visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Apšvietimo sprendimai EDITION 1906 – moderni klasika iš LEDVANCE

Apšvietimo sprendimai EDITION 1906 – moderni klasika iš LEDVANCE Apšvietimo sprendimai EDITION 1906 – moderni klasika iš LEDVANCE

„OSRAM“ prekės ženklo šviestuvai „Edition 1906“ – klasikos ir šiuolaikinių technologijų jungtis.

Kartu su anksčiau pristatytais vintažiniais šviestuvai bei lemputėmis „Ledvance“ siūlo dar daugiau naujovių. Pavyzdžiui, prie „Pendulum“ šviestuvų siūloma montuoti keturis skirtingus gaubtus. Pastarųjų paviršius matinis, jie pagaminti iš aliuminio: plonas „Cup“ formos (140 mm), plokščias „Radar“ (320 mm) ir kūgio formos „Cone“ (219 mm) iš išorės juodos spalvos, o vidinė jų pusė arba baltos, arba aukso spalvos.

Apšvietimo sprendimai EDITION 1906 – moderni klasika iš LEDVANCE

„Cage“ formos šviestuvas (239 mm) visiškai juodas arba aukso spalvos.

Apšvietimo sprendimai EDITION 1906 – moderni klasika iš LEDVANCE

 

 

Didelės lemputės su spiralinėmis gijomis

Rinkai siūlomos ir ypatingos formos, pavyzdžiui, brangakmenio, žvaigždės ar širdies formos, lemputės su E27 bazėmis. „Edition 1906“ šviestuvus pirmą kartą bus galima įsigyti su E14 baze. Nors jų stiklas aukso spalvos, „Globe Mirror Black“ lemputė pagaminta iš skaidraus stiklo su matinio atspalvio juodu dangteliu. Kartu su „Radar“ ar „Cone“ šviestuvas idealiai tinka, kai reikia netiesioginio apšvietimo. Dėl tokios lemputės „Table“ šviestuvas – bus puiki interjero dizaino detalė.

Apšvietimo sprendimai EDITION 1906 – moderni klasika iš LEDVANCE

„Ledvance“ pirmą kartą siūlo šviestuvus PAR16 lempoms su GU10 pagrindu. „Edition 1906“ šviestuvai pasižymi išskirtiniu dizainu ir aukštos kokybės medžiagomis. Klientai galės įsigyti arba įprastą pakabinamą, arba vienos ar dviejų lempų šviestuvą su laikikliu.

„Ledvance“ šią vasarą taip pat pristato ir „Edition 1906“ sieninius  šviestuvus.

Apie „Ledvance“

„Ledvance“, veikianti daugiau nei 120 šalių, yra viena pirmaujančių apšvietimo produktų, skirtų profesionaliam naudojimui ir mažmeniniams pirkėjams, tiekėjų pasaulyje. Kilusi iš apšvietimo produktų gamintojos „Osram“, „Ledvance“ siūlo pažangias LED lemputes, standartinius LED šviestuvus, išmanias  sistemas išmaniesiems namams ir pastatams, taip pat tradicinius šviesos šaltinius. Nuo 2017 m. „Ledvance“ priklauso konsorciumui, kuriam vadovauja strateginis investuotojas „IDG Capital“. Kiti konsorciumo nariai – pirmaujanti Kinijos apšvietimo produktų įmonė „MLS“ ir finansinis investuotojas „Yiwu“. 2016 finansiniais metais remdamasi sutartimi su „Osram“, „Ledvance“ ir toliau savo gaminiams naudos patikimus prekės ženklus „Osram“ ir „Sylvania“ (JAV ir Kanadoje).

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus