visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Xypex Patch‘n Plug pranašumai

Xypex Patch‘n Plug pranašumai Xypex Patch‘n Plug pranašumai

Xypex Patch‘n Plug yra efektyviausias greitai stingstantis hidraulinis cementinis mišinys gausioje panašių produktų rinkoje. Šis teiginys paremtas faktu, jog Xypex Patch‘n Plug pasižymi Xypex kristalizaciniu efektu, kuris išskiria ir pakelia produktą į aukštesnį lygmenį. Šiame straipsnyje mėginsime tai pagrįsti.

Greitai stingstantys hidrauliniai cementiniai mišiniai specialiai sukurti kamšyti skylėms ir trūkiams betone, pro kuriuos aktyviai teka vanduo. Paprastai tokie mišiniai pasižymi labai trumpu darbo laiku ir labai greitu sukietėjimu. Daugumos mišinių darbo laikas svyruoja tarp 75 ir 195 sekundžių, po 45 sekundžių maišymo. Darbo su Xypex Patch‘n Plug laikas yra maždaug per šių ribų vidurį ir nors Xypex gamintojams atrodo, jog tokia trukmė yra ideali, būna skirtingų nuomonių.

Svarbiausia Xypex Patch‘n Plug savybė, išskirianti jį iš kitų produktų – sudėtyje esantys aktyvūs Xypex kristalizacinės technologijos chemikalai. Tai – didžiulis pranašumas, kadangi aktyvūs chemikalai, užtaisius defektą, iš mišinio pereina į aplink esantį betoną ir papildomai sandarina plyšius, bei kitus betono trūkumus giliai konstrukcijos viduje. Taip užtikrinamas ilgalaikis sandarumas. Kiti produktai šios savybės neturi, todėl veikia tik kaip „kamštis“.

Xypex kristalai ima formuotis aktyviesiems chemikalams patekus į drėgną aplinką defekto vietoje. Tuomet kristalas ima augti, kol galiausiai užsandarina defektą dažnai visame konstrukcijos storyje. Aktyviųjų Xypex chemikalų plitimas į aplink kamštį esantį betoną, užtikrina, jog bus užsandarinti net naujai atsivėrę trūkiai. Konkuruojantys produktai aktyviųjų kristalus auginančių chemikalų savo sudėtyje neturi, todėl bet kokie ateityje aplink kamštį atsiradę trūkiai ar kiti defektai, reikalaus papildomo remonto.

Xypex kristalinė technologija užsandarina trūkius, atsivėrusius pačiame kamštyje, arba vietose, kur kamštis liečiasi su betonu. Tokie trūkiai gali atsirasti, kai statinys pastatytas seismiškai aktyviose vietovėse, arba rezervuaruose, kurie periodiškai užpildomi ir išleidžiami. Kiti greitai stingstantys mišiniai savaime neužsandarins naujai atsiradusių trūkių, todėl po kiekvieno konstrukcijos judėjimo gali atsirasti prabėgimų. Nors Xypex Patch‘n Plug ir visa Xypex kristalinė technologija nėra skirta naudoti ten, kur numatomi periodiški siūlių ar trūkių judėjimai, tačiau atsitikus nenumatytiems ar nereguliariems judėjimams, savaiminis trūkių sandarinimas labai praverčia.

Taigi, neskaitant nepriekaištingos Xypex Patch‘n Plug kokybės ir puikių mechaninių rodiklių, Xypex kristalinė technologija padaro šį produktą žymiai pranašesnį už kitus panašius hidraulinius greitai stingstančius mišinius.

Patikimai visam laikui tiek šlapius, tiek sausus trūkius suremontuojantis ir užsandarinantis Xypex Patch‘n Plug yra vienas iš Xypex produktų linijos, skirtos betono hidroizoliavimui, apsaugai ir remontui.

Inovacijos ir kokybės kontrolė leido Xypex tapti pasauliniu lyderiu savo srityje.

Rekomenduojama defekto per kurį prateka vanduo remonto technologija

 Xypex Patch‘n Plug pranašumai


 • Prabėgimo vietose išdaužomi “Π” formos grioveliai kurių plotis apie 25mm o gylis 50 – 75mm
 • Įpilti 1 dalį vandens į 3,5 dalis Patch’n Plug ir maišyti, kol gausis stangri glaisto konsistencijos masė. Nemaišyti daugiau negu galima sunaudoti per 3 minutes. Geresni rezultatai bus pasiekti, jei vandens temperatūra bus 15oC – 20oC. Greitam pratekėjimo sustabdymui galima pradžioje naudoti beveik sausą mišinį.
 • Iš sumaišytos masės rankomis suformuoti kamštį (atliekant darbus mūvėti pirštines). Įspausti kamštį į plyšį ir laikyti tol, kol suformuota masė sukietės.
 • Sandarinant plyšius darbus atlikti nuo aukščiausio taško žemyn.

Kai pratekančio vandens kiekis didelis, bei esant labai stipriam vandens spaudimui gali būti reikalingas nuvedantis vamzdelis, kad sumažintų slėgį darbų metu.

 • Kaltu ir plaktuku  (arba elektriniu plaktuku) iškirsti betoną toje vietoje, kur matomas didžiausias vandens pratekėjimas.
 • Į išdaužytą plyšį įstatyti vamzdelį ir aptaisyti jį su Patch’n Plug, nuvedant vandens srovę per vamzdelį. Tai sumažina vandens spaudimą, kol remontuojamas aplinkinis plotas. Leisti stingti mažiausiai 24 valandas.
 • Pašalinti vamzdelį ir užtaisyti likusią skylę. Jeigu vandens srovė stipri, skylę užkišti metaliniu ar mediniu kamščiu ir tik po to užtaisyti su Patch’n Plug.
 • Griovelis ir aplinkinis betonas nutepamas Xypex Concentrate sunaudojant apie 0,8-1,0kg/m2.
 • Griovelis užpildomas naudojant tirštos konsistencijos Xypex Concentrate mišinį.

VIZGINTOS STATYBA, UAB

Daugiau informacijos: www.vizginta.lt

VIZGINTOS STATYBA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus