ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

V. Aliukonio PĮ - Vlado paminklai: paminklai, tvorelės, laiptų pakopos, palangės, židinių apdaila, kiti gaminiai iš natūralaus įvairių spalvų granito

Adresas:
Gėlyno g. 7, Kabalda, LT-19129, ŠIRVINTŲ RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 178210499

Mob. Nr.: 8 614 69 673V. Aliukonio PĮ VEIKLA: Vlaldo paminklai - paminklai, tvorelės, laiptų pakopos, palangės, židinių apdaila, kiti gaminiai iš natūralaus įvairių spalvų granito, akmens apdirbimas.

V. Aliukonio įmonė gamina įvairius gaminius iš akmens (marmuro ir granito): Paminklus, antkapius, akmens bortelius, židinių apdailą, stalviršius, laiptus, kriaukles, apdailos medžiagas interjerui, skulptūras, apdailą baseinams, grindų dangas, tvoreles, palanges, apdailos plyteles. Įmonė teikia kapų betonavimo, paminklų projektavimo, montavimo ir restauravimo, raidžių kalimo, statybos ir kitų darbų kapinėse, granito pjaustymo, šlifavimo, granito poliravimo, granito graviravimo paslaugas. Taip pat galite įsigyti skaldelę kapams, įvairius vienspalvius ir spalvotus akmenukus kapų papuošimui.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

paminklai, akmens apdirbimas, paminklų gamyba, akmens borteliai, kapų betonavimas, židinių apdaila, marmuras, granitas, akmuo, granito stalviršiai, akmens stalviršiai, marmuriniai stalviršiai, paminklų restauravimas, statybos darbai kapinėse, skaldelė kapams, paminklų montavimas, paminklų dirbtuvės, viešvienai, viešvienų paminklų dirbtuvės, raidžių kalimas, paminklų dizainas, paminklų maketavimas, viskas iš akmens, viskas iš granito, granito laiptai, akmens laiptai, akmens apdaila, akmeninės kriauklės, granitinės kriauklės, paminklų eskizavimas, granitinės palangės, akmens palangės, marmurinės palangės, palangių gamyba, skulptūros, skulptūrų gamyba, skulptūrų gamyba iš marmuro ir granito, baseinų apdaila iš marmuro ir granito, marmurinės grindys, granitinės grindys, visi darbai kapinėse, granito pjaustymas, granito šlifavimas, granito poliravimas, granito graviravimas, granito gaminiai, paminklai, paminklų gamyba, paminklų prekyba, paminklų projektavimas, tvorelės, raidžių kalimas, gaminiai iš bronzos, skulptūriniai paminklai, angelai iš marmuro, angelai iš akmens, dievai iš marmuro, dievai iš akmens, marijos iš marmuro, marijos iš akmens, apdailos elementai iš granito, akmens skulptūros, akmenukai kapų papuošimui, spalvoti akmenukai kapų papuošimui, židinių apdaila iš granito, stalviršių gamyba iš granito, stalviršiai iš granito, grindų gamyba iš granito, palangės iš granito, apdailos plytelės iš granito, apdailos elementai iš granito, kalvystės darbai, Vlado paminklai, Vlado Aliukonio personalinė įmonėPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus