ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Vandens filtrai namui – kaip pasirinkti filtrus, atitinkančius Jūsų poreikius?

Vandens filtrai namui – kaip pasirinkti filtrus, atitinkančius Jūsų poreikius? Vandens filtrai namui – kaip pasirinkti filtrus, atitinkančius Jūsų poreikius?

Jei planuojate ar jau statotės gyvenamąjį namą, greičiausiai jau žinote, kad lygiagrečiai su gyvenamųjų erdvių planavimu, planuoti reikia ir vandens gręžinio bei vandens tiekimo į namą, darbus. Kad gertume ir buityje naudotume kokybišką vandenį, rekomenduojami geriamojo vandens filtrai.

Nors Lietuvos geriamojo vandens kokybė, ją palyginus su kitų Europos šalių, yra pavydėtinai gera, mūsų vanduo taip pat turi vieną kitą problemą, kurias lengvai išspręs tinkamai pasirinkti vandens filtrai.

Taigi, aptarkime geriamojo vandens problemas ir kaip jas galime išspręsti.

Kietas vanduo – viena dažniausiai lietuvių įvardijamų vandens problemų, kurios pasekmė – baltomis kalkių nuosėdomis pasidengęs arbatinuko vidus, „apsinešusios“ vonios, kriauklių, dušo kabinos sienelės, trumpiau tarnaujanti buitinė technika bei santechnika, pernelyg išsausėjusi oda. Jei susidūrėte su šiomis problemomis, vadinasi vandenį reikia minkštinti, o tai sėkmingai atlieka specialūs vandens minkštinimo filtrai.

Priklausomai nuo geriamo vandens būklės, t. y., ar vandenyje nėra ištirpusių kokių nors kitokių elementų bei junginių, vandens minkštinimas gali būti visai paprastas ar šiek tiek sudėtingesnis procesas. Ką tai reiškia? O gi tai, kad tiesiog bus įrengti skirtingi geriamo vandens filtrai namui. Pavyzdžiui, jeigu vandenyje yra nedideli geležies kiekiai, tačiau vanduo – bekvapis, dažniausiai pakanka modifikuoto vandens minkštinimo filtro, kuriuo galima išvalyti geležies kiekius, viršijančius higienos normas. Taip pat vandens minkštinimas namui gali būti suplanuotas taip, kad vandens filtrai kartu valytų ir nitratus arba pasinaudojant specialia įkrova, galima valyti organinių medžiagų perviršius vandenyje. Norint tiksliai pasakyti, kokio galingumo yra reikalingas vandens minkštinimo filtras, būtina atlikti tikslius vandens tyrimus laboratorijoje.

Metalo prieskonis vandenyje – Jums reikalingi vandens nugeležinimo filtrai

Įsikėlus į naują namą, dažnu atveju, geriant vandenį iš čiaupo, jaučiamas metalo skonis, o po kurio laiko vonioje bei ant plytelių, kriauklėje ar unitaze atsiranda rūdžių dėmės. Taip jau yra, kad įvairios geležies formos randamos beveik visuose vandens šaltiniuose. Tačiau kartais geležies koncentracija vandenyje yra didesnė nei turėtų būti norma. Vartojant tokį vandenį, nukenčia ne tik buityje naudojami daiktai, prietaisai ar santechnika, itin geležingas vanduo gali pakenkti ir sveikatai. Tokiais atvejais reikalingas vandens nugeležinimas.

Kaip ir kieto vandens atveju, taip ir esant geležingam vandeniui, svarbiausia – tinkamai parinkti vandens filtrai. Jei vandenyje geležies kiekiai nedideli, kartais pakanka modifikuoto vandens minkštinimo filtro, kuris veiks dvejopai: valys iš vandens ir geležį, ir tuo pačiu metu minkštins vandenį. Jeigu vandenyje yra ištirpusio arseno, sieros vandenilio, rekomenduojama rinktis atskirą vandens nugeležinimo filtrą, kuris bus parinktas individualiai pagal atliktų vandens tyrimų rezultatus. Vandens nugeležinimo filtrai gali būti oksidaciniai arba regentiniai. Jie dažniausiai naudojami įsirengus nuosavą gręžinį arba jei vandentiekio vanduo yra itin geležingas.

Prastos kokybės geriamasis vanduo – Jums reikalingi geriamojo vandens pagerinimo filtrai

Verta žinoti, kad yra specialių vandens filtrų, kurie naudojami norint tiesiog pasigerinti geriamąjį vandenį. Tokios vandens valymo sistemos geba iš vandens pašalinti sunkiuosius metalus, kalkes ar kitus teršalus. Jos yra komplektuojamos su mineralizatoriais, o pastarieji leidžia turėti ne tik tinkamai išvalytą vandenį, bet ir praturtina šį mineralinėmis medžiagomis. Toks vanduo tampa tinkamas net kūdikių maistui ruošti.

Taigi, įsirenginėjant ar statant naują būstą, būtina iš anksto numatyti kokį turėsite vandens šaltinį. Taip pat kokius vandens filtrus naudosite, kad Jūsų naudojamas vanduo būtų tinkamas vartoti, negadintų buitinės technikos ar tiesiog nekeltų diskomforto jį vartojant. Viena didesnių klaidų, kuri pasitaiko įsirenginėjant, tai kad kreipiamasi per vėlai į vandenvalos specialistus paskutiniame etape arba dar blogiau kai yra gyvenama ir tik pradedama vartoti vandenį. To pasekoje nebūna numatyta elektros instaliacija, kanalizacija ar nubėgimo trapas, nepalikta vietos reikalingiems vandens filtrams, o tai apsunkina parenkamų filtrų ir sprendimų galimybes.  Prieš statant namą, rekomenduojama pasikonsultuoti dėl reikalingų filtrų ir jiems reikalingos vietos prieš sprendžiant dėl inžinerinių tinklų.

Vandens filtrų tiekėjo pasirinkimas

O kad filtrų pasirinkimas netaptų dar vienu galvos skausmu, pasirinkite tinkamą jų tiekėją. Tuomet Jums bus užtikrintos kvalifikuotos konsultacijos, filtrai tinkamai parinkti pagal Jūsų poreikius, kokybiškai įrengti ir lengvai aptarnaujami ateityje.

UAB „LT Aqua“ priklauso įmonių grupei, lyderiaujančiai Pabaltijo šalyse vandens valymo įrengimų, nugeležinimo filtrų, minkštinimo filtrų, kitų vandens filtrų specializuotos jų techninės priežiūros ir geriamo vandens tiekimo srityje. Įmonė subūrė ypač aukštos kvalifikacijos vadybinį, techninį, administracinį aptarnavimo personalą. UAB „LT Aqua“ montuoja geriamo vandens sistemas, pramoninius, buitinius (vandens minkštinimo, geležies pašalinimo) įrengimus, į biurus tiekia aukštos kokybės vandens sistemas. Taip pat atliekamos aukštos kokybės vandens filtrų serviso paslaugos.

UAB „LT Aqua“ yra „WFILTERS“ įmonių grupės narys ir įgaliotas atstovas Europoje. UAB „LT Aqua“ turėdami meistrus visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir jų rajonuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje, gali pasiūlyti vandens filtrų montavimo ir priežiūros darbus. Platus tinklas į iškilusias problemas leidžia sureaguoti operatyviai bei profesionaliai.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus