Spausdinti šį puslapį

Riebalų ir celiulito mažinimas su kriolipolizės ir smūginių bangų sinergijos terapija PROSHOCK ICE

Riebalų ir celiulito mažinimas su kriolipolizės ir smūginių bangų sinergijos terapija PROSHOCK ICE Riebalų ir celiulito mažinimas su kriolipolizės ir smūginių bangų sinergijos terapija PROSHOCK ICE

"Masažo Klinika" siūlo naujausią neinvazinę procedūrą, skirtą sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį  ir pluoštinį celiulitą tose vietose, kur daugiausia jie kaupiasi (pilvas, šlaunys, sėdmenys, rankos, nugara, blauzdos) - estetines-anticeliulitines kūno korekcijas su Proshock Ice aparatu, naudojančiu akustinių bangų ir kriolipolizės (šalčio) derinį.

Kriolipolizė yra neinvazinis metodas, naudojamas pašalinti riebalines ląsteles, nesukeliant  žalos kitiems audiniams. Akustinės (smūginės ) bangos yra naudojamos riebalinių ląstelių skaldymui bei sutelkia dėmesį į kolageninių sutrikimų struktūrą.

Riebalų ir celiulito mažinimas su kriolipolizės ir smūginių bangų sinergijos terapija PROSHOCK ICE! Garantuotas apčiuopiamas rezultatas po pirmosios procedūros, apimtys sumažėja 1 - 4 centimetrais, tačiau galutinis rezultatas pasimato per 15-30 dienų. Mūsų riebalinės ląstelės yra gerokai jautresnės šalčiui, nei kitos anatominės struktūros, pvz.: oda, derma, kraujagyslės, nervai ir raumenys. Kai bangos veikia odą ir poodinį riebalų sluoksnį, pakeičiama kolageno struktūra ir pagerėja celiulitui būdinga odos išvaizda.

Buvo atlikti tyrimai, kuriuose dalyvavo 21-62 metų amžiaus pacientai, kurio tikslas buvo stebėti naujos technikos efektus, gydant su celiulitu susijusias riebalų sankaupas, kad būtų galima įvertinti riebalų audinio pokyčius. Tyrimai parodė, kad ši nauja technika yra saugus, efektyvus, neinvazinis būdas kūno formavimui. Jis taip pat yra geriausia alternatyva pacientams, kuriems reikia pašalinti tiek nedidelį arba vidutinį riebalų ar celiulito kiekį arba nenori taikyti chirurginių kūno korekcijos procedūrų.

*Proshock Ice susideda iš  2 etapų: Šaldymo (šalčio lipolizė) - plokštė, kuri sušaldo riebalines ląsteles, ir iš karto po to, akustinių bangų, kurios sukelia ląstelių “sprogimą” ir pasišalinimą iš organizmo per limfą – Šoko terapija (smūginės bangos). Derinant šias dvi procedūras, sunaikintos riebalines ląstelės  žūsta ir 15-30 dienų laikotarpyje išvedamos per limfą. Todėl reikia gerti daug vandens norint išplauti.

Procedūra atliekama Masažo Klinikoje yra neskausminga ir trunka 1val., Jūsų pasirinktoje srityje. Reikalingos 5-6 procedūros galutiniam tikslui pasiekti.

Šaldomoji lipolizė vyksta lėtais braukiamaisiais judesiais, stimuliuojanti gydomąją sritį (temperatūra – nuo 0 iki –5 °C). Po to seka smūginis zondas, kuris  kartu su laidžiu geliu naudojamas smūginei terapijai atlikti. Pakartotiną procedūrą galima atlikti tik po 15 dienų.

Po procedūros pacientai gali tęsti savo įprastą kasdieninę veiklą. Nėra jokio šalutinio poveikio. Palaikomosioms procedūroms rekomenduojame kas 2 - 4 mėnesius pasidaryti anticeliulitinių, limfodrenažinių masažų kursą.

Pranašumai:

Ne invazinės procedūros: galima atlikti kasdieninę veiklą ir fizinius pratimus iš karto po gydymo. Be jokių adatų ar chirurginių korekcijos procedūrų.

Neskausmingai: nejaučiama skausmo ar diskomforto procedūros metu.

Saugus: šalčio sistema veikia tik riebalines ląsteles, nepažeidžiant kitų audinių

Puikūs rezultatai: Pirmasis efektas matomas IŠ KARTO! Apimtys sumažėja 1-4cm.

Procedūrų metu, rekomenduojama pasidaryti Roll masažus, presoterapijos procedūras arba vakuuminius masažus tam, kad dar labiau suaktyvinti limfotaką ir greičiau išplauti iš organizmo sunaikintas riebalines ląsteles.

Proshock Ice kontraindikacijos: nėštumas, žindymas, menstruacijos (pirmas 3 dienas nerekomenduojama), ne mažiau kaip mėnesis po operacijos, širdies stimuliatoriai, miokardo sklerozė ir kitos rimtos širdies patologijos, sąnarių protezai (vietose, kur  daroma procedūra), kraujo krešėjimo sutrikimai ir uždegiminiai procesai, ūminės infekcijos, inkstų ir kepenų sutrikimai, kūno viduje esantys metaliniai implantai (vietose, kur daroma procedūra), hepatitas, hipertenzija, vėžys, vestibulopatija, kardio sutrikimai, dermatitas, epilepsija, osteoporozė, tuberkuliozė, venų uždegimas, ūmus flebitas, hipotonija, neurologinės ligos, galvos sužeidimai, vaisingumo epifizė, alregija geliui.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio