Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Vandens minkštinimo filtrai - efektyvus sprendimas kalkių šalinimui

Vandens minkštinimo filtrai - efektyvus sprendimas kalkių šalinimui Vandens minkštinimo filtrai - efektyvus sprendimas kalkių šalinimui

Vandenį kasdien naudojame visi be išimties, tačiau kaip dažnai susimąstome apie jo kokybę? Tikriausiai ne kartą esate girdėję, jog tiesiai iš čiaupo bėgantis vanduo dažniausiai būna kietas, todėl jame kaupiasi tokios priemaišos kaip kalkės. „Krištoliniai vandenys“ mums atskleidžia kuo kalkės yra kenksmingos ir ar įmanoma jas panaikinti?

Vandenyje esančios alkės kenkia buityje naudojamiems prietaisams, jų nuosėdos ilgainiui susikaupia ant vonioje ar virtuvėje naudojamų prietaisų ir sienelių – visa tai galiausiai reikalauja papildomos priežiūros, sutrumpėja įrenginių tarnavimo laikas. Dažnai pasitaikanti problema yra ir skalbimo mašinų kalkėjimas – kadangi skalbimo milteliuose taip pat yra medžiagų, skatinančių kalkių atsiradimą, šio prietaiso detalės genda kur kas greičiau, o norint, jog išskalbti rūbai būtų pakankamai minkšti, reikia pasirūpinti ir įvairiomis minkštinančiomis priemonėmis. Dažnas individualaus namo gyventojas susiduria su storu kalkių sluoksniu ant šildymo ir garo katilų, bei kitų vandens šildymo sistemų. Ko pasekoje ne tik tenka pirkti brangias chemines priemones prieš kalkes, bet ir brangiau mokėti už šildymą, nes šildymo katilai papildomai turi šildyti ir susidariusį storą kalkių sluoksnį. Maža to, kietesnis, kalkėtas vanduo sausina odą, plaukai tampa šiurkštesni nei anksčiau, todėl tenka išleisti nemažai pinigų įvairioms papildomoms odos ar plaukų priežiūros priemonėms.

Kadangi kalkės kaupiasi kietame vandenyje, naudojant vandens minkštinimo filtrus, galima lengvai išvengti visų jų sukeltų nepatogumų. Specialios sistemos neleidžia kauptis kalkėms, todėl vanduo tampa minkštesnis, skaidresnis ir žinoma – kokybiškesnis, todėl skirtumą pajausite iš karto. Skalbiant audinius nebereikės naudoti brangių priedų, kurie apsaugotų nuo apkalkėjimo. Taip pat suminkštinu vandeniu išplauti indai spindi, o kranai, katilai ir vandens šildymo sistemos nekalkėja. Vandens suminkštinimo filtrų dėka vanduo geriau pašalins nešvarumus prausiantis, sustangrins odą bei suteiks skaidrumo vandeniui.

Egzistuoja nuomonė, jog kalkes galima pašalinti ir patiems, namų sąlygomis, tačiau tam reikia nemažai laiko, o efektas dažniausiai būna trumpalaikis. Vargu, ar kaskart prausiantis norėsite vandenį pirmiausia užšaldyti, o po to atitirpinti – esą tokiu būdu jis tampa minkštesnis. Tuo tarpu vandens minkštinimo filtrai – ilgalaikė investicija, kurios dėka ilgainiui sutaupysite papildomų lėšų, kurias išleistumėte prietaisų remontui ar plaukų priežiūros priemonėms. Naudojant minkštą vandenį, nebesausės oda, plaukai taip pat atgaus natūralų savo blizgesį, o Jums nebereikės ieškoti papildomų būdų, kaip sustabdyti kalkių kaupimąsi ant įvairių buityje naudojamų prietaisų. Tuomet beliks išsirinkti labiausiai poreikius ir lūkesčius atitinkančią vandens minkštinimo sistemą (jų pasirinkimas – išties gausus) ir džiaugtis kasdien naudojamo vandens kokybe.

Vandens minkštinimo filtrai - efektyvus sprendimas kalkių šalinimui

UAB „Krištoliniai vandenys“ parduoda, įrengia ir aptarnauja „Aquafilter®“ prekės ženklo vandens filtravimo sistemas. Įmonės vandens minkštinimo įrenginių asortimente rasite vandens minkštinimo įrenginį „Michelin su Logix“; naujos kartos vandens minkštinimo įrenginį „Michelin su Clack“ - patį didžiausią ir galingiausią vandens minkštinimo filtrą, esantį Lietuvoje; minkštinimo filtrus kavos aparatams bei indaplovėms; vandens minkštinimo filtrus individualiems namams, dideliems kotedžams ar vasarnamiams; vandens minkštinimo filtrus butui ir mažesniam namui – taupant vietą; minkštinimo filtrus namui, jonų mainų būdu, pašalinančius iš vandens kietumo jonus (kalcio ir magnio katijonus), kurie pakeičiami natrio katijonais; minkštinimo filtrus skalbimo mašinoms ir minkštinimo filtrus dušui, sulaikančius iki 99% chloro junginių.

Visi „Krištoliniai vandenys“ darbuotojai yra savo sričių specialistai, todėl visos paslaugos yra atliekamos patikimai ir jų kokybė garantuojama oficialiai. Vandens valymo sistemą montuoja ir aptarnauja aukštos kvalifikacijos serviso vadybininkai, kurie yra profesionaliai apmokyti ir kiekvienas turi kelerių metų patirtį šioje srityje. Įmonė oficialiai įsipareigoja padengti visus nuostolius, jei montuojant atsitiktų nenumatytų gedimų. Visiems atliktiems darbams ir įrenginiams yra suteikiamos garantijos – 10 metų aptarnavimo garantija ir 5 metų gamyklinė garantija.

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB

Daugiau informacijos: kristoliniaivandenys.lt

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus