ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

VILNIAUS MAJONEZO GAMYKLA, UAB - Majonezas VILNIUS, majonezinis padažas VILNIUS, pomidorų padažas VILNIUS, kečupas VILNIUS

Adresas: V.A.Graičiūno g. 2B,LT-02241, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 226003190
PVM kodas: LT260031917

Tel. Nr.: (8 5) 213 5834
Faks.: (8 5) 213 5834VILNIAUS MAJONEZO GAMYKLA, UAB VEIKLA: Majonezas VILNIUS, majonezinis padažas VILNIUS, pomidorų padažas VILNIUS, kečupas VILNIUS. UAB „Vilniaus“ majonezo gamykla - Lietuvoje didžiausią patirtį turinti majonezo gamintoja, gaminanti įvairaus skonio majonezą „Vilnius“.

Sėkmingą įmonės veiklą lemia ilgametė patirtis ir tradicijos, kurių šaknys siekia 1981-uosius metus. Unikalios technologijos padedama, įmonė pagamino pirmąjį lietuvišką majonezą – klasikinio skonio, 67% riebumo „Provansalį“, kurį greitai įvertino ir pamėgo vartotojai. Ilgametės tradicijos ir jų tęstinumas, istorija ir novatoriškumas, itin atidus požiūris į vartotoją ir nuolat kintančius jo poreikius bei aukščiausia kokybė – nekintančios pamatinės majonezo „Vilnius“ vertybės.

Tobulindama produktų gamybos technologiją  bei atsižvelgdama į vartotojų poreikius, 1993-aisias metais bendrovė pagamino liesesnį majonezą „Vilnius“. Vėliau buvo pradėta gaminti majonezo serija su grybais, krapais, krienais bei kitais priedais. Pirmasis lietuviškas kečupas „Vilnius“ pasiekė vartotojus 1994-aisiais. 

Nenuostabu, kad „Vilniaus“ kečupai ir pomidorų padažai greitai atrado savo vietą rinkoje – pirkėjai vertina tai, kad šių maisto produktų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos, o produktų sudėtyje nėra saldiklių, nenatūralių kvapiųjų ar genetiškai modifikuotų medžiagų bei konservantų.

1997 m. majonezas „Vilnius“ mugėje „Rinkis prekę lietuvišką“ apdovanotas medaliu „Lietuvos metų gaminys“ ir diplomu „Populiariausias konservuotas produktas“.

1999 m. bendrovė pristatė mažai kaloringą majonezą „Vilnius“, kuris buvo pripažintas metų gaminiu ir pelnė aukščiausią apdovanojimą.

2002 m. modernizavus įmonę, pirkėjus pasiekė majonezo padažai salotoms bei mėsos patiekalams, majonezas „Pikantiškas“ buvo apdovanotas medaliu, o dalis stiklinės taros pakeista į modernią ir saugią tarą – PET.

2004 m. įdiegus naują RVASVT kokybės valdymo sistemą, „Vilniaus majonezo gamyklos“ gaminamos produkcijos aukšta kokybė buvo visuotinai pripažinta.

2012 m. įmonė atnaujino pirmojo Lietuviško kečupo „Vilnius“ bei pomidorų padažo „Vilnius“ gamybą, kurių sudėtyje nėra konservantų, genetiškai modifikuotų žaliavų, saldiklių, cheminių dažiklių bei skonio stipriklių.

UAB „Vilniaus majonezo gamyklos“ produktus įvertino ne tik vartotojai, bet ir žinovai bei specialistai. Apie majonezo „Vilnius“ gaminių populiarumą ir nekintančią aukščiausią kokybę byloja aukščiausi prestižinių konkursų apdovanojimai. Įmonė gali pagrįstai didžiuotis savo pasiekimais, nes tokiuose konkursuose renkant nugalėtojus, atsižvelgiama į produkto kokybę, gamybos navatoriškumą, perkamumą ir tai, kaip produktas atitinka ekologinius reikalavimus. Įmonės produkcija yra daug kartų aukščiausiai įvertinta parodose Agrobalt, Lietuvos metų gaminys bei Populiariausia prekė.

Mūsų įmonės produkcija pasiekia ir daugelį kitų pasaulio valstybių: Angliją, Airiją, JAV, Lenkiją, Latviją, Estiją, Olandiją, Vokietiją, Rusiją.

VILNIAUS MAJONEZO GAMYKLA, UAB PRODUKTAI:

Majonezas: Majonezas „Vilnius“, Vilnius „Provansalio“, Vilnius „Su krapais“, Vilnius „Neriebus“, Vilnius „Be cholesterolio“, Vilnius „Premium“, Vilnius „Be konservantų“, Vilnius „Tradicinis“, Vilnius „Naminis“, Vilnius „Naminis su grybais“, Vilnius „Naminis su džiovintais pomidorais“, gaminamas be genetiškai modifikuotų žaliavų, be saldiklių ir skonio stipriklių

Majonezinis padažas: Vilnius „Mėsos patiekalams“, Vilnius „Pikantiškas“, Vilnius „Ypatingas“, Vilnius „Jogurtinis su skaidulomis“, Vilnius „Su krienais“, Vilnius „Garstyčių“, gaminamas be genetiškai modifikuotų žaliavų, be saldiklių ir skonio stipriklių.

Pomidorų padažas: Vilnius „Klasikinis“, Vilnius „Aštrus“, Vilnius „Be konservantų“, Vilnius „Premium“, Vilnius „Pikantiškas“, Vilnius „Šašlykams“, gaminamas be konservantų, be genetiškai modifikuotų žaliavų, be saldiklių ir skonio stipriklių – iš aukščiausios kokybės pomidorų. 

Kečupas: Vilnius „Klasikinis“, Vilnius „Aštrus“, Vilnius „Be konservantų“, Vilnius „Šašlykams“, gaminamas be konservantų, be genetiškai modifikuotų žaliavų, be saldiklių ir skonio stipriklių – iš aukščiausios kokybės pomidorų.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:    

Majonezas, Vilnius majonezas, Vilniaus majonezo gamykla, majonezo gamintojai, natūralus majonezas, majonezas be saldiklių, majonezas be cheminių medžiagų, majonezas be natūralių kvapų, majonezas be GMO, majonezas be be genetiškai modifikuotų medžiagų, naminis majonezas, naminis klasikinis majonezas, lietuviškas majonezas, majonezas be konservantų, Vilniaus Majonezas produktai,  majonezinis padažas, pomidorų padažas, kečupasĮMONĖS PREKĖS IR PASLAUGOS:
Majonezas VILNIUS NAMINIS Majonezas VILNIUS NAMINIS

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus