ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

YILMAZ REDUKTOR BALTIC, UAB - reduktoriai ir motoreduktoriai pramonei

Adresas:
Beržų g. 8, LT-36233, PANEVĖŽYS, Lietuva


Įmonės kodas: 302634287
PVM kodas: LT100006158614

Tel. Nr.: (45) 508284
Mob. Nr.: (615) 70645YILMAZ REDUKTOR BALTIC, UAB VEIKLA: Reduktoriai ir motoreduktoriai pramonei. Mūsų gaminami reduktoriai ir motoreduktoriai yra naudojami daugelyje pramonės šakų, taip pat ir sunkiojoje pramonėje kur reikalaujama aukšta kokybė ir patikimumas. Mūsų gamybos reduktoriai ir motoreduktoriai yra parduodami visame pasaulyje. Mes dirbame su klientu ne tik prieš, bet ir po pardavimo.

YILZMAR REDUKTOR reduktoriu gamykla įkurta 1958 metais Mesuto Yilmazo. Per trumpą laikotarpį YILZMAR REDUKTOR pavyko tapti savo šalies lyderiu reduktorių gamyboje dėl: aukštos produkcijos kokybės, darbo disciplinos, pritaikytos teisingos strategijos ir nuolatinės vizijos. Šiandien YILMAZ REDUKTOR yra lyderiaujantis reduktorių gamintojas Turkijoje ir YILMAZ vardas yra vis geriau žinomas pasaulyje.

Panaudodami naujausias technologijas, didele patirti ir inžinerinius sprendimus, mes kuriame produktus atitinkančius aukščiausius reikalavimus rinkoje. Mes esame ir liksime jūsų patikimais partneriais.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

parduodu elektros varikli, parduodu reduktoriu, parduodu naudota generatoriu, motoreduktoriai, Cilindrinių krumpliaračių monoblokiniai reduktoriai, Cilindrinių krumpliaračių lygiagrečių velenų reduktoriai, Sliekiniai reduktoriai, Horizontalaus tvirtinimo reduktoriai, daugiapakopiai reduktoriai, Cilindrinių kūginių krumpliaračių reduktoriai, cilindrinių krumpliaračių reduktoriai, kūginių krumpliaračių reduktoriai, Planetariniai reduktoriai, Lygiagrečių velenų reduktoriai, dviejų pakopų monoblokiniai reduktoriai, Žemos įtampos trifaziai elektros varikliai, trifaziai elektros varikliai, Vienfaziai elektros varikliai, elektros varikliai kompresoriams, elektros varikliai hidrauliniams siurbliams, elektros varikliai išcentriniams siurbliams.
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus