ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Visi vieno žandikaulio dantys tik ant 4 implantų – dantų atstatymas ALL-ON-4® metodu nuo 3999 Eur!

Visi vieno žandikaulio dantys tik ant 4 implantų – dantų atstatymas ALL-ON-4® metodu nuo 3999 Eur! Visi vieno žandikaulio dantys tik ant 4 implantų – dantų atstatymas ALL-ON-4® metodu nuo 3999 Eur!

„Šypsenos akademija“ turi puikų pasiūlymą praradusiems dantis – tai neturinti analogų „ALL-ON-4®“ (liet. Visi ant keturių) metodika. Taikant šį inovatyvų metodą vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti naudojami tik 4 implantai. „ALL-ON-4®“ metodas iš esmės keičia visą gydymo eigą, sutrumpina procedūrų laiką ir mažina sąnaudas. Šis būdas taip pat leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

„ALL-ON-4®“ dantų atstatymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi išimamieji protezai. Išimami pilni protezai sukeldavo nemažai nepatogumų: nešiojant juos per ilgai – keliamas pavojus gretimiems dantims ir aplinkiniams burnos audiniams; išimamus plokštelinius protezus tenka priprasti dėvėti; protezai yra svetimkūnis, neįprastas, nervinių galūnių ir burnos gleivinės dirgiklis kuris lemia padidėjusį seilėtekį, kalbos sutrikimus, maisto kramtymo ar rijimo sutrikimus, netgi pykinimą.

Siekiant išvengti šių nepatogumų, buvo sukurta „ALL-ON-4®“ metodika, kurią taikant ant implantų fiksuojamas neišimamas dantų protezas, kuris yra stabilus, nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis, kaip gali nutikti plokštelei. Protezai ant implantų visiškai atkuria kramtymo funkciją, kuri prilygsta valgymui esant natūraliems dantims.

„ALL-ON-4®“ gydymo metodika yra vienas geriausių pasirinkimų sprendžiant pacientų praradusių daugumą ar visus dantis problemas. „Šypsenos akademija“ klinikoje protezų pasiūla plati, tad pacientai atsižvelgdami į savo poreikius, situaciją ir galimybes su gydytojo odontologo pagalba ir išvadomis, turi visas priemones išsirinkti jiems patį tinkamiausią variantą, patenkinantį visus jo lūkesčius.

Odontologijos klinika „Šypsenos akademija“ turi ypatingą pasiūlymą – visi vieno žandikaulio dantys „ALL-ON-4®“ metodu – nuo 3999 Eur! Pasinaudokite juo ir džiaukitės plačia šypsena jau dabar.

https://sypsenosakademija.lt/straipsniai/all-on-4-metodika/ patogiai ir greitai užsiregistruokite skaitmeniniam dantų būklės tyrimui, kuriuos atlikęs specialistas jus nukreips NEMOKAMAI konsultacijai pas implantuojantį gydytoją.

Visi vieno žandikaulio dantys tik ant 4 implantų

Daugiau informacijos apie akcijos sąlygas ir galiojimo trukmę Jums suteiks „Šypsenos akademija“ specialistai.

Šypsenos akademija, UAB

Daugiau informacijos:

sypsenosakademija.lt

Šypsenos akademija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus