ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Židinio šilumos izoliacija - ROCKWOOL

Židinio šilumos izoliacija - ROCKWOOL Židinio šilumos izoliacija - ROCKWOOL

Židinio šilumos izoliacija. Šiandien židinys namuose yra įprastas dalykas. Kas skaičiuoja išlaidas, tas tikrai žino, kad nepakanka tik gero židinio įdėklo, būtina įrengti ir saugią bei tvirtą jo izoliaciją. Tik tuomet židinys ne tik papuoš svetainę, bet ir taps puikus šilumos šaltinis.

1r

Tiksli FIREROCK plokščių išdėstymo tvarka ir itin tikslus supjaustymas sumažiną jų sąnaudas ir atliekų kiekį. Plokštės tvirtinamos mechaniškai naudojant nerūdijančio plieno tvirtinimo profilius arba klijuojamos specialiais aukštos temperatūros poveikiui atspariais klijais.

Galinė židinio siena, turinti sąlytį su karštu oru, turi būti padengta FIREROCK plokštėmis. Aliuminio folija dengtas plokštės paviršius, specialiais klijais tvirtai priklijuotas prie akmens vatos plokščių, atspindi šilumą, todėl daugiau karšto oro išlieka židinio kameros viduje. Tas oras bus toliau skleidžiamas į kitas patalpas.

 

2r

 

Tarpų tarp gretimų plokščių sandarinimui naudojama lipni aukštai temperatūrai atspari aliuminio juostelė. Klijuojant būtina išlaikyti lipnios aliuminio juostelės sujungimo tęstinumą. Tai padės išvengti plyšių, per kuriuos nešvarumai gali patekti į židinio išorę ar patalpos vidų.

Tarp židinio įdėklo ir FIREROCK plokščių paliekamas ne mažesnis negu 4 cm oro tarpas.

3r

Ne mažiau svarbu izoliuoti mūrines arba (ir) medines konstrukcijas FIREROCK plokštėmis. Neizoliuotos konstrukcijos gali būti pažeistos. Įrengus apatinę židinio dalį, montuojami metaliniai profiliai, naudojami kaip FIREROCK ir gipso kartono plokščių karkasas.

4r

Atkreiptinas ypatingas dėmesys į tikslų FIREROCK plokščių sumontavimą karkase ir visų sandūrų suklijavimą lipnia aliuminio juostele.

Siekiant sumažinti karšto oro poveikį luboms, iš karto po jomis įrengiama dekompresijos kamera ir joje tvirtinamos FIREROCK plokštės. Kitu etapu prie karkaso montuojamos gipso kartono plokštės ir kiti apdailos elementai, pvz., vėdinimo grotelės, bei atliekami apdailos darbai.

Aukščiau aprašyti darbai yra tik rekomendacinio pobūdžio.

Atsižvelgiant į saugą ir ROCKWOOL naudojimo efektyvumą, rekomenduojama, kad kompleksinį židinio įrengimą atliktų specializuotos įmonės ar specialistai.

6

ROCKWOOL, UAB

Daugiau informacijos: www.rockwool.lt

ROCKWOOL, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus