Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

TERRA, UAB - palydovinė, vietinė, kabelinė TV įranga

Adresas: Draugystės g. 22,LT- 51256, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 132669961
PVM kodas: LT326699610

Tel. Nr.: (37) 313444
Faks.: (37) 313555TERRA, UAB VEIKLA: Palydovinė, vietinė, kabelinė TV įranga. Gamybos įmonė, kuri kuria ir gamina aukštos kokybės, specializuotą palydovinės, radijo ir kabelinės televizijos signalų priėmimo ir paskirstymo įrangą.

Įmonė veiklą pradėjo 1990 metų pabaigoje ir šiuo metu yra pirmaujantis palydovinės ir antžeminės televizijos įrangos gamintojas Rytų Europoje.

Nuo įmonės veikos pradžios, buvo pabrėžiama mokslinių tyrimų ir plėtros svarba. Ilgalaikė patirtis, aukštos kvalifikacijos radijo inžinieriai ir dizaineriai, taip pat modernaus dizaino produktai yra raktas į įmonės veikos sėkmę.

UAB „TERRA" yra patikimas partneris, turintis daugelio metų patirtį elektronikos srityje.

Šiuo metu Jums yra pristatoma UAB „TERRA" elektroninė parduotuvė. Čia Jūs galite įsigyti mūsų gaminamą įrangą: stiprintuvai, komutatoriai, moduliatoriai, optiniai imtuvai... Taip pat pateikiamos mūsų partnerių prekės: antenos, tvirtinimai, palydoviniai imtuvai, kabelis ar kita smulki įranga.

TERRA, UAB PASLAUGOS: 

Palydovinės, kabelinės ir vietinės televizijos įrangos projektavimas, gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba
Vietinės ir palydovinės TV antenų įrengimas, priežiūra, remontas
Mažmeninė ir didmeninė prekyba telekomunikacinių sistemų matavimo prietaisais, optinės TV signalų perdavimo ir priėmimo įranga

TERRA, UAB FILIALAI:

TERRA, UAB Vilniaus parduotuvė : Švitrigailos g. 11E, VILNIUS, tel.: (5) 2150405

Klaipėdos filialas: Rumpiškės g. 32-1,KLAIPĖDA, tel.: (46) 383269

Šiaulių parduotuvė: Vytauto g. 187A, ŠIAULIAI, tel.: (41) 437235

RAKTINIAI ŽODŽIAI

antenos, TV antenos, vietinės TV antenos, palydovinės TV antenos, antenų priedai, didmeninė, mažmeninė prekyba, palydovinės TV sistemos, kabeliai, bendraašiai kabeliai, tinklai, signalai, įdiegimas, antenų montavimas, įrengimas, elektroninė įranga, prietaisai, palydovinės televizijos įranga, kabelinės televizijos įranga, vietinės televizijos įranga, daugiakanaliai komutatoriai, magistraliniai, buto, namų, daugiakanaliai, plačiajuosčiai, daugiadiapazoniai, grįžtamojo kanalo stiprintuvai, vienašoniai, dvišoniai televiziniai moduliatoriai, kabelinės stotys, palydovinės TV imtuvai moduliatoriai, maitinimo įvorės, dalikliai, maitinimo šaltiniai, gamyba, prekyba, projektavimas, konverteriai, jungtys, aktyvieji ir pasyvieji TV signalo skirstymo elementai, tvirtinimo elementai, TV, SAT kištukiniai lizdai, telekomunikacinių sistemų matavimo prietaisai, optinė TV signalo perdavimo, priėmimo įranga, lygio matuokliai, spektro analizatoriai, Elektroninė įranga, jos priežiūra ir remontas, Palydovinės televizijos įranga, antenos, Projektavimas, Ryšių paslaugos, įranga ir jos priežiūra

 Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus