Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Tekstilė, tekstilės gaminiai. Kaip išsirinkti kokybišką patalynę

Tekstilė, tekstilės gaminiai. Kaip išsirinkti kokybišką patalynę - NAMŲ TEKSTILĖ Tekstilė, tekstilės gaminiai. Kaip išsirinkti kokybišką patalynę - NAMŲ TEKSTILĖ

Šiuo metu rinkoje pasirodo vis daugiau patalynės užvalkalų su skirtingais dydžiais, todėl prieš perkant lovos skalbinius, būtina išsimatuoti savo patalynę: antklodę, pagalves, čiužinio matmenis. Perkant paprastą paklodę būtina iš visų kraštų pridėti bent po 20 cm užlaidą, kad paklodė gražiai gultų ir nebūtų per maža. Įsigyjant paklodę su guma – priešingai: pakanka tik lovos čiužinio pločio ir ilgio.

Patariame pirkti apie 2-5cm didesnius užvalkalus, nei antklodė ar pagalvė, nes, kaip žinoma, natūralaus pluošto audiniai skalbimo metu yra linkę susitraukti ( ypač lininiai arba lininiai su medvilne).

Nusipirkus pačią kokybiškiausią ir brangiausią patalynę, kažin ar ji atrodys gražiai ir ilgai tarnaus, jei netinkamai prižiūrėsite. Kuo audinys plonesnis, tuo švelniau su juo reikia elgtis. Satiną ir medvilnę, jei yra šviesių spalvų, galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje, tačiau ryškesnę, ypač melsvų, violetinių ar bordo atspalvių, rekomenduojame neviršyti 40 laipsnių, kitaip nubluks. Kuo ryškesnės naujo gaminio spalvos, tuo daugiau kartų skalbkite jį atskirai nuo kitų skalbinių. Antklodžių ir pagalvių užvalkalus išverskite ir skalbkite spalvotų skalbinių programa 40 °C.

Baltus skalbinius galite skalbti ir 90 °C temperatūroje. Patalynę stenkitės skalbti nors kartą per savaitę. Didžioji dalis žmonių lovoje praleidžia daugiau laiko nei apsirengę savo kasdienius drabužius. Drabužių skalbimu ir švara pasirūpinti dažniausiai nepamirštame, tuo tarpu patalynę dažniausiai skalbiame per daug retai. Jos skalbimą lengva pamiršti ar atidėlioti, tačiau tai daryti žalinga. Sveikata ir geras miegas yra svarbiau nei skalbiant praleistas laikas. Skalbiant patalynę būtina rūšiuoti pagal spalvas. Tamsesnių spalvų patalynė gali nudažyti šviesesnių spalvų rūbus ar bet kokius kitus audinius. Svarbu atkreipti dėmesį į priežiūros rekomendacijas gaminio etiketėje ir jomis vadovautis.

UAB “Namų tekstilė” nuo 2003 m. siuva ir parduoda įvairius tekstilės gaminius, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė. Siuvame patalynę iš įvairaus pluošto audinių, įvairių išmatavimų ir spalvų, skirtų viešbučiams, kaimo turizmo sodyboms, ligoninėms, vaikų darželiams, tekstilės gaminių parduotuvėms. Patalynės raštai ir spalvos nuolat atnaujinamos. Pageidaujant klientams patalynei įsiuvame užtrauktukus, išsiuvinėjame inicialus ar įmonės logo, galimybės leidžia įvairius komplektavimo variantus. Prie plataus patalynės asortimento siūlome lovatieses bei užtiesalus. Vėsesnį vakarą galime pasiūlyti susisupti į natūralios vilnos pledą ar tiesiog užsivilkti šiltą liemenę arba skraistę. Vis labiau populiarėjant pirtims, galime pasiūlyti pirčiai skirtų aksesuarų: pirties prijuosčių, kepurių, chalatų, plaušinių, pasėsčių, įvairių rankšluosčių ir t.t. Pagal užsakovo pageidavimą siuvinėjame, gaminame namams reikalingų ir jaukumo teikiančių smulkmenų: dekoratyvinių pagalvėlių, lino rožių, pintų ir austų takelių, staltiesių, servetėlių...

UAB “Namų tekstilė” – visi tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namams...

tekstilepav

NAMŲ TEKSTILĖ, UAB

Daugiau informacijos: www.namutekstile.lt

NAMŲ TEKSTILĖ, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus