ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Veido jauninimo procedūros Lymphobiony L300 aparatu Jūsų jaunatviškai, stangriai ir skaisčiai odai

Veido jauninimo procedūros Lymphobiony L300 aparatu Jūsų jaunatviškai, stangriai ir skaisčiai odai Veido jauninimo procedūros Lymphobiony L300 aparatu Jūsų jaunatviškai, stangriai ir skaisčiai odai

MASAŽO NAMAI, UAB

www.masazonamai.lt

MASAŽO NAMAI kviečia į veido jauninimo procedūras Lymphobiony L300, kurios suteiks Jūsų odai jaunatviškumo, stangrumo ir stangrumo.

Naudojant aparatą „Lymphobiony L300“ su specialiai pritaikytais produktais, tokiais kaip alijošius, organinis silicis ir vitaminas C, „Lymphobiony“ metodas leidžia stimuliuoti ląstelių metabolizmą, pašalinti toksinus, skatinti regeneraciją ir ląstelių hidrataciją, audinių aprūpinimą deguonimi, šalinti senstant atsirandančias dėmes, mažinti aknę, komedonus, išlyginti sustorėjusias odos vietas, nelygumus, įdubimus bei raukšles.

Procedūra Masažo namuose atliekama 4-iais etapais:

1. Detoksikacija pašalina toksinus ir mirusias ląsteles, pagerina maisto medžiagų pristatymą ląstelėms, sumažina maišelius ir patinimus po akimis, pašalina spuogelius.

2. Ultragarsas išlaisvina poodines struktūras, aktyvina giliųjų sluoksnių ląsteles ir atlieka giluminį valymą.

3. Tonizavimas, kurio metu žemo dažnio biosrovės tonizuoja giliąsias ląsteles ir užtikrina stangrią odą, sumažina gilias raukšles, patempia veido kontūrus, sumažina dvigubą smakrą, pakelia lūpų kampučius.

4. Lazeris. Lazerio spindulys teigiamai veikia raginį odos sluoksnį, stimuliuoja kolageno gamybą ir turi didelę įtaką odos būklei. Fiksuoja atliktos procedūros rezultatą.

Procedūra yra maloni ir neskausminga, o rezultatas gali prilygti plastinei chirurgijai. Ilgalaikiam poveikiui užtikrinti rekomenduojamos 6 – 8 procedūros. Labai veiksminga yra ir vienkartinė procedūra, atlikta prieš šventę.

Lymphobiony metodas leidžia:

  • Stimuliuoti ląstelių metabolizmą, pašalinti toksinus, skatinti regeneraciją ir ląstelių hidrataciją, audinių aprūpinimą deguonimi ir jų apsauga.
  • Patekti į odą „Lymphobiony“ naudojamoms medžiagoms.
  • Šalinti senstant atsirandančioms dėmes.
  • Mažinti jaunatvinius odos požeidimus (aknę, dėmes, kamedonus ir kt.)
  • Išlyginti sustorėjusias odos vietas, nelygumus, įdubimus, raukšles.

Pasinaudokite puikiu „Masažo namų“ pasiūlymu, kurio metu procedūros kaina tik 29 eur! Daugiau informacijos apie „Lymphobiony“ metodą, akcijos galiojimo trukmę teiraukitės „Masažo namuose“. Kiekviena moteris nusipelno gražios veido odos procedūros!

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus