprantamas daugiaspalvis ekranas pateikia tikslią informaciją apie būseną, darbo laiką bei visas šilumos siurblio temperatūras; lengva naršyti po valdymo meniu siekiant gauti palankiausią ekonominį efektą ir pageidautiną patalpų temperatūrą bei mikroklimatą.

geoterminiai-silumos-siurbliai-nibe15

NIBE šilumos siurblys Jūsų namuose

Keturios funkcijos viename: ŠILDYMAS, VĖSINIMAS, KARŠTAS VANDUO IR VĖDINIMAS VIENU ŠILUMOS SIURBLIU. Naudojant NIBE šilumos siurblį, visos šios funkcijos yra įmanomos. Šildymas vykdomas vandeniu užpildytų radiatorių ar grindų šildymo sistemų dėka. Vėsinimas vykdomas per konvektorius ar grindų sistemą.

Nulinis vizualinis poveikis: NEMATOMI IŠORINIAI ELEMENTAI. Giluminius zondai, horizontalūs ar gruntinio vandens kolektoriai yra įrengiami žemiau žemės paviršiaus, todėl Jūsų sode nebus jokių šilumos siurblio įrengimo ženklų.

Viršutinio dirvos sluoksnio kolektorius: ENERGIJOS PAĖMIMO BŪDAS, TAIKOMAS DIDESNIO PLOTO SKLYPAMS. Įrengiant horizontalų kolektorių, vamzdynai užkasami apie vieno metro gylyje, naudojant įprastinę žemės kasimo techniką. Kai vamzdynai įrengiami, Jūsų sodas atrodo taip, kaip ir anksčiau.

Gruntinio vandens kolektorius: NEGILŪS GRĘŽINIAI IKI GRUNTINIO VANDENS. Jei žemėje prie namo yra vandens klodai, šis būdas būtų vienas ekonomiškai priimtinesnis, nei gilūs zondų gręžiniai. Siekiant išvengti užšalimo išgarintojuje, rekomenduojamas papildomas šilumokaitis.

Lauko daviklis: MINIMIZUOJA IŠLAIDAS IR OPTIMIZUOJA ŠILUMOS SIURBLIO DARBĄ. Daviklis, sumontuotas ant namo lauko sienos, informuoja šilumos siurblį apie lauko temperatūrą, kad jis galėtų reguliuoti galingumą pagal poreikį

Nėra šaltnešio vamzdynų: SAUGIAM IR PATIKIMAM DARBUI IŠTISUS METUS. Energijos pernešimas iš šilumos šaltinio į namą vyksta vamzdynais, užpildytais vandens ir antifrizo mišiniu. Tai reiškia, kad net giliausiomis žiemomis Jūs galite būti ramus dėl šilumos
siurblio darbo.

Vandens telkinio kolektorius: EKONOMIŠKAI EFEKTYVUS SPRENDIMAS NAMAMS PRIE VANDENS TELKINIŲ. Jei šalia namo yra vandens telkinys, yra galimybė įrengti horizontalų kolektorių telkinio dugne.

Vidinis modulis: NEUTRALUS DIZAINAS, TINKANTIS VISIEMS INTERJERAMS. Patrauklaus, diskretiško dizaino Jūsų šilumos siurblys
lengvai įsikomponuos katilinėje ar rūsyje. Jo išorė traukia akį, todėl jis lengvai įsikomponuos ir į daugiau matomas patalpas.

Suderinamumas: LENGVAI JUNGIAMAS SU KITAIS ŠILUMOS ŠALTINIAIS. Jei Jūs turite kitą šilumos šaltinį, Jūsų NIBE šilumos siurblys gali būti lengvai su juo sujungiamas. Valdymas taip pat gali būti vykdomas iš šilumos siurblio.

Vėdinimas: DIDINA ENERGIJOS TAUPYMĄ. Su šilumos siurbliu ir vėdinimo moduliu FLM mėgausitėsi geru vėdinimu ir mažomis sąskaitomis už šildymą. Iš patalpų ištraukiamo oro šiluma sugrąžinama į lauko kolektorių. Mažai energijos naudojanti FLM orapūtė sunaudos tik labai mažai energijos.

Baseino šildymas: EKONOMIŠKAS BASEINO ŠILDYMAS. Kai lauke šilta ir Jums nereikalinga visa šilumos siurblio galia namui šildyti, kodėl to nepanaudojus lauko baseinui šildyti? Priedas NIBE POOL40 yra valdymo priedėlis šiai funkcijai.

Pasyvus vėsinimas: NEDIDELIS ENERGIJOS KIEKIS, MAŽI VĖSINIMO KAŠTAI. Ta pati sistema gali būti naudojama Jūsų namo vėsinimui. Vėsinimas vyksta cirkuliuojant tam pačiam skysčiui ir žemėje, ir konvektorių ir grindų sistemoje. Tai pats ekonomiškiausias patalpų vėsinimo būdas.

Gręžinys: ENERGIJOS PAĖMIMUI MAŽAME SKLYPE. Įrengiant vieną ar keletą giluminių zondų įmanomas energijos užtikrinimas bet kokio dydžio namui.

Nauji laikai reikalauja naujo požiūrio

Mes visi žinome, kad turime sumažinti teršalų išmetimą į aplinką. Klausimas - kaip? „Žalias“ požiūris kažkada buvo prabanga, tačiau po truputį tai tampa būtinybe, kurios ignoruoti neįstengs nei vienas. CO emisijos mažinimas tampa teisėtu reikalavimu,o taip pat ir būtinybe aplinkos išsaugojimui.

Daugiau 70% gyvenamųjų namų CO išmetimo į aplinką atvejų yra iš šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemų. Norėdami mažinti šiuos skaičius, mes privalome pradėti aprūpinti įrankiais ‚žaliai aplinkai“, naudoti daugiau technologijų, tausojančių aplinką. Tik taip mes pasieksime reikšmingo CO2 emisijos sumažinimo. Tuo tarpu tradicinių energijos rūšių kainos auga pastoviai.Todėl vis daugiau ir daugiau žmonių linkę svarstyti alternatyvas, ieškoti efektyvesnių energijos šaltinių.

Dabar klientai pradėjo reikalauti naujų sprendimų. Statybininkai, architektai ir projektų vystytojai nebegali toliau ignoruoti alternatyvios energijos, kuri geriau panaudoja pasaulinius energijos šaltinius, technologijų poreikio. Pradėkime su šilumos siurbliu!

Namų šildymas šilumos siurbliais yra geriausias aplinką tausojantis sprendimas

Šie skaičiai yra to pagrindas. Pirma, akivaizdu yra tai, kad žemės šilumos siurblyje gaminant šilumą nevyksta jokie degimo procesai. Jis paprasčiausiai paima šilumą, esančią ore, grunte ar vandens telkinyje ir perneša ją į Jūsų namus. Tai mažina CO emisiją.

Antra, lygindami su kitomis šildymo sistemomis, naudojamas elektros energijos kiekis yra sąlyginai mažas. Taip yra todėl, nes elektra nėra pagrindinis energijos šaltinis, tiesiog ji reikalinga žemės šilumos siurblio darbui užtikrinti ir energijos pernešimui. Nors iš aplinkos gaunamos energijos kiekis kiekis kinta priklausomainuo daugelio aplinkybių, tačiau šis dydis svyruoja tarp 60% ir 80%.

Kitas svarbus veiksnys, yra tai, kad žemės šilumos siurbliams, kaip ir kitiems produktams, reikalinga „įdėtoji energija“. Tai yra energija, reikalinga pagaminti produktą, transportuoti jį iš gamyklos į vietą, kurioje jis bus naudojamas. Todėl, nuolat tobulindama vidaus procesus, NIBE siekia mažinti naudojamos energijos kiekį produkcijos gamyboje; pagaminti ir transportuoti produkciją pačiu ekologiškiausiu būdu.

Vos tik sumontavus NIBE žemės šilumos siurblį Jūsų namuose, jis iškart pradeda „grąžinti skolą“ mažindamas energijos sunaudojimą ir teršalų išmetimą.

Energijos sunaudojimas ir poveikis aplinkai mums visiems kasdien vis svarbesnis. Kodėl nepadarius žingsnio link nulinio anglies oksidų kiekio aplinkoje ir nepasirūpinus, kad energija, reikalinga šilumos siurblio darbui, būtų iš atsinaujinčių šaltinių - saulės, vėjo ar hidroenergija?

Investicija į ateitį

NIBE žemės šilumos siurbliai yra idealiai pritaikyti naudojimui įvairaus dydžio namuose, jų kruopščiai ištobulinta valdymo sistema sukurta rūpintis karšto vandens ruošimu bei šilumos tiekimu į tradicines radiatorių ar grindų šildymo sistemas. Dar daugiau - NIBE žemės šilumos siurbliai yra investicija į ateitį. Nekilnojamo turto vystytojai, statybininkai, namų šeimininkai nori būti garantuoti, kad technologija, kurią jie pasirinko šiandien, bus tinkama ir naudinga po daugelio metų. Mūsų žemės šilumos siurbliai buvo sukurti daug galvojant apie ateitį. Žinoma, įstatymai verčia statybininkus ir namų šeimininkus galvoti apie namuose suvartojamą energiją. NIBE yra pasiekusi neįtikėtinų rezultatų, tenkinant energijos taupymo reikalavimus bei tą užtikrinant ilgą laiką po įrangos sumontavimo.

NIBE iš Švedijos

Gyvenimas harmonijoje su gamta. Švedai turi ilgą ir įspūdingą protingų, pinigus taupančių ir mažai išteklių naudojančių inovacijų sąrašą. Paprasčiausiai taip yra todėl, kad Švedija istoriškai buvo neturtinga agrarinė šalis. Atšiaurus žiemos klimatas maisto produktus paversdavo deficitine preke daugeliui mėnesių, priversdamas tiksliai planuoti ateitį. Šiandien Švedija yra technologiškai pažangi šalis su sėkminga ekonomika, todėl dabar to daryti nebūtina. Kad ir kaip bebūtų, dabar mintys nukreiptos į neįprastas, išlaidas taupančias inovacijas.

NIBE yra puikus švediško požiūrio į darbą pavyzdys! Įmonę įkūrė Nils Bernerup 1952 metais po labai šaltos žiemos. Ir daugiau kaip 60 metų NIBE yra lyderio pozicijas turintis Švedijos gamintojas, tiekiantis namų šildymo įrangą, nuolat dirbantis, ieškant vis efektyvesnių šildymo metodų.

Pirmieji gaminami produktai buvo vandens šildytuvai ir slėginiai indai. 1970 metais produktų gama buvo papildyta elektriniais vandens šildytuvais. Dar vėliau - žemės šilumos siurbliais ir plačia kitų šildymo produktų, reikalingų Europos rinkai, gama. Šiuo metu NIBE yra lyderio pozicijas turintis šildymo sistemų gamintojas Europoje. Taip yra ir todėl, kad mūsų geoterminiai šilumos siurbliai yra sukurti darbui net šalčiausiomis Švediškomis naktimis.

Trys NIBE šilumos siurblių rūšys

trys-nibe-silumos-siurbliu-rusys-34
Ištraukiamojo oro šilumos siurbliai - idealūs individualių namų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Šis ištraukiamojo oro šilumos siurblys vėdina pastatą ir sugrąžina energiją iš šilto oro, pakartotinai panaudodamas ją karšto vandens ruošimui ir namo šildymo sistemos šildymui.

Geoterminiai šilumos siurbliai - puikus sprendimas šildyti individualius namus, namų kompleksus ar didelius objektus, imant šilumą iš paviršinio dirvos sluoksnio, giluminių gręžinių, gruntinio vandens ar vandens telkinio. Galimi variantai su integruotu vandens šildytuvu ir be jo.

Oras/vanduo šilumos siurbliai - šis šilumos siurblys ištraukia šilumą iš lauko aplinkos oro. Skirtumas nuo paprasčiausių oras/oras šilumos siurblių yra tas, kad jie yra jungiami į namo šildymo sistemą ir gali gaminti tiek šilumą, tiek karštą vandenį.

Europos Sąjungos direktyva 20/20/20. 20/20/20 Europos Sąjungos direktyva privalomai nurodo visoms EU 27 šalims narėms, kad 20% sunaudojamos energijos iki 2020 turi būti pagaminta iš atsinaujinčių šaltinių. Kadangi žemės šilumos siurbliai yra priskiriami atsinaujinantiems energijos šaltiniams, jų diegimas šalims narėms padeda siekti šių ambicingų tikslų. Ir daugeliu atvejų vietinė ar regiono valdžia skiria namų šeimininkams subsidijas keisti esamas šildymo sistemas į atsinaujinantčių energijos šaltinių sistemas, tokias kaip žemės šilumos siurbliai.

Ką mes turime mintyje sakydami „Naujos kartos šilumos siurbliai-sukurti žemei?

Mūsų produktai yra sukurti NAUDOTI ŽEMĘ. Pagrindinis energijos šaltinis NIBE šilumos siurbliams yra žemė, arba aplinkos oras, arba šalia esantis vandens telkinys - vienas ar keletas, kuris natūraliai yra visoje planetoje ir yra nemokamai parūpinamas Mamos
Žemės. Mūsų produktai yra tinkami VISOJE Žemėje. Kadangi mes siūlome sistemas su šildymo bei šaldymo funkcijomis, Jūs galite naudoti NIBE šilumos siurblį visur, nepaisant esamos geografinės padėties.

Mūsų produktai yra sukurti galvojant apie SVEIKĄ ŽEMĘ. NIBE produktai turi labai mažą poveikį aplinkai, lyginant su kitomis esamomis šildymo sistemomis. Poveikis, kaip ir gaminant visas kitas gėrybes, yra, bet mes be perstojo dirbame mažindami jį ir pateikdami aplinkai atlygį- sumažintą teršalų išmetimą.

nibe-ekoklima

Parengta pagal NIBE brošiūrą Mxxxx KBR LT NIBE Ground source 1005-1XB. Visos iliustracijos, faktai ir duomenys yra tikri ir paremti informacija, buvusia spausdinimo metu. ©NIBE 2009 Printed by: AM-tryck & reklam Photos: www.benfoto.se, Johan Kalén

EKOKLIMA, UAB

Daugiau informacijos: www.ekoklima.lt

EKOKLIMA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus