Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Užuolaidos. Užuolaidų priežiūra - AISVITA

Užuolaidos. Užuolaidų priežiūra - AISVITA Užuolaidos. Užuolaidų priežiūra - AISVITA

Užuolaidos. Užuolaidų priežiūra. Užuolaidos - visavertė ir reikšminga interjero dalis, nenusileidžianti svarbumu grindims ir sienoms, bei filtras tarp namų ir gatvės. Bet jose laikosi ir dalelės dulkių, esančių patalpoje. Reguliariai pašalinti dulkes yra gyvybiškai svarbu, kad namų dulkių dalelės neįsigertų į audinių siūlus, nes tada, kai dulkės nors kartą prasiskverbia į audinį, pašalinti jas darosi labai sudėtinga.

aisvitaVėdinimas

Užuolaidos visada bus švarios, jeigu pasirinksite vėjuotą dieną, plačiai atidarysite langą ir leisite joms plazdenti vėjyje kelias valandas.

Sausas užuolaidų valymas

Valykite išorines ir vidines užuolaidų puses dulkių siurbliu su reguliuojama siurbimo galia valomam audiniui apsaugoti. Antrajame etape užuolaidą valykite speciali chemine antialergine priemone, atgaivinančia užuolaidų spalvas ir sugeriančia dulkių nešvarumus audinio siūluose. Trečiajame etape sauso valymo siurbliu su reguliuojama siurbimo galia surenkamas absorbentas- sugėriantis purvą.Technologija leidžia cheminiu būdu išvalyti užuolaidas,drapiruotes jų nenukabinant, tai sutaupo laiko ir jūsų pastangų joms prižiūrėti

Skalbimas

Prieš skalbiant užuolaidas būtinai nuimkite jų furnitūrą, lengvai iškedenkite lauke. Geriausia skalbti užuolaidas atskirai nuo kitų skalbinių, naudojant užuolaidoms skirtus sklabimo miltelius . Pasirinkite jautriems skalbiniams skirtą programą, nepamirškite įpilti minkštiklio, kuris sumažins elektrostatinį krūvį (užuolaidos sugers mažiau dulkių). Po skalbimo kruopščiai išskalaukite šaltu vandeniu užuolaidas, kad ant jų neliktų skalbiklių.Pasibaigus skalbimui skubiai išimkite užuolaidas iš skalbimo mašinos. būtinai atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą lyginimo temperatūrą ploniems audiniams. Stenkitės nelyginti siūlių paviršiaus, per jas perbraukite tik lygintuvo krašteliu. Jei vis dėlto norite išlyginti ir siūlę, tarp jos ir pagrindinio audinio padėkite medžiagos skiautelę - šitokiu būdu lygindami nesuformuosite įranto.

Karnizų priežiūra

Periodiškai užpurkškite antistatinės valymo priemonės ant karnizo vamzdžio ir viršutinės užuolaidų dalies, kad namų dulkės ten nesikauptų - dėl to užuolaidos slinks lengviau. Karnizus-vamzdžius galima valyti skystomis priemonėmis ir minkštu šepetėliu, kad būtų pašalintos dulkės iš įtrūkimų, dekoratyvinių detalių ir vidinės karnizo žiedų dalies.

Dėl informacijos trūkumo dažnas vis dar mano, kad romanečių neįmanoma tinkamai prižiūrėti,- anaiptol! Romanetės mechanizmą išrinkti - tikrai paprasta, mūsų meistrai atlikę darbus būtinai jums praktiškai pademonstruos tai. Tereikia nepamiršti, kad skalbiama bus šaltam vandeny, nors tinka ir sausas valymas. Tik reguliari, teisinga ir kruopšti interjere naudojamų tekstilės medžiagų, linkusių kaupti dulkes ir kitus nešvarumus, priežiūra padės sukurti ne tik estetišką, bet ir higienišką namų atmosferą!

Audinių savybės ir priežiūra:

ŠILKINIAI AUDINIAI

Šilko pluoštas yra pats stipriausias iš visų natūraliųjų pluoštų. Jis gerai išlaiko jam suteiktą formą, lengvai drapiruojamas. Šilkiniai audiniai pasižymi vidutiniu atsparumu trinčiai, glamžymui.

Audiniai negali būti balinami priemonėmis, iš kurių išsiskiria chloras.

Gali būti sausai valomi tetrachloretilenu arba sunkiuoju benzinu (vaitspiritu).

Šilkinius audinius geriausia skalbti rankomis su šampūnais, kurie pašalina riebalines dėmes ir juos atgaivina.

Nepatartina naudoti šarminių šampūnų ar tokių priemonių, kuriose yra vaško, naftos ar jos produktų, nes šie produktai palieka riebalinių dėmių.

Šilkas greitai džiūsta, jo negalima džiovinti automatinėje džiovyklėje ar gręžti, geriausia džiovinti susukus į rankšluostį.

Audiniai lyginami ne aukštesnės kaip 160 laipsnių temperatūros lygintuvu su garais.

MEDVILNINIAI AUDINIAI

Medvilninis pluoštas yra matinis, gerai drapiruojamas ir lygus liečiant. Jei jam netaikyta speciali glamžumą mažinanti apdaila, labai glamžosi.

Balti audiniai gali būti skalbiami 95, spalvoti - ne aukštesnės kaip 60, o labai tamsių spalvų - ne aukštesnės kaip 40 laipsnių temperatūros vandenyje.

Šiltame vandenyje skalbiami audiniai, neapdoroti specialiomis priemonėmis, traukiasi.

Balti audiniai gali būti balinami priemonėmis, iš kurių išsiskiria chloras.

Gali būti sausai valomi visais įprastais valikliais, tačiau tai mažina pluošto ilgaamžiškumą.

Audiniai gali būti lyginami ir aukštesnės kaip 160 laipsnių temperatūros lygintuvu.

LININIAI AUDINIAI

2-3 kartus stipresni už medvilnę, labai glamžūs. . Iš audinių užfiksuotos klostės gerai išlaiko formas, bet briaunų zonose greitai dyla.

Balti audiniai gali būti skalbiami 95 laipsnių, spalvoti - ne aukštesnės kaip 60 laipsnių temperatūros vandenyje.

Balinami priemonėmis, iš kurių išsiskiria chloras.

Sausai valomi įprastais tirpikliais.

Gali būti lyginami aukštesnės kaip 160 laipsnių temperatūros lygintuvu.

POLIAMIDINIAI AUDINIAI (nailonas, kapronas) yra stiprūs, blogai sugeria drėgmę, greitai džiūsta.

Baltos medžiagos turi būti skalbiamos atskirai nuo spalvotų, kad nepapilkėtų, eksploatuojant gali pagelsti.

Negali būti balinamos priemonėmis, iš kurių išsiskiria chloras,.

Gali būti sausai valomos tetrachloretilenu arba sunkiuoju benzinu (vaitspiritu).

Skalbiamos ne aukštesnės kaip 40 laipsnių temperatūros vandenyje automatinėmis skalbimo mašinomis, skalbiamos pumpuruojasi (pilinguojasi).

Kai kurių medžiagų negalima lyginti arba jos turėtų būti lyginamos ne aukštesnės kaip 120 laipsnių temperatūros lygintuvu be garo.

POLIESTERINIAI AUDINIAI yra matiniai ar net labai blizgūs, stiprūs, neglamžūs ir gerai išlaiko jiems suteiktas formas, blogai sugeria drėgmę, labai atsparūs trinčiai, nesiglamžo, linkę elektrintis, nejautrūs daugumos rūgščių, šarmų tirpalų poveikiui, atsparūs saulės spindulių poveikiui, atspariausi iš visų sintetinių medžiagų aukštų temperatūrų poveikiui.

Medžiagos gali būti skalbiamos ne aukštesnės kaip 60 laipsnių temperatūros vandenyje.

Lyginamos ne aukštesnės kaip 160 laipsnių temperatūros lygintuvu

Negali būti balinamos priemonėmis, iš kurių išsiskiria chloras.

Sausai valomos tetrachloretilenu arba sunkiuoju benzinu (vaitspiritu).

aisvitakat

 

 

Užuolaidų salonas AISVITA, UAB

Daugiau informacijos:

Užuolaidų salonas AISVITA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus