visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Virtuvės baldai. Patarimai renkantis virtuvės baldų komplektą

Virtuvės baldai. Patarimai renkantis virtuvės baldų komplektą Virtuvės baldai. Patarimai renkantis virtuvės baldų komplektą

Virtuvės baldai. Patarimai renkantis virtuvės baldų komplektą. Kaip teigia UAB „Dendrus“ nestandartinių baldų gamybos įmonės specialistai SKUBĖTI NEVERTA! Nusprendusiam keisti virtuvės baldus patariame neskubėti pirkti. Prieš einant į baldų saloną reikia apsispręsti, ko norima. Būna, kad susižavima ryškiais, modernaus dizaino baldais. Dažniausiai baldų salonuose jie statomi matomoje vietoje, kad patrauktų pirkėjų dėmesį. Deja, pastatyti ankštame bute tokie baldai atrodys visai kitaip, erzins ryškiomis spalvomis ir žmogus pasigailės juos įsigijęs.

ĮVERTINKIT SAVO POREIKIUS

Vienokius baldus ir buitinę techniką turėtų rinktis didelė ir mėgstanti ruošti maistą namuose šeima, kitokius – maža ir nedaug laiko namuose praleidžianti šeima. Labai svarbu įvertinti savo įpročius.
Jei šeimininkė mėgsta kaupti atsargas, perka daug priemonių maistui ruošti, jai reikės talpių spintelių. Jaunos šeimos renkasi lengvus virtuvės baldus ir daugybę daiktų laiko ant atvirų lentynų. Tačiau atviri horizontalūs paviršiai kaupia dulkes.
Kartais, preciziškos tvarkos mėgėjai pageidauja, kad net mikrobangų krosnelė būtų paslėpta. To nereikėtų daryti. Jei yra vietos, ant stalviršio galima laikyti virtuvinį kombainą ar kitus dažnai naudojamus daiktus.

KOKIAS SPINTELES PASIRINKTI?

Dažnas norintis patogių virtuvės baldų nesusimąsto, ar tai, kas tinka kitiems, tiks ir jam. „Labai patogu, kai viršuje kabinamų spintelių durelės ne atsidaro į šonus, o specialiu mechanizmu pakeliamos į viršų. Tokio varianto nepatariame rinktis mažo ūgio šeimininkėms. Joms patogesnės butų įprastai atsidarančios arba stumdomos spintelių durelės.
Beje, virtuvės baldų aukštį būtina pasirinkti pagal ūgį, nes daug patogiau ruošti valgį ar plauti indus, jei nereikia stipriai pasilenkti. Kita klaida – mažoje daugiabučio virtuvėje įkomponuoti kampinę spintelę. Kalbantis su užsakovais išaiškėja, kad virtuvė su kampine spintele sužavėjo lankantis pas ką nors svečiuose, bet liko nepastebėta viena „smulkmena“ – ten buvo dvigubai didesnis plotas“.

SVARBU! VENTILIACIJA

Gyvenantys daugiabučiuose, keisdami virtuvės baldus, dažniausiai viryklę turi statyti ten, kur yra ventiliacijos anga. Garų rinktuvas efektyviai dirba tada, kai iki angos trumpesnis ir tiesesnis kelias. Jei nuspręsta, kad viryklė stovės keliolika metrų nuo ventiliacijos angos, patariame rinktis garų rinktuvą su filtrais. Ventiliacijos angą būtinai reikia palikti. Per ją patalpa bus vėdinama.

KUR NEVERTA TAUPYTI

Kai kas suka galvą, kaip sutaupyti ir kurią baldų dalį galima pirkti paprastesnę, planuojant vėliau pakeisti geresne ir brangesne.
Neverta taupyti renkantis furnitūrą. Nusipirkę spinteles su pigiais bėgeliais jau po mėnesio skundžiasi, kad stalčiai sunkiai ir triukšmingai juda arba užstringa. Jeigu išsvajotiems virtuvės baldams trūksta pinigų, galima parinkti pigesnį stalviršį arba dureles. Vėliau jas nesunkiai bus galima pakeisti kitais.

SPALVOS IR BUITINĖ TECHNIKA

Kitas galvosūkis, ką daryti su baltu prie baldų spalvos nesiderinančiu šaldytuvu, kurio nesinori keisti. Jei virtuvėje keletas baltų buitinės technikos daiktų, pavyzdžiui, viryklė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė – puiku. Juos galima lengvai komponuoti parenkant baltus arba šviesius baldų akcentus. Jei tik vienas baltas daiktas, patariame rinktis tokius baldus, kuriuose yra baltos spalvos. Tokiu atveju reikėtų apsispręsti, ar laikui bėgant bus perkamas integruojamas šaldytuvas, ar virtuvėje atsiras daugiau baltos neintegruotos buitinės technikos.
Nusprendusiems vėliau pirkti integruojamą techniką baldus galima suprojektuoti taip, kad jie atliktų kitas funkcijas, pavyzdžiui, toje vietoje, kur stovės indaplovė, galima įrengti spintelę rečiau naudojamiems virtuvės rakandams laikyti.
UAB „Dendrus“ įmonė, įgijusi nemažą patirtį nestandartinių kietųjų baldų gamyboje.

Pagrindiniai UAB „Dendrus“ tikslai – Jūsų idėjų realizavimas, naujausių medžiagų ir technologijų panaudojimas, aukščiausios baldų kokybės siekimas.

Per savo gyvavimo metus esame pagaminę pačių įvairiausių baldų: nuo vonios kambario spintelių, virtuvės komplektų, visiško nuosavo namo ar netgi visų Hilton viešbučio kambarių apstatymo. Modernių įrengimų dėka, nebijodami pačių drąsiausių sprendimų, kiek įmanoma stengiamės įgyvendinti visas mūsų klientų užmačias bei norus.

Baldų gamyboje naudojame ekologiškai švarias, Europos standartus atitinkančias medžiagas: medžio drožlių plokštę (laminuotą ar faneruotą), vidutinio tankio plaušo plokštę (ją nudažysime Jūsų pageidaujama spalva), aukšto slėgio laminatus, stiklą (dažytą stiklą), metalą, montuojame kokybišką furnitūrą.

Įmonė siūlo nemokamas konsultacijas ir vizitus Jums patogiu laiku, po kurių individualiai bus paruošiami baldų projektai pagal Jūsų pageidavimus ir mūsų patarimus.

UAB „Dendrus“ atlikti darbai:

dendrus-atlikti-darbai

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus