Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

UHB SERVICE, UAB - terminalo paslaugos, logistika ir sandėliavimas

Adresas: Plento g. 92,LT-19126, ŠIRVINTOS, Lietuva

Įmonės kodas: 303402021
PVM kodas: LT100008899017

Tel. Nr.: (8 382) 5 1092
Mob. Nr.: 8 685 05 778
Faks.: (8 382) 3 0014UHB SERVICE, UAB VEIKLA: Terminalo paslaugos, logistika ir sandėliavimas. Birių cheminių, skystų ir pašarinių produktų krova, fasavimas ir sandėliavimas. “UHB Service” yra viena UAB „UHB“ įmonių grupės įmonė, teikianti birių ir skystų produktų perkrovimo, saugojimo bei pakavimo paslaugas savo terminaluose Lietuvoje.

“UHB Service” – tai įmonė, kuri operatyviai įgyvendina Jūsų pageidavimus. Teikdami kvalifikuotas paslaugas, mes sukaupėme ne vienerių metų patirtį ir drąsiai galime teigti, jog mūsų pagrindinis tikslas – patenkinti klientų lūkesčius. Apie tai liudija nuolat besiplečiantis klientų ratas. Jeigu Jums reikia sufasuoti, pakrauti, transportuoti prekes arba tiesiog neturite kur sandėliuoti – kreipkitės į mus. Mūsų pagrindinis tikslas – Jūsų rūpesčius paversti mūsų sprendimais.

UHB SERVICE PASLAUGOS:

Birių cheminių produktų krova, fasavimas ir sandėliavimas: Turime modernią  taravimo įrangą, kurios pagalba galima sutaruoti bet kokį produktą į bet kokią pakuotę (1000 kg, 500 kg, 50 kg, 25 kg, 10 kg, 5 kg, kita). Savo klientams siūlome: iškrovimo ir pakrovimo darbus, krovinių rūšiavimą, pakavimą, interaktyvų (on-line) sandėlio judėjimą ir ataskaitas, atliekame svėrimo, ženklinimo darbus, formuojame krovinių siuntas, organizuojame jų paskirstymą ir surinkimą, sutvarkome visus automobilių ir geležinkelių gabenimo dokumentus.

Geležinkelio atšaka: Nuosavybės teise priklauso geležinkelio atšaka, kurios ilgis 624 00 metrai, todėl vienu metu galime priimti 29 vagonus.

Skystų produktų perkrova: Teikiame skystų produktų perkrovas ir saugojimo paslaugas nerūdijančio plieno talpyklose. Taruojame į IBC (konteinerių) 1000 litrų talpas.

Grūdų ir pašarinių žaliavų krova: Mobilios transportavimo technologinės linijos pagalba birius produktus galima pakrauti ar iškrauti iš vagonų į vagoną, ar automobilius.

Sandėliavimas: Sandėlių plotas – 4 500  kvadratinių metrų. Savo klientams siūlome: laikiną krovinių saugojimą, ilgalaikį krovinių sandėliavimą, krovinių sandėliavimą (šildomuose sandėliuose), krovinių paruošimą transportavimui. Parenkame geriausius sandėliavimo sprendimus, kurie užtikrina klientų verslo procesų stabilumą ir nuoseklumą.

Logistika: Galime atlikti bet kokius krovos darbus iš geležinkelio vagonų ar į vagonus, o taip pat iš automobilių ar į automobilius. Gerų specialistų ir modernios technikos dėka, Pilviškių terminale galima kiekvieną dieną iškrauti iki 10 vagonų produkcijos iš karto jas sutaruojant, iki 15 pusvagonių jau sufasuotos produkcijos, o taip pat ir pakrauti produkciją į pateiktus pusvagonius ar automobilius.

UHB SERVICE PRODUKTAI:

Aerodrominės (kelio) plokštės: Vykdome prekybą aerodrominėmis (kelio) plokštėmis, kurios gali būti naudojamos kelių ar laikinų pravažiavimų, aikštelių, mėšlidžių, sandėlių įrengimui ar sienų sustiprinimui. Galime pristatyti į bet kurią geležinkelio stotį Lietuvoje.

TERMINALAI:

Geležinkelio g. 30, Pilviškiai, Vilkaviškio raj.
Minijos g. 180, Klaipėda
Plento g. 92, Širvintos

Telefonai: 8 656 31 021, 8 685 52 065

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Terminalas, terminalo paslaugos, birių produktų saugojimas, birių produktų pakavimas, skystų produktų pakavimas, skystų produktų saugojimas, pakuotės ženklinimas, pakuotės gamyba, birių cheminių produktų krova, birių cheminių produktų fasavimas, birių cheminių produktų sandėliavimas, skystų produktų perkrova, grūdų krova, pašarinių žaliavų krova, sandėliai, sandėliavimas, logistika, aerodrominės plokštės, kelio plokštės.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus