Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Vaiskona, UAB - obuolių sulčių gamyba

Adresas: Pramonės g. 13,LT-70177, VILKAVIŠKIS, Lietuva

Įmonės kodas: 185475964

Tel. Nr.: (342) 20164Vaiskona, UAB VEIKLA: Koncentruotų obuolių sulčių gamyba. Šiuo metu įmonė užima didžiausią rinkos dalį tokio pobūdžio veiklos srityje ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijy.Taip pat UAB "Vaiskona" gamina įvairius įdarus, džemus, pomidorų padažus. 

Uždaroji akcinė bendrovė „Vaiskona“ buvo įkurta 1999 metais ir savo veiklą vykdo jau daugiau nei 10 metų. Įmonė yra įsikūrusi buvusio Vilkaviškio konservų fabriko teritorijoje. 
Taip pat UAB "Vaiskona" gamina įvairius įdarus, džemus, pomidorų padažus. Tai papildoma įmonės veikla. Pomidorų padažai yra gaminami pagal senovinius receptus, be jokių cheminių priedų. Jų sudėtyje yra naudojamas tik vienas konservantas – kalio sorbatas.
Įmonė naudoja pačius naujausius pasaulyje lyderiaujančios koncentruotų obuolių sulčių įrengimų gamintojos šveicarų kompanijos „BUCHER – Unipektin“ įrengimus.
Apie 80 proc. visos įmonės pagamintos produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos Sąjungos šalis, tokias kaip Lenkija, Vokietija, Austrija, Italija.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:
Obuolių supirkimas, padažų gamyba, padažai, įdarai, vaisių ir daržovių perdirbimas, koncentruotų sulčių gamyba, koncentruotos obuolių sultys, obuolys, koncentratas, aromatas, padažas, džemas, medus, vaisiai, bucheris, bucher, dinteris, vyšniukas, avietė, persikas, spanguolė, tyrė, slyva, kriaušė, abrikosai, šokoladas, arbūzai, supirkėjas, konservai, vynas, vaisvandeniai, saprex, ūkis, žemuogėlė, Aibės, MelongaPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus