Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Žymiems elektrotechnikos gamintojams atstovaujanti UAB UTU švenčia 20-mečio jubiliejų

Žymiems elektrotechnikos gamintojams atstovaujanti UAB UTU švenčia 20-mečio jubiliejų Žymiems elektrotechnikos gamintojams atstovaujanti UAB UTU švenčia 20-mečio jubiliejų

Įmonė „UTU“ UAB 2018 metų rugsėjį minėjo reikšmingą 20-ąjį jubiliejų. Šia proga jos direktorius bei vadovas Baltijos šalims Gintaras Plankis savo tiesioginius ir netiesioginius klientus bei elektrotechninės pakraipos studijų studentus maloniai pakvietė į Vilniaus televizijos bokštą, kur svečiai galėjo ne tik iš paukščio skrydžio pasigrožėti miesto panorama, bet ir apžiūrėti įmonės surengtą atstovaujamų gamintojų ekspozicinę parodą, pasiklausyti koncerto. Skambėjo išskirtinės padėkos žodžiai ir įmonės darbuotojams, kurie jau daugybę metų rūpinasi ir užtikrina įmonės veiklą, taip pat ir įmonės klientams – didmenininkams, be kurių nebūtų įmanoma sėkminga bendrovės veikla.

Žymiems elektrotechnikos gamintojams atstovaujanti UAB UTU švenčia 20-mečio jubiliejų

Gimtadienio jubiliejui Vilniaus televizijos bokštas pasirinktas neatsitiktinai

UAB „UTU“ turi didelę patirtį galios elektrotechninių komponentų bei elektronikos įrenginių pardavimo, priežiūros, konsultavimo ir projektinių skaičiavimų srityje, o bendrovės istorinės ištakos siekia ir Vokietiją, ir Suomijos kraštą. Šiandien gerai žinoma ir vertinama visoje šalyje „UTU“ UAB priklauso „UTU Group“ šeimyninei suomių įmonei, įkurtai 1919 metais. Ji kitąmet švęs savo 100 metų jubiliejų – drąsiai galima sakyti, kad jos įgūdžiai, patirtis ir tradicijos skaičiuojamos šimtmečiu.

Įmonės 20 metų jubiliejaus renginiui Vilniaus televizijos bokštas pasirinktas neatsitiktinai. Ekskursijos metu svečiai galėjo pabuvoti erdvėse, kurios paprastai būna uždaros visuomenei, sužinoti, kaip buvo projektuojamas, statomas aukščiausias Lietuvos statinys. Gimtadienio dalyviai iš bokšto vidaus galėjo pamatyti tai, ką regi iš išorės: jo liemenį, taurę, kitus konstrukcinius bei inžinerinius elementus. „Džiaugiuosi, kad renginio metu galėjome tarti nuoširdų ačiū kiekvienam įmonės klientui, nes visi jie savo kasdieniu darbu ir patikimu bendradarbiavimu prisideda ne tik prie mūsų, bet ir visos Lietuvos gerovės, susipažinti su studentais – galbūt būsimais mūsų klientais ar darbuotojais, taip pat parodos metu pristatyti naujausius gaminius, priminti apie senuosius“, – sakė „UTU“ UAB direktorius bei vadovas Baltijos šalims G. Plankis.

Žymiems elektrotechnikos gamintojams atstovaujanti UAB UTU švenčia 20-mečio jubiliejų

Vakarinėje renginio dalyje daugiau nei dešimties didelių įmonių, su kuriomis „UTU“ sieja ilgametis bendradarbiavimas, atstovams G. Plankis įteikė specialiai šiai šventei skirtas atminimo dovanėles. Jubiliejui skirtus vieno didžiausių įmonės produktų gamintojo „Hager“ logotipu papuoštus laikrodžius laimėjo klientai, žaidimo metu sukę laimės ratą. Anot vadovo Baltijos šalims, šventė ir padėkos dovanėlės – tai tik simboliai, išreiškiantys jiems dėkingumą ir pagarbą už kartu praleistus metus, sklandų darbą drauge. Iškilmingą šventę padėjo organizuoti „Eventum Group“ personalas, renginį vedė Domantas Bugailiškis, o vakarą vainikavo grupės „Waternotes“ koncertas, nuotaikingas iliuzionisto Justino Malinausko pasirodymas bei didelis ir skanus šventinis tortas.

Didelė patirtis elektrotechnikos komponentų bei galios elektronikos įrenginių pardavimo ir priežiūros srityse

Per 20 metų iš tikrųjų įvyko daug reikšmingų pokyčių. Jeigu reikėtų išrinkti svarbiausius, suteikusius įmonei stiprios bendrovės statusą, ko gero, tai būtų kryptingas ir nuoseklus bendradarbiavimas su įmonės klientais – didmenininkais, ilgalaikių ryšių su gamintojais stiprinimas, nauji rinkoje vykdomi projektai. Bemaž nepakitęs nuo to laiko išliko įmonės veiklos pobūdis. „UTU“ UAB tiekia ir parduoda aukštos kokybės elektrotechnikos prekes ir jų techninius sprendimus. Kartu su savo patikimais partneriais bendrovė teikia visapusiško klientų aptarnavimo ir mokymų paslaugas. „Turime didelę patirtį elektrotechnikos komponentų bei galios elektronikos įrenginių pardavimo, priežiūros, konsultavimo ir projektinių skaičiavimų srityse, – apie veiklas pasakojo „UTU“ UAB direktorius bei vadovas Baltijos šalims G. Plankis. – Galios elektronikos įrenginių servisas – neatsiejama nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS), akumuliatorių baterijų bei kitų galios elektronikos įrenginių pardavimo sudedamoji dalis. Tam, kad įrenginiai patikimai užtikrintų elektros energijos tiekimą, juos reikia periodiškai prižiūrėti. Mes teikiame serviso paslaugas tiek garantiniams galios elektronikos įrenginiams, tiek siūlome priežiūrą garantiniam laikotarpiui pasibaigus. Prašome kreiptis į mūsų specialistus – jie įvertins Jūsų galios elektronikos įrenginių būklę ir pateiks galios elektronikos įrenginių apžiūros, priežiūros, remonto, akumuliatorių baterijų keitimo pasiūlymą.“

UAB „UTU“ atstovauja gerai žinomiems ir pripažintiems kokybiškų produktų elektrotechnikos gamintojams: „Hager“, „Berker“, „Atlas Copco“, „Benedikt & Jäger“, „Bussmann by Eaton“, „Elko EP“, „Eltek“, FIAMM, FRER, „Fanox“, „General Electric Digital Energy“, „Katko“, „Noratel“, „Palazzoli“, „Salicru“, „Schäfer“, „Sälzer“, „Victron Energy“, „Zennio“ ir kt. „Pati įmonė tvirtas pozicijas šalyje užsitarnavo sąžiningu darbu ir atsakingu požiūriu. Darnus kolektyvo branduolys labai stiprus – tai darbuotojai, turintys žinių bagažą bei gebantys veikti profesionaliai tiek savarankiškai, tiek kartu kaip komanda“, – pasidžiaugė vadovas.

Straipsnis parengtas pagal: structum.lt; „UTU“ UAB 20-mečio jubiliejus: švenčiame kartu“

UTU, UAB

Daugiau informacijos: www.utu.lt

UTU, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus