visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

A. Šimkaus klinika „Therapia scientifica“, UAB - skydliaukės mazgų gydymas be operacijų, vidaus ligų gydymas

Adresas: Savanorių pr. 287-329,LT-50127, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 133763997

Tel. Nr.: (8 37) 31 1579
Mob. Nr.: 8 674 50 862
Mob. Nr.: 8 687 93 765
Faks.: (8 37) 31 1579A. Šimkaus klinikos „Therapia scientifica“, UAB VEIKLA: skydliaukės mazgų gydymas be operacijų, visų endokrininių ir vidaus ligų diagnostika bei gydymas. Klasikinė medicina. Išsamus ir tikslus pacientų ištyrimas. Efektyvus ligų gydymas ir profilaktika išradimų lygyje.

Šimkaus klinikoje, įkurtoje 1993 m., sėkmingai gydomos vidaus ir endokrininės ligos. Klinikoje sukurta skydliaukės mazgų gydymo metodika, 2008 m. Lietuvos verslo plano turnyre užėmė 2 vietą tarp visų Lietuvos įmonių. Klinikos gydytojai naudojasi naujausiais medicinos pasiekimais ir Lietuvos praeities gydytojų patirtimi. Tarp endokrininių ligų didelis dėmesys skiriamas cukrinio diabeto kaip infekcinės - uždegiminės ligos gydymui.

Klinikoje teikiamos vidaus, nervų ir vaikų ligų gydymo paslaugos kabinete bei ligonio namuose. Klinikos pacientams išgydomos ir diagnozuojamos skydliaukės mazgų, endokrininės ir vidaus ligos, pailginamas jų amžius, atstatoma vidaus organų veikla bei darbingumas. Ligos gydomos vaistažolėmis arba vaistais, parenkamais pagal modernią kompiuterinę vaistų programą. Atliekama pilvo organų ir skydliaukės echoskopija, širdies echoskopija, elektrokardiografija, skydliaukės mazgų nodometrija, vietinė termometrija ir kiti tyrimai. Teikiama visapusiška pagalba nuo nesaikingo alkoholio vartojimo. 

A. Šimkaus klinikoje „Therapia scientifica“ pacientus konsultuoja dėmesingi ir paslaugūs gydytojai: šeimos gydytojas, vidaus ligų gydytojas, endokrinologas, vaikų ligų gydytoja, akušerė-ginekologė.

A. Šimkaus klinikoje „Therapia scientifica“ gydomos ligos

Absoliuti dauguma ligų yra infekcinės-uždegiminės. Jas tiesiogiai ir netiesiogiai sukelia mikroorganizmai, dažniausiai bakterijos, taip pat virusai ir grybeliai. Pasitaiko pirmuonių bei parazitų sukeliamų ligų. Gydymo principai - organizmo išgydymas nuo infekcijos, infekcijos židinių šalinimas, priešuždegiminis gydymas, normalios nervų sistemos būklės atstatymas, miego normalizavimas.

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGOS

Širdies ritmo sutrikimai. A. Šimkaus klinikoje „Therapia scientifica“ gydomos ritmo sutrikimus sąlygojančios priežastys. Dažniausia iš jų yra lėtinis infekcinis širdies raumens uždegimas (miokarditas). Jį gydant ritmo sutrikimai praeina savaime, nebereikia vartoti antiaritminių vaistų.

Išeminė širdies liga. Vidutiniame ar vyresniame amžiuje ši liga daugelyje gydymo įstaigų diagnozuojama beveik visiems, nesigilinant į tikrąją ligos priežastį, kuri dažniausiai būna uždegiminė. Dėl to ir standartinis gydymas tokiems ligoniams nepadeda. A. Šimkaus klinikoje „Therapia scientifica“ gydytojai suranda širdies ligos priežastį ir skiria efektyviai ją veikiančius vaistus.

Krūtinės angina (stenokardija). Sėkmingai gydydami krūtines anginą, klinikos gydytojai suteikia patikimą apsaugą nuo miokardo infarkto. Gydymo esmę sudaro normalaus kraujo spaudimo palaikymas ir uždegiminių procesų vainikinėse širdies kraujagyslėse gydymas.

Hipertenzija. Padidėjęs kraujo spaudimas dažniausiai gydomas tradiciniais, gerai išmėgintais vaistais, kurie dažnai padeda geriau, negu dauguma naujų brangių ir labai reklamuojamų vaistų. Pirminė hipertenzija dažniausiai atsiranda dėl smegenų dalies - pogumburio infekcinio pažeidimo. Todėl skiriama didelė reikšmė netoli smegenų esančių infekcinių židinių tonzilėse, ryklėje, nosyje, sinusuose ir ausyse likvidavimui ir pačių smegenų antibakteriniam ir priešuždegiminiam gydymui.

Aterosklerozė yra susijusi ne tiek su gausiu riebalų vartojimu, kiek su infekcinėmis-uždegiminėmis arterijų ligomis, padidėjusiu kraujo spaudimu ir skydliaukės nepakankamumu.

Venų uždegimai - tromboflebitai ir nuo jų išsivysčiusios negyjančios opos efektyviai gydomi antibakteriniais vaistais.

KAULŲ IR SĄNARIŲ LIGOS

Sąnarių ligos: reumatas, reumatoidinis artritas, raudonoji vilkligė ir kitos. Šias ligos A. Šimkaus klinikoje efektyviai gydomos antibakterinių ir priešuždegiminių vaistų deriniais. Stuburo ir kitų kaulų ataugos (osteochondrozė ir artrozės) paprastai būna  to paties reumato išraiška, todėl nuo jų geriausiai padeda priešreumatinis gydymas.

Kaulų išretėjimas (osteoporozė) yra susijęs su tarpinių smegenų dalies – pagumburio uždegiminiais pakitimais ir lytinių liaukų nepakankamumu. Todėl jis yra gydomas priešuždegiminiais vaistais ir lytinių hormonų preparatais.

SKYDLIAUKĖS LIGOS

Toksinis, netoksinis ir hipotirozinis gūžys (struma), skydliaukės mazgai. Toksinio gūžio atvejais išsiskiria per daug skydliaukės hormonų, o hipotirozinio - per mažai, tada dėl slydliaukės nepakankamumo nusilpsta visų organų veikla, pagreitėja senėjimo procesai. Difuzinis gūžys išsivysto daugiau dėl uždegiminio pagumburio pažeidimo, o mazgai – dėl lėtinio infekcinio skydliaukės  uždegimo (tiroidito). Todėl A. Šimkaus klinikoje „Therapia scientifica“  jie gydomi antibakteriniais ir priešuždegiminiais vaistais bei vaistažolėmis. Atliekamos diagnostines  ir gydomąsias skydliaukės mazgų punkcijos, gautą medžiagą kvalifikuotai ištiria patyręs citologas. Skydliaukės mazgai didele dauguma atvejų efektyviai išgydomi gydomosiomis punkcijomis, antibakterinius bei priešuždegiminius vaistus švirkščiant tiesiai į mazgus. Ligoniams nebereikia invalidizuojančių skydliaukės operacijų.

CUKRINIS DIABETAS

Dėka antibakterinių, antigliukokortikoidinių ir pagalbinių vaistų daugumai naujai susirgusiųjų cukriniu diabetu yra sėkmingai nutraukiamas gydymas insulinu ir kitais gliukozės kiekį kraujyje mažinančiais vaistais arba žymiai sumažinamos jų dozes. Ilgiau sergantiems taip pat sumažinamos šių preparatų dozes, užtikrinama stabili cukrinio diabeto kompensacija, pagerinama bendra būklė, apsaugoma nuo ligos komplikacijų. Žymiai pagreitinamas žaizdų gydymas sergantiems cukriniu diabetu.

KITOS ENDOKRININĖS SISTEMOS LIGOS

Išverstakumas, žemaūgiškumas, priešlaikinis nuplikimas, necukrinis diabetas, centrinės kilmės nevaisingumas. Šie sutrikimai kyla dėl pagumburio uždegimo, atsirandančio infekcijai vienokiu ar kitokiu būdu prasiskverbus į smegenis. Juos gydome antimikrobiniais ir priešuždegiminiais vaistais.

KVĖPAVIMO SISTEMOS LIGOS

Bronchinė astma, lėtinis bronchitas ir lėtinis plaučių uždegimas. A. Šimkaus klinikoje „Therapia scientifica“ šios ligos yra gydomos efektyviais antibakteriniais ir priešuždegiminiais vaistais.

VIRŠKINIMO SISTEMOS LIGOS

Gastritai, opaligė, kolitai, tulžies pūslės, kasos ir kepenų uždegimai. Gydomos šias ligas sukeliančios infekcijos – helikobakterijozė ir kitos. Ligoniams parenkami tinkami maisto produktai ir skiriamas efektyvus dietinis gydymas pagal žymų Lietuvos praeities gydytoją docentą J. Gimžauską.

NERVŲ LIGOS, SUSIJUSIOS SU VIDAUS LIGOMIS

Epilepsija, išsėtinė sklerozė, encefalomielitas, Parkinsono liga, Alzheimerio liga, senatvinė silpnaprotystė, progresuojanti trumparegystė. Tai infekcinės-uždegiminės ligos, todėl jos yra gydomos antibakteriniais ir priešuždegiminiais vaistais, o taip pat efektyviomis vaistažolėmis. Nuo minėtų nervų ir akių ligų sveikstama, gydant su jomis susijusias vidaus ligas.

ODOS LIGOS

Žvynelinė (psoriazė), neurodermitas, trofinės opos. Nuo minėtų odos ligų sveikstama, gydant su jomis susijusias vidaus ligas.

Prisiregistravusiems gyventojams šeimos gydytojo ir klinikos konsultantų paslaugos teikiamos nemokamai.

A. Šimkaus klinikos „Therapia scientifica“ PASLAUGOS:

LIGŲ GYDYMAS IR DIAGNOSTIKA

Instrumentiniai tyrimai. Elektrokardiografija kompiuteriniu elektrokardiografu; skydliaukės mazgų ir įvairių limfmazgių matavimas nodometru; skydliaukės diagnostinės punkcijos; skydliaukės echoskopija; limfmazgių ir auglių diagnostinės punkcijos; kepenų, tulžies pūslės, kasos, inkstų, šlapimo pūslės, prostatos echoskopija; gimdos ir jos priedų echoskopija; akispūdžio matavimas (tonometrija); išverstakumo matavimas (egzoftalmometrija); vietinės temperatūros matavimas elektroniniu termometru; sėklidžių (kiaušinėlių) dydžio matavimas orchidometru; širdies echoskopija.

Laboratoriniai tyrimai. Bendras kraujo tyrimas; eritrocitų nusėdimo greičio nustatymas; kraujo grupės ir rezus faktoriaus nustatymas; gliukozės kiekio kraujyje nustatymas; cholesterolio kiekio kraujyje nustatymas; kraujo krešėjimo laiko nustatymas; kraujavimo laiko nustatymas; šlapimo tyrimas; prostatos specifinio antigeno (PSA) nustatymas; tepinėlis makšties švarumo laipsniui nustatyti; onkocitologinis tepinėlis iš gimdos kaklelio.

Sporto medicina. Dažnai pasitaiko atvejų, kai puikių fizinių duomenų geras, perspektyvus ir drausmingas sportininkas praranda sportinę formą ir nebegali pasiekti ankstesniųjų rezultatų arba nustoja tobulėti. To priežastimi dažniausiai būna slapti lėtinės infekcijos židiniai nosiaryklėje, sinusuose bei ausyse ir jų sukeltas uždegiminio pobūdžio širdies pažeidimas. Atsiranda nestiprūs skausmai širdies plote, padažnėja arba suretėja pulsas, atsiranda širdies permušimų, sumažėja tolerancija fiziniam krūviui, jo metu gali atsirasti dusulys. Tokiais atvejais A. Šimkaus klinikoje „Therapia scientifica“ dirbantys specialistai detaliai ieško minėtų infekcijų ir jas radę efektyviai išgydo. Detaliai įvertinama širdies būklė ir sėkmingai išgydomi esami širdies veiklos sutrikimai.

VISAPUSIŠKA PAGALBA NUO NESAIKINGO ALKOHOLIO VARTOJIMO

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Medicina, medicinos klinikos, medicinos paslaugos, klinikos Kaune, skydliaukės mazgų gydymas be operacijos, skydliaukės echoskopija, skydliaukės tyrimai, širdies ritmo sutrikimų gydymas, hipertonijos gydymas, širdies echoskopija, pilvo organų echoskopija, diabeto gydymas išvengiant insulino, sąnarių ligų, reumato gydymas, nevaisingumo gydymas, Šeimos gydytojas, šeimos klinika, privati klinika, Therapia scientifica, A. Šimkaus klinika „Therapia scientifica“ UAB, cukrinis diabetas, skydliaukė, skydliaukės mazgai, širdies ritmo sutrikimas, hipertonija, širdies ligos, sąnarių ligos, struma, plaučių ligos, virškinimo trakto ligos, nervų ligos, odos ligos, hipotirozės gydymas, reumatas, reumato gydymas, žvynelinė, psoriazė, žvynelinės – psoriazės gydymas

  • A. Šimkaus klinika „Therapia scientifica“, UAB - skydliaukės mazgų gydymas be operacijų, vidaus ligų gydymas
  • A. Šimkaus klinika „Therapia scientifica“, UAB - skydliaukės mazgų gydymas be operacijų, vidaus ligų gydymas
  • A. Šimkaus klinika „Therapia scientifica“, UAB - skydliaukės mazgų gydymas be operacijų, vidaus ligų gydymas
  • A. Šimkaus klinika „Therapia scientifica“, UAB - skydliaukės mazgų gydymas be operacijų, vidaus ligų gydymas
  • A. Šimkaus klinika „Therapia scientifica“, UAB - skydliaukės mazgų gydymas be operacijų, vidaus ligų gydymas

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus