ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

WooMax medžio kompozito terasinės lentos – puikus sprendimas estetiškoms, ilgaamžėms ir lengvai prižiūrimoms terasoms

WooMax medžio kompozito terasinės lentos – puikus sprendimas estetiškoms, ilgaamžėms ir lengvai prižiūrimoms terasoms WooMax medžio kompozito terasinės lentos – puikus sprendimas estetiškoms, ilgaamžėms ir lengvai prižiūrimoms terasoms

SERFAS, UAB

www.serfas.lt

Lauko terasos vis labiau populiarėja. Jos ne tik harmoningai papildo namo eksterjerą, bet ir sukuria jaukią erdvę laiko praleidimui lauke. Tačiau įsirengiant terasą norisi, kad ji būtų ne tik išvaizdi, bet ir ilgalaikė – atspari drėgmei, kintančiai temperatūrai, šalčiui, saulės poveikiui, nusidėvėjimui, be to, nereikalautų ypatingos priežiūros. Vargu ar terasa iš natūralios medienos gali patenkinti visus šiuos reikalavimus. Tačiau UAB „Serfas“ siūlo puikią jos alternatyvą, kuri patenkins net išrankiausią pirkėją.

„WooMax“ WPC (Wood Plastic Composite) terasa yra naujas, novatoriškas, ilgaamžis medienos ir plastiko kompozito gaminys. Medienos plastiko kompozito lentos pagamintos iš bambuko medžio dulkių (60%), aukšto spaudimo polietileno (HDPE) (30%) ir priedų (10%). Jos yra nedegios, atsparios vandens garams, drėgmei ir tiesioginiam vandeniui. Kompozito terasinės lentos gaminamos specialiai šiaurinio klimato oro sąlygoms, tad jos atsparios šalčiui ir temperatūrų svyravimams. WPC terasinių lentų nereikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių – UV spinduliai nepakenks nei medžiagos patvarumui, nei tvirtumui.

„WooMax“ medienos plastiko kompozito lentos, skirtingai nei natūrali mediena, nepleišėja, neskyla ir neturi šakų. O tai reiškia, kad nėra jokio pavojaus įsivaryti rakštį, todėl po terasą galima drąsiai vaikščioti basomis, nereikės nerimauti dėl ropojančių ar dar netvirtai vaikštančių mažylių saugumo. 

WPC terasinės lentos atrodo kaip švelnus, gerai nupoliruotas medis, praktiškai „amžinas medis“. Kadangi medžiagoje yra natūralaus medžio pluošto, veikiant saulei ir drėgmei, spalvų sodrumas nežymiai gali keistis, tačiau stabilizuojasi per 6-8 savaites. Kokybiškos lentos garantuoja estetišką vaizdą ilgam, todėl net ir po 5 metų, nuplovus terasą, ji atrodys kaip ką tik sumontuota. Lentų paviršius yra apdorotas taip, jog net sušlapusios terasos grindys bus visiškai neslidžios. Tokia terasa saugi vaikščioti net lyjant lietui, todėl tai ypač svarbu vaikus auginančioms šeimoms. Jų nereikia papildomai impregnuoti, dažyti, renovuoti ar kaip nors ypatingai prižiūrėti, joms nebūtinos kokios nors specialios ir brangios priežiūros priemonės, valymas neatima daug laiko. Iš tokių lentų pagamintą terasą galima valyti aukšto slėgio plovimo įrenginiais, jei slėgis neviršija 80 barų. Jei terasoje yra įrengta kepsninė bei valgymo zona, neišvengiama ir riebalinių dėmių. Riebalų ir tepalų dėmes galima valyti įprastomis buitinėmis valymo priemonėmis. Norint, kad dėmės neįsisenėtų, jas būtina pašalinti nedelsiant. Valymui negalima naudoti valymo mašinų ir tirpiklių. Kad būtų užtikrintas geras vandens nuotėkis nuo terasos, būtina reguliariai valyti tarpus tarp lentų.

WooMax medžio kompozito terasinės lentos

UAB „Serfas“ sandėliuoja pagamintus didesnius kiekius lentų, todėl neužtruksite laukdami produkcijos, galėsite įvertinti produkcijos kokybę. Įmonė siūlo platų WPC lentų spalvų bei atspalvių pasirinkimą, todėl jos tinka prie įvairiausių spalvinių sprendimų. Natūralių gamtos spalvų – rudos bei pilkos atspalviai – suteikia galimybę iki smulkmenų suderinti vizualiai patrauklų ir estetišką terasos vaizdą: kiemo terasose, sodo takeliuose, lodžijose ir balkonuose, prie baseinų, pirčių ir ežerų montuojant takelius ir lieptelius, parkuose – suoliukus. Namų eksterjere rekomenduojama išlaikyti trijų spalvų balansą, kuris leidžia pasiekti aplinkos vientisumą ir estetišką vaizdą. Nors pilnavidurės ir tuščiavidurės lentos išoriškai atrodo vienodai – jų panaudojimas skiriasi. Terasoms prie namų pakanka tuščiavidurių, o erdvėse, kuriose stovi kubilas, baseinas – reikia pilnavidurių lentų. Jei abejojate, kokios lentos tinkamiausios būtent Jūsų planuojamai terasai, kreipkitės į UAB „Serfas“ darbuotojus, kurie mielai pakonsultuos ir padės išsirinkti.

Mėgstantiems meistrauti, terasą iš WPC lentų nesudėtinga susimontuoti ir patiems. Gaminius iš kompozito lentų galima apdoroti mechaniškai (pjauti, gręžti, obliuoti) ir montuoti, kaip ir gaminius iš įprasto medžio, naudojant standartinius instrumentus. Optimali temperatūra montavimo darbų atlikimui yra nuo +5°C iki +30°C. Būtinas minimalus 0,4 cm tarpas tarp lentų ir kitų kietų konstrukcijų. Norint išvengti šilumos ir drėgmės susikaupimo, turi būti užtikrinama natūrali konstrukcijos ventiliacija. Gaminiai iš WPC negali būti naudojami kaip nešančiųjų konstrukcijų elementai. „Woomax“ lentos montuojamos tvirtinimo laikikliais. Laikikliai tvirtinami prie skersinių sijų su savaiminio sriegimo medsraigčiais, priklausomai nuo skersinių sijų medžiagos.

WooMax medžio kompozito terasinės lentos

Rinkoje galima įsigyti įvairių nekokybiškų terasinių lentų ir pamatyti daug nepavykusių projektų, tačiau norint pasistatyti ilgaamžę terasą, gauti profesionalius patarimus, susijusius su terasos montavimu, priežiūra ir eksploatacija, visuomet verta kreiptis į UAB „Serfas“ atstovus.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus