ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

VINDRIJA, UAB - juvelyriniai dirbiniai, papuošalai

Adresas:
M. K. Čiurlionio g. 64-14, LT-66142, DRUSKININKAI, Lietuva


Įmonės kodas: 152120557

Mob. Nr.: (698) 39402VINDRIJA, UAB VEIKLA: Juvelyriniai dirbiniai, papuošalai. Sidabro papuošalai, akmens papuošalai, aukso dirbiniai su deimantais, gintaro vėriniai, svarovskio dirbiniai. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso, sidabro, gintaro su oda, gintaro su sidabru, gintaro, dirbiniai su deimantais, brangakmeniais, pusbrangakmeniais. DIDMENINĖ PREKYBA

MAŽMENINĖ PREKYBA juvelyriniais dirbiniais iš aukso, sidabro, gintaro su oda, gintaro su sidabru, gintaro, dirbiniai su deimantais, brangakmeniais, pusbrangakmeniais, rankiniai laikrodžiai, sidabrinės vazos, sidabriniai stalo įrankiai, modelinė bižuterija.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Juvelyrika, papuošalai, auksas, sidabras, brangakmeniai, žiedai, apyrankės, pakabukai, grandinėlės, sidabriniai stalo įrankiai, vazos, laikrodžiai, bižuterija, juvelyriniai dirbiniai, gintaras, gintaro dirbiniai, rankiniai laikrodžiai, sidabriniai stikliukai, sidabrinės taurės, sidabriniai indai, sidabrinės stiklinės, deimantai, briliantai, gaminiai su deimantais, gaminiai su briliantais, svarovski kristalai, rubinas, granatas, smaragdas, safyras, topazas, ametistas, juvelyro paslaugos, juvelyrinių dirbinių taisymas, žiedų koregavimas, juvelyrinių gaminių atnaujinimas, lombardas, auskarai.
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus